ترمینال

ترمینال (پایانه) اصفهان

ترمینال اصفهان درب ورود به دنیایی از زیبایی‌ها و سرگرمی‌هاست که شما را به دیاری از تاریخ، فرهنگ و هنر می‌برد. ما در پایانه‌های اصفهان آماده‌ایم تا با خدمات بی‌نظیرمان سفر شما را به یک تجربه فراموش‌نشدنی تبدیل کنیم. اصفهان شهری که تاریخ را با زندگی مدرن ترکیب کرده است. از مساجد بازدهنده و معماری فراموش‌نشدنی تا کلیساهای تاریخی و پل‌هایی که افسانه‌های بسیاری را در خود نهفته دارند. هر گامی که در این شهر برمی‌دارید همراه با وقار و شگفتی شما را در آغوش می‌گیرد. ترمینال اصفهان بهترین انتخاب برای خرید بلیط اتوبوس و شروع سفری سحرانگیز به دنیایی متفاوت است. ما در انتظار شما هستیم تا شما را به سوی ماجراجویی‌هایی از جنس رویایی هدایت کنیم. سایت پایاسفر شما را با ترمینال‌های متعدد این شهر آشنا کرده و خرید بلیط اتوبوس با قیمتی مناسب را از تمامی پایانه ها برایتان فراهم می‌کند.

 
 

بلیط اتوبوس ترمینال (پایانه) کاوه

یکی از بزرگ‌ترین ترمینال‌های مسافربری در اصفهان ترمینال کاوه بوده که شرکت‌های متعددی در این پایانه مستقر شده‌اند تا بلیط اتوبوس شما را به مقصد موردنظرتان به صورت آنلاین یا حضوری فراهم کنند. خرید بلیط اتوبوس در ترمینال کاوه بسیار آسان شده و دیگر نیازی به حضور فیزیکی شما در این مکان نیست، بلکه با استفاده از سایت پایا سفر با واردکردن مبدأ و مقصد خود و انتخاب تاریخ و زمان سفر در سریع‌ترین زمان می‌توانید بلیط خود را رزرو کنید.

 
 

بلیط اتوبوس ترمینال (پایانه) صفه

ترمینال مسافربری صفه بعد از ترمینال کاوه یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین پایانه‌ها است. وجود امکانات متعدد، مانند رستوران، هتل، سرویس بهداشتی و فروشگاه‌های گوناگون باعث شده مسافران در هنگام انتظار زمان خود را به خوبی سپری کنند. برای خرید بلیط اتوبوس نیز یکی از روش‌های بسیار ساده استفاده از سایت پایا سفر و خرید آنلاین بوده که با چند مرحله ساده بلیط خود را می‌توانید خریداری کنید.

 
 

بلیط اتوبوس ترمینال (پایانه) جی

پایانه مسافربری جی در قسمت شرقی اصفهان واقع شده که جابه‌جایی‌های درون شهری و برخی از شهرهای اطراف اصفهان را برای مسافران فراهم می‌کند. این ترمینال هم امکانات خوبی در اختیار مسافرین قرار داده است. برای خرید بلیط اتوبوس نیز دیگر نیازی به حضور شما در این مکان نیست و از طریق سایت پایا سفر به صورت آنلاین بلیط خود را بخرید.

 

بلیط اتوبوس ترمینال (پایانه) زاینده ‌رود

شما می‌توانید بلیط اتوبوس از ترمینال (پایانه) مسافربری زاینده رود را به راحتی خریداری کنید. معمولاً شرکت‌های مسافربری امکان خرید آنلاین بلیط را ارائه می‌دهند. به سایت پایا سفر مراجعه کرده و بر اساس تاریخ و مقصد مورد نظرتان بلیط را رزرو خواهید کرد. در فرایند خرید اطلاعات مسافران مورد نیاز را وارد کرده و پرداخت را انجام دهید. سپس بلیط خود را در قالب یک کد رهگیری دریافت که با آن در ترمینال بلیط خود را تحویل می‌گیرید. بهتر است قبل از سفر تاریخ و زمان را بررسی و در صورت امکان بلیط خود را با مدت زمان لازم قبل از سفر خریداری کرده تا از بهترین گزینه‌ها و صندلی‌های موجود استفاده کنید.                                                                                                         

 
 
 
 

شرکت های مسافربری ترمینال پایانه صفه

شرکت های مسافربری ترمینال پایانه کاوه

شرکت های مسافربری ترمینال پایانه جی

شرکت های مسافربری ترمینال پایانه زاینده رود

ترمینال (پایانه) اصفهان
ترمینال پایانه کاوه
اصفهان / خیابان کاوه / بعد از پل چمران / پایانه (ترمینال) کاوه
ترمینال پایانه جی
اصفهان / فلکه احمد آباد / خیابان جی / ابتدای خیابان همدانیان / پایانه (ترمینال) جی
ترمینال پایانه زاینده رود
اصفهان / پل وحید / بلوار میرزا کوچک خان جنگلی / پایانه (ترمینال) زاینده رود
ترمینال پایانه صفه
اصفهان / خیابان آزادی / ابتدای هزار جریب / پایانه (ترمینال) صفه