ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت سيروسفر زنجان
07:00
زنجان تهران
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: وی آی پی ۲۵ نفره باشارژراختصاصی

21 صندلی خالی

1,970,000 ریال

شرکت شماره 8 لوان نور زنجان
07:20
زنجان تهران
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: مارال وی آی پی مانیتوردار

10 صندلی خالی

1,970,000 ریال

شرکت شماره 8 لوان نور زنجان
07:40
زنجان تهران
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: وی ای پی

20 صندلی خالی

1,970,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس زنجان تهران 

 یکی از ساده‌ترین روش‌های خرید بلیط اتوبوس زنجان تهران، از طریق سایت پایاسفر است. خرید و رزرو بلیط از این روش علاوه بر اینکه زمان بسیار کمی از شما می‌گیرد، مزایای متعددی نیز به همراه دارد. مجموعه پایا سفر شرایطی را فراهم کرده است که مشتریان ضمن خرید بلیط به‌صورت اینترنتی، سفری راحت و بی‌دغدغه را از تمامی پایانه های اتوبوسرانی تجربه کنند.

 

سفر به تهران از زنجان با اتوبوس

سفر به تهران از زنجان با استفاده از اتوبوس های پایا سفر یکی از روش‌های سفر است که دشواری‌های خاص خود را دارد؛ اما سایت پایا سفر شرایطی را فراهم کرده که از طریق آن می‌توانید تجربه سفری راحت و بی‌دردسر را داشته باشید. شما می‌توانید از طریق این سایت بدون محدودیت زمانی و مکانی اقدام به خرید بلیط کنید.

 خرید بلیط ارزان زنجان به تهران به کمک سایت پایا سفر از تمامی ترمینال ها از جمله ترمینال زنجان و از تمامی شرکت های مسافربری از جمله تعاونی همسفر مهر زنجان به‌ راحتی انجام می‌شود. تنها کافی است به این سایت مراجعه و اطلاعات سفر از جمله مبدأ سفر، مقصد و زمان حرکت را به‌درستی وارد کنید. پس از آن گزینه جست‌وجو را انتخاب و سرویس های فعال شرکت های اتوبوسرانی را بررسی و یک گزینه را برگزینید.

به طور معمول هر تعاونی از جمله تعاونی 8 لوان نور، قیمت‌های متفاوتی دارد و شما می‌توانید به‌ تناسب بودجه‌ای که برای سفر در نظر دارید، یک گزینه را به‌دلخواه انتخاب کنید. اگر برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس زنجان تهران با مشکلی مواجه شدید، کافی است به قسمت پشتیبانی سایت مراجعه کنید. علاوه‌ بر آن در صورت لغو شدن سفر می‌توانید بلیط خود را از طریق مراجعه به سایت لغو و هزینه پرداخت شده را پس بگیرید. البته بخش کوچکی از این هزینه به‌عنوان جریمه نزد پایا سفر باقی می‌ماند. پس از اتمام مراحل خرید بلیط و پرداخت هزینه‌ها، تمام اطلاعات سفر به تلفن همراه شما ارسال می‌شود. برای سوار شدن به اتوبوس تنها باید شماره بلیط خود را به شرکت مسافرتی ( تعاونی سیروسفر) در ترمینال اعلام کنید.

 

قیمت بلیط اتوبوس زنجان تهران

قیمت خرید آنلاین بلیط اتوبوس زنجان تهران به شرایط سفر، نوع اتوبوس، نوع تعاونی انتخابی به‌واسطه شما، زمان حرکت و… متفاوت خواهد بود؛ بنابراین این شما هستید که به‌تناسب شرایط خود، گزینه مناسب را انتخاب می‌کنید. اگر به‌جای انتخاب اتوبوس‌های عادی، قصد دارید با اتوبوس‌های وی‌ای پی به سفر بروید باید کمی بیشتر هزینه کنید. اگر در ایام خاص که شرکت‌های مسافربری تخفیف‌هایی را روی هزینه بلیط در نظر می‌گیرند اقدام به خرید و رزرو بلیط کنید، هزینه خرید بلیط ارزان‌تر تمام می‌شود. و شما می توانید با بهترین قیمت ترمینال زنجان توسط شرکت های مسافربری معتبر با اتوبوس های وی آی پی و باکیفیت راهی تهران شوید.

 

فاصله زنجان تا تهران با اتوبوس

فاصله زنجان تا تهران ۳۳۸ کیلومتر است که با اتوبوس ۳ الی ۴ ساعت زمان می‌برد. همچنین شما می توانید در قسمت نمایش جزئیات مسیر اطلاعات بیشتری را بر روی نقشه درباره شهرهای بین راهی و مسافت و مدت زمان رسیدن اتوبوس از زنجان به تهران مشاهده نمایید 

 

 خرید بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

پایاسفر به دلیل سابقه ی طولانی در حوزه حمل و نقل و همکاری با معتبرترین شرکت های مسافربری، این امکان را به شما مسافران گرامی می دهد تا بتوانید به راحتی بر اساس زمان و انواع اتوبوس ها، بلیط اتوبوس برگشت تهران زنجان خود را با تنوع بالا و با توجه به ترجیحات شخصی خود انتخاب کنید. وجود بلیط با قیمت مناسب و استفاده از تخفیف ها و پیشنهادات ویژه تنها با چند کلیک ساده در هر زمان و هر مکانی می تواند تجربه ای لذت بخش و مطمئن به تمام پایانه های مسافربری برای هر مسافری باشد.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.