ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
میهن نور اصفهان پایانه کاوه
16:00
ترمینال کاوه اصفهان بانه
جمعه 1403/01/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس مارالvip

16 صندلی خالی

3,590,000 ریال

ایران پیما اصفهان پایانه کاوه
17:00
ترمینال کاوه اصفهان بانه
جمعه 1403/01/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس اسکانیا مارال تخت شو

ساوه /میدان شهرداری 00 همدان/فرهنگیان

0 صندلی خالی

3,590,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

 بلیط اتوبوس اصفهان بانه

 وقت کافی برای مراجعه به ترمینال‌های اصفهان را ندارم چگونه بلیط خود برای بانه را تهیه کنم؟ ممکن است شما هم با این سوال مواجه شده باشید؛ در ادامه شما را راهنمایی می‌کنیم تا بتوانید به آسان‌ترین روش ممکن بلیط خود را تهیه کنید. درصورتی‌که وقت کافی برای مراجعه به پایانه‌ها را ندارید، پیشنهاد می‌دهیم برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس اقدام کنید. در این شرایط شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه دردسری و در کمترین زمان ممکن برنامه‌ریزی‌های لازم را برای سفر خود از اصفهان به بانه انجام دهید. توصیه ما به شما این است که به سایت پایاسفر مراجعه کنید و با کارشناسان معتبر در ارتباط باشید. در این صورت می‌توانید در هر زمان و مکانی برای خرید بلیط اتوبوس خود و همراهانتان اقدام کنید.

 

 سفر به بانه از اصفهان با اتوبوس

 درصورتی‌که جزو افرادی هستید که به طور مکرر به نقاط مختلف ایران سفر می‌کنید، توصیه می‌شود که اتوبوس را برای تمامی مسافرت‌های خود در نظر بگیرید؛ زیرا هم هزینه کمتری دارد و هم سختی چندان زیادی ندارد. تنها مرحله سخت مربوط به مسافرت با این وسیله نقلیه، خرید بلیط اتوبوس است؛ به‌گونه‌ای که شما باید مدت‌زمان زیادی را در ترافیک سپری کنید تا بتوانید به تعاونی‌های اصفهان برسید. اما اگر خوش‌شانس باشید و هنوز تعداد بلیط‌ها تمام نشده باشد و اتوبوس حرکت نکرده باشد، می‌توانید بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید.

 دیگر نگران این موضوع نباشید؛ چرا که شما می‌توانید برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس اصفهان بانه از طریق سایت پایاسفر اقدام کنید، بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری پایانه‌ها باشد. بعد از طی کردن تمام مراحل مربوط به خرید آنلاین بلیط اتوبوس، بر اساس ظرفیت باقیمانده، صندلی مناسب را برای خود و همراهانتان انتخاب کنید تا در طول سفر بتوانید کنار یکدیگر باشید.

 

 قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به بانه

 قیمت بلیط اتوبوس اصفهان تحت‌تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد، اولین عاملی که قیمت بلیط اتوبوس را تعیین می‌کند، نوع اتوبوس انتخابی شما است. معمولاً اتوبوس‌ها در دو مدل VIP و معمولی در دسترس قرار دارند. همان‌طور که شما هم اطلاع دارید بلیط ارزان اصفهان به بانه، مربوط به اتوبوس‌های معمولی هستند. همچنین اتوبوس‌های VIP خدمات و امکانات زیادی را در اختیار مسافران مسیر اصفهان به بانه قرار می‌دهند.

 یکی از عوامل دیگری که در تعیین قیمت تأثیرگذار است، شرایط جوی و فصلی است که شما برای مسافرت انتخاب کرده‌اید. در برخی از فصل‌های سال که شرایط آب‌وهوای سختی در جاده‌ها حاکم است، معمولاً قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به بانه را افزایش می‌دهند. شما برای اطلاع دقیق از بلیط اتوبوس اصفهان، باید سرویس‌های مختلف را در سایت پایاسفر جستجو کنید و در نهایت در بین گزینه‌های انتخابی، بهترین مورد را برای مسافرت خود در نظر بگیرید.

 

 فاصله اصفهان تا بانه با اتوبوس

قبل از اینکه از اصفهان به بانه مسافرت کنید، بهتر است از مسافت این دو شهر و مدت‌زمان رسیدن از مبدا به مقصد مطلع باشید تا بتوانید در طول مسیر با اطمینان کامل به مسافرت خود بپردازید. برای مسافرت به بانه از شهر اصفهان، دو مسیر را پیشنهاد می‌دهیم. مسیر اول تقریباً ۸۵۰ کیلومتر است و برای طی کردن این مسافت و رسیدن به بانه به ۱۱ ساعت و ۷ دقیقه زمان نیاز دارید.

 مسیر دوم برای مسافرت از اصفهان به بانه ۸۳۸ کیلومتر تخمین زده شده است و شما برای رسیدن به بانه در این مسیر به ۱۱ ساعت و ۱۶ دقیقه زمان نیاز دارید. البته این زمان‌ها تقریبی هستند و بر اساس سرعت اتوبوس، اتفاقات، شرایط جوی حاکم بر جاده و غیره ممکن است این مدت‌زمان کاهش یا افزایش پیدا کند.

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.