ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
تعاونى شماره يک ایران پیما - پایانه غرب
13:20
پایانه غرب(تهران) زنجان
دوشنبه 1403/02/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اسکانیا مارال ۲۵نفره شارژر دار

ترمینال زنجان

25 صندلی خالی

1,970,000 ریال

شرکت تعاونى شماره 8 ترمينال غرب
13:30
پایانه غرب(تهران) زنجان
دوشنبه 1403/02/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: مارال تخت شوباشارژراختصاصی وسیستم تهویه مطبوع

22 صندلی خالی

1,970,000 ریال

شرکت تعاونى شماره 8 ترمينال غرب
14:00
پایانه غرب(تهران) زنجان
دوشنبه 1403/02/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: مارال ۲۵ نفره تخت شو با سیستم تهویه مطبوع

23 صندلی خالی

1,970,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

خرید آنلاین بلیط اتوبوس نیازی است که هر فردی امکان دارد به آن احتیاج داشته باشد. اما با گسترش شبکه اینترنت و سایت‌ها، یکی از یکی از شاخه‌های خرید اینترنتی مربوط به خرید بلیط اتوبوس است. امروز از طریق سایت پایاسفر این امکان برای تمامی مسافران فراهم شده است که بلیط خود برای سفر به زنجان را به‌صورت آنلاین خریداری کنند. تمامی مسافران بدون مراجعه به پایانه‌ها و با یک جستجوی ساده می‌توانند ساعت حرکت اتوبوس خود از تهران به زنجان را تعیین کنند.

 

 سفر به زنجان از تهران با اتوبوس

 در چند سال اخیر مسافران برای خرید بلیط اتوبوس باید فاصله طولانی، ترافیک و غیره را تحمل می‌کردند تا بتوانند به تعاونی‌های تهران برسند؛ اما با این وجود بعد از طی این همه سختی و دشواری مشخص نبود که می‌توانستند برای زمان مشخص بلیطی را تهیه کنند یا نه. اما امروزه با توجه به وجود تعداد زیادی از پایانه‌ها، مسافران می‌توانند بلیط خود را به‌صورت آنلاین خریداری کنند و در هر مکان و زمانی برای خرید بلیط اقدامات لازم را انجام دهند. شما عزیزان می‌توانید با چند کلیک ساده برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس تهران زنجان اقدام کنید. تنها کافی است در این زمینه به سایت پایاسفر وارد شوید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، درخواست رزرو بلیط را به اتمام برسانید.

 مسافران با خرید آنلاین بلیط اتوبوس از طریق پایاسفر، می‌توانند از پشتیبانی همه‌جانبه بهره‌مند شوند و درصورتی‌که از سفر خود پشیمان شدند، برای استرداد کامل آن به‌صورت آنلاین اقدام کنند. در این زمینه برای لغو بلیطی که رزرو کرده‌اید، باید دو ساعت قبل از حرکت اتوبوس اقدام کنید. همچنین شما در این سامانه‌ها می‌توانید بهترین قیمت ترمینال تهران را در اختیار داشته باشید؛ به همین دلیل امروزه رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. خرید بلیط به این روش کار آسانی است، شما در قدم اول باید برای تهیه بلیط خود جستجوهای کافی انجام دهید و از میان معتبرترین شرکت های مسافربری از جمله تعاونی  8 لوان نور، تعاونی 1 ایران پیما و تعاونی همسفر بسته به ساعت حرکت سرویس مد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله دوم باید اطلاعات خود را به طور صحیح پر کنید، فقط توصیه می‌شود که اطلاعات را به‌درستی وارد کنید. در نهایت بعد از تأیید اطلاعات، باید به درگاه آنلاین منتقل شوید و پرداخت مربوط به خرید بلیط اتوبوس خود را انجام دهید.

 

قیمت بلیط اتوبوس تهران به زنجان

شاید شما هم با این وضعیت مواجه شده باشید که قصد خرید بلیط اتوبوس تهران را داشته باشید؛ اما از قیمت‌های به‌روز اطلاعات کافی نداشته باشید. اما امروزه به‌صورت آنلاین و از طریق سایت‌های معتبر مانند پایاسفر، می‌توانید در میان تعداد زیادی از اتوبوس جستجو خود را انجام دهید و بهترین بلیط را انتخاب کنید.

در نهایت بر اساس آن قیمت نهایی رزرو بلیط در اختیار شما قرار داده می‌شود. در نظر داشته باشید که قیمت بلیط در اثر عوامل مختلف مانند نوع اتوبوس، خدماتی که در آن ارائه داده می‌شود، امکانات اتوبوس، صندلی‌ها، جعبه کمک‌های اولیه، سیستم تهویه و غیره دچار نوساناتی می‌شود.

شما عزیزان بعد از درج اطلاعات خود و انتخاب بلیط، می‌توانید قیمت نهایی را مشاهده کنید و با انتقال به درگاه پرداخت، هزینه لازم برای خرید بلیط را پرداخت کنید. درصورتی‌که قصد دارید بلیط ارزان تهران به زنجان را تهیه کنید، باید از خدمات و تخفیفات استثنایی موجود در سایت استفاده کنید.

 

فاصله تهران تا زنجان با اتوبوس

ممکن است با این سؤال مواجه شوید که فاصله تهران تا زنجان با اتوبوس چند است؟ در پاسخ باید گفت فاصله بین تهران تا زنجان تقریباً ۳۵۰ کیلومتر است. توجه داشته باشید که زمان رسیدن از مبدأ به مقصد در این مسافت به نوع وسیله نقلیه بستگی دارد. در حالت کلی مسافت تهران تا زنجان بدون توقف ۴ ساعت زمان نیاز دارد. البته درصورتی‌که در طول مسیر وقفه ایجاد شود یا شرایط جوی ناپایدار باشد، ممکن است این مدت‌زمان افزایش پیدا کند.

 

رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس برگشت

خرید بلیط اتوبوس برگشت زنجان به تهران، فرصتی برای برنامه‌ریزی دقیق‌تر و انتخابی ایده‌آل از نظر نوع بلیط، زمان سفر و خدمات ارائه شده به شما می‌دهد. با این امکان، سفری فراتر از یک جابجایی ساده را تجربه خواهید کرد. بهترین زمان برای خرید بلیط برگشت زنجان به تهران، به زمان سفر، نوع بلیط و یا شرکت حمل و نقل بستگی دارد. به طور کلی، برای بلیط‌های ارزان‌تر، بهتر است از چند هفته قبل اقدام به خرید کنید

 

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.