ترمینال

ترمینال (پایانه) شیراز

ترمینال شیراز با بهره‌گیری از بهترین امکانات و خدمات شما را در مرکز توجه خود قرار می‌دهد. سالن‌های انتظار مجهز، رستوران‌های با کیفیت، فروشگاه‌های متنوع و فضاهای سبز آرامش بخش تجربه شگفت‌انگیزی را برای مسافرین فراهم می‌کنند. با این ترمینال به سادگی به تمامی نقاط شهر و پایانه های مسافربری دسترسی داشته باشید. دیگر نیازی به نگرانی درباره خرید بلیط اتوبوس برای سفر و اتلاف وقت نخواهید داشت. ترمینال شیراز با تکیه بر فناوری های پیشرفته و کادر خوش رفتار و باتجربه امنیت شما را تأمین می‌کند. به صورت ۲۴ ساعته نظارت، دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های امنیتی پیشرفته سفر شما را به یک تجربه مطمئن و بی‌خطر تبدیل می‌کنند. تجربه‌ای تمام عیار از سفر را با سایت پایاسفر تجربه و خاطراتی فراموش نشدنی بسازید.

 

بلیط اتوبوس ترمینال (پایانه) کاراندیش

ترمینال مسافربری کاراندیش یکی از اصلی‌ترین پایانه‌ها در شیراز بوده که اتوبوس‌های این پایانه امکان سفر شما را به بیشتر شهرهای کشور فراهم می‌کنند. برای خرید بلیط اتوبوس از ترمینال (پایانه) مسافربری کاراندیش به سایت پایا سفر رفته و با انتخاب شرکت مسافربری موردنظرتان به صورت آنلاین بلیط خود را رزرو کنید. این ترمینال با در اختیار داشتن اتوبوس‌های vip امکاناتی، مانند صندلی تاشو، مانیتور صندلی، شارژر و... سفرهای چند ساعته شما را راحت و آسان می‌کند. اگر به دنبال اتوبوس‌های معمولی با قیمت ارزان نیز هستید این پایانه برای سفر کوتاه آن‌ها را در اختیارتان قرار داده است.

 

بلیط اتوبوس ترمینال (پایانه) شهید مدرس

در قسمت جنوبی شیراز نیز ترمینال (پایانه) مسافربری شهید مدرس قرار دارد. این پایانه برای انتقال مسافرین به شهرهای واقع در جنوب و شرق شیراز فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت‌ها، خرید بلیط و شرکت‌های مسافربری در این ترمینال به سایت پایاسفر مراجعه کرده و در آنجا خرید بلیط اتوبوس به صورت آنلاین را انجام دهید. همچنین در این سایت لیستی از شرکت‌ها با قیمت مناسب در اختیارتان قرار گرفته است.

 
 

بلیط اتوبوس ترمینال (پایانه) امیر کبیر

ترمینال (پایانه) مسافربری امیرکبیر در قسمت غربی شهر شیراز واقع شده که با اتوبوس‌های متعدد مسافرین را به شهرهای جنوبی کشور منتقل می‌کنند. برای خرید بلیط اتوبوس از این ترمینال شیراز کافی است به سایت پایا سفر رفته و با واردکردن مبدأ و مقصد موردنظر خود لیستی از شرکت‌های مسافربری را دریافت و با انتخاب یکی از آن‌ها و نوع اتوبوس تاریخ و زمان سفرتان را مشخص کنید. سپس با تکمیل این مراحل بلیط اتوبوس را خریداری و سفری امن و راحت را داشته باشید.

 
 

شرکت های مسافربری ترمینال پایانه کار اندیش

شرکت های مسافربری ترمینال پایانه شهید مدرس

شرکت های مسافربری ترمینال پایانه امیرکبیر

ترمینال (پایانه) شیراز
ترمینال پایانه کار اندیش
شیراز / خیابان ساحلی شرقی / بلوار کار اندیش / پایانه کار اندیش
ترمینال پایانه شهید مدرس
شیراز / خروجی خیابان قدیر / بلوار شهید مدرس / خیابان بهشتی / پایانه شهید مدرس
ترمینال پایانه امیرکبیر
شیراز / بلوار امیرکبیر / خیابان توانیر / پایانه امیرکبیر