ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
تعاونی 7 بانه (عدل سفر)
21:00
بانه تهران
شنبه 1403/04/23
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: مارال وی ای پی مانیتور دار

تعاونی7عدل 08734222802

0 صندلی خالی

3,230,000 ریال

تعاونی 1 بانه (ایران پیما)
21:00
بانه تهران
شنبه 1403/04/23
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: مانvip

مان vip مانیتور دار شارژر اختصاصی

0 صندلی خالی

3,230,000 ریال

تعاونی 5 بانه (هژیر)
21:15
بانه تهران
شنبه 1403/04/23
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: مارال vip مانیتوردار

0 صندلی خالی

3,230,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس بانه تهران 

اگر قصد خرید بلیط اتوبوس بانه تهران به صورت غیر حضوری را دارید، می‌توانید به کمک پایاسفر بدون اتلاف وقت بلیط خود را به صورت آنلاین رزرو کنید. در این سایت شما می‌توانید در هر لحظه و زمان بلیط سفرتان را خریداری کنید و از مزایا و خدمات رفاهی این کمپانی بهره‌مند شوید. پایاسفر علاوه بر ارائه خدمات بی نظیر، بستر امنی را برای مسافران و مشتری‌های خود از تمامی پایانه ها فراهم کرده تا بتوانند بدون هیچ دغدغه‌ای بلیط خود را از میان شرکت های مسافربری مختلف از جمله تعاونی 1 ایران پیما بانه برای زمانی مشخص رزرو کنند. 

 

سفر به تهران از بانه با اتوبوس

خرید آنلاین بلیط اتوبوس بانه تهران، زمانی لذت بخش است که بتوانید بدون خارج شدن از منزل بلیط خود را تهیه کنید. پایاسفر می‌تواند در هر ساعت از شبانه روز و در سریع‌ترین زمان از طریق ترمینال‌ بانه با بهترین قیمت و معتبرترین تعاونی ها از جمله تعاونی 7 عدل برای شما بلیط رزرو ‌کند. خرید بلیط آنلاین از پایاسفر بسیار آسان است و تنها باید مبدا، مقصد و زمان حرکت را در سایت ثبت کنید. امکان خرید بلیط ارزان بانه به تهران نیز در سایت پایاسفر وجود دارد. با مشخص کردن مبدا و زمان مسافرت، بهترین تعاونی سیر و سفر بانه برای شما نشان داده می‌شود. شما می‌توانید از بین تعاونی‌ها و ترمینال‌های بانه، ارزان‌ترین آن‌ها را متناسب با سفر خود انتخاب کنید. پس از انتخاب اتوبوس عادی یا VIP باید هزینه بلیط را به صورت اینترنتی بپردازید. با انجام دقیق مراحل بالا، پیامکی حاوی اطلاعات بلیط و سفر برای شما ارسال می‌شود. 

پایاسفر برای ارائه خدمات رفاهی بهتر به مسافران، استرداد بلیط را از تمام پایانه ها فراهم کرده است. استرداد بلیط به شما این امکان را می‌دهد که در صورت کنسل شدن سفر، بتوانید بلیط سفرتان را لغو کنید و بخش زیادی از پول آن را پس بگیرید. اگر در انجام هر یک از مراحل خرید بلیط آنلاین اتوبوس دچار مشکل شدید یا سؤالی ذهن شما را درگیر کرد، می‌توانید با تیم پشتیبانی پایاسفر تماس بگیرید و از کمک‌های آن‌ها استفاده کنید. 

 

قیمت بلیط اتوبوس بانه تهران 

قیمت خرید آنلاین بلیط اتوبوس پایاسفر برای مسیر بانه به تهران بر اساس نوع اتوبوس، زمان سفر، شرکت مسافربری، خدمات تعاونی‌ها و... تعیین می‌شود. برای مثال افرادی که قصد سفر با اتوبوس vip را دارند، به تبع آن باید هزینه بیشتری را پرداخت کنند؛ چرا که این اتوبوس‌ها از خدمات رفاهی بیشتری به نسبت اتوبوس‌های عادی برخوردار هستند. اگر به دنبال بلیط اتوبوس بانه به تهران قیمت مناسب هستید، بهتر است سفر خود را در زمان‌های که شرکت‌های مسافرتی تخفیفاتی را روی قیمت بلیط‌های خود اعمال می‌کنند، برگزار کنید. 

 

فاصله بانه تا تهران با اتوبوس

برای سفر از بانه به تهران با اتوبوس های تعاونی 5 هژیر بانه چندین راه گوناگون وجود دارد؛ اما کوتاه‌ترین مسیر حدود 700 کیلومتر است. این مسیر توسط اتوبوس‌ها با توجه به شرایط جاده، سرعت، ترافیک و نوع آب و هوا حدود 10 ساعت طول می‌کشد. می توانید جهت مشاهده اطلاعات بر روی نقشه بر روی نمایش جزئیات مسیر نیز کلیک نمایید

 

خرید آنلاین بلیط رفت و برگشت

 سفر یکی از زیباترین تجربه هایی است که می توان به خاطره هایی لذت بخش و بی نظیری دست یافت. در واقع سفر با اتوبوس از تهران به بانه نیز به عنوان یکی از مسیرهای پرطرفدار در ایران می باشد و از آنجایی که هدف اصلی سفر، کشف مناطق جذاب و  زیبا می باشد . پیدا کردن یک سامانه پرطرفدار و قابل اعتماد و مناسب برای خرید بلیط برگشت تهران به بانه مهم می باشد که پایاسفر با بررسی مسیرها و زمان های حرکت مختلف یکی از برجسته ترین سامانه رزرو بلیط اتوبوس می باشد که خدمات بی نظیری را در زمینه سفر ارائه می دهد.
 
 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.