راهنمای خرید بلیط اتوبوس

1- ابتدا شهری را که آنجا هستید و قصد سفر دارید را انتخاب می نمایید. (شهر مبدا)

2- سپس شهری را وارد کنید که می خواهید به آنجا سفر کنید. (شهر مقصد)

3- تاریخ حرکت را تعیین نموده و دکمه ی جستجو را بزنید.

صفحه نخست

4- در صفحه بعدی لیست سرویس ها را می بینید پس با توجه به ساعت حرکت، سرویس مدنظر را انتخاب کنید.

5- می توانید لیست سرویس های مسیر برای روزهای آتی را نیز با کلیک روی آن ببینید.

6- در این صفحه در سمت راست می توانید بر اساس فیلترهای موجود سرویس مد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین نمایش سرویس ها به مسافر کمک میکند تا با انتخاب هر کدام ،سرویس ها را بر اساس آن نمایش دهد که پیشفرض سرویس ها بر اساس ساعت حرکت مرتب شده است اگر شما بخواهید میتوانید بر اساس زمان حرکت، مبلغ بلیت، شرکت مسافربری، و میزان تخفیف نیز نتیجه جستجو را مرتب کنید.

سرویس ها

7- روی دکمه ی "انتخاب صندلی" در مقابل سرویس مد نظر کلیک می کنید.

8- صندلی دلخواه را با توجه به راهنمای سمت راست انتخاب نمایید و روی ادامه کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید و در نهایت با مطالعه کامل قوانین سایت روی دکمه نهایی کردن خرید کلیک کنید.

انتخاب سرویس

9- اگر قبلا در حساب کاربری که به شماره موبایل شما متصل است اعتبار دارید میتوانید گزینه استفاده اعتبار را انتخاب نمایید تا از اعتبار موجود برای پرداخت استفاده نماید و اگر مبلغ خرید از اعتبار بیشتر باشد مابه التفاوت را برای پرداخت آنلاین به صفحه بانک میفرستد

انتخاب صندلی

10- اگر پرداخت آنلاین را انتخاب کردید و وارد صفحه بانک شدید، پس از وارد کردن مشخصات کارت و تأیید اطلاعات وارد صفحه تأییدیه پرداخت از طرف بانک میشوید. در این صفحه باید دکمه تکمیل فرایند خرید را بزنید.

مشخصات مسافر

11- همچنین باید منتظر بمانید تا به صفحه سایت پایاسفر ارجاع داده شوید و شماره پیگیری را دریافت کنید. در غیر این صورت خرید شما تأیید نشده و وجه برداشت شده از کارت حداکثر تا 72 ساعت آینده به حساب شما برگشت داده می شود.