ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس بانه اصفهان

خرید بلیط اتوبوس بانه به مقصد اصفهان به صورت غیر حضوری در پایاسفر امکان پذیر است. این سایت یکی از بهترین و معتبرترین سایت‌های تهیه بلیط به صورت آنلاین است که می‌تواند در زمانی بسیار کوتاه بلیط اتوبوس بانه اصفهان را برای شما رزرو کند. پایاسفر علاوه بر خدمات رفاهی و مسافرتی، بستری امن را برای مشتریان خود فراهم کرده تا بدون نگرانی در هر ساعت از روز بلیط خود را از تمامی پایانه ها خریداری کنند.

 

سفر به اصفهان از بانه با اتوبوس

در گذشته تهیه بلیط حضوری و رفتن به دفاتر فروش تنها در ساعت و زمانی خاص امکان پذیر بود؛ اما اکنون به کمک پایاسفر می‌توانید خرید بلیط خود را بدون محدودیت در هر زمان و مکان انجام دهید. رزرو بلیط در این سایت بسیار آسان است و نیاز به مهارت خاصی ندارد. برای خرید بلیط به صورت اینترنتی تنها به شماره تلفن (متعلق به مسافر) و کارت بانکی (داشتن رمز پویا) نیاز دارید. 

برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس بانه اصفهان به صفحه اصلی پایاسفر بروید و در قسمت مبدا و مقصد شهر‌های بانه و اصفهان را وارد کنید. با انتخاب تاریخ سفر و کلیک روی قسمت جست و جو معتبرترین شرکت های مسافربری بانه از جمله تعاونی 4 میهن نور و تعاونی 1 ایران پیما به شما نشان داده می‌شود. در این بخش بلیط‌های زیادی با رنج قیمت‌های متفاوتی وجود دارد که می‌توانید متناسب با بودجه خود بهترین قیمت را از ترمینال بانه انتخاب کنید. بعد از انتخاب نوع اتوبوس و صندلی، باید هزینه اتوبوس و تعاونی 15 را توسط کارت بانکی پرداخت کنید. اگر تمامی فرانید خرید را به درستی انجام دهید، اطلاعات بلیط برای شماره ثبت شده مسافر ارسال می‌شود. در صورت ایجاد مشکل در فرایند خرید بلیط غیر حضوری، می‌توانید با همکاران در قسمت پشتیبانی تماس بگیرید. برای مسافرانی که تصمیم جدی به سفر نگرفته‌اند، امکان استرداد بلیط در پایاسفر مهیا شده تا بدون دغدغه خرید خود را انجام دهد. با لغو کردن بلیط می‌توانید پول خود را از این سایت پس بگیرید؛ اما توجه کنید که مقدار کمی از این پول به عنوان جریمه از مبلغ اصلی کسر می‌شود. 

 

قیمت بلیط اتوبوس بانه اصفهان

پایاسفر و شرکت‌های تعاونی قیمت‌های مختلفی را بر روی بلیط‌های اتوبوس لحاظ می‌کنند تا مسافران بتوانند متناسب با نیاز و بودجه‌شان، خرید آنلاین بلیط اتوبوس را انجام دهند. برای نمونه قیمت بلیط اتوبوس  vip از اتوبوس معمولی بیشتر است، این اختلاف قیمت به دلیل ارائه خدماتی همچون مانیتور شخص، شارژر موبایل، کولر، صندلی تخت شو و... است. برای تهیه بلیط ارزان بانه به اصفهان می‌توانید از تخفیفات شرکت‌ها و تعاونی‌های مسافربری استفاده کنید. این تخفیفات معمولاً در اوایل مهر، فصل سرما و اول هفته‌ها ارائه می‌شود. 

 

فاصله بانه تا اصفهان با اتوبوس

دو مسیر مختلف از بانه به مقصد اصفهان وجود دارد؛ مسیر اول حدود 870 کیلومتر و مسیر دوم حدود 945 کیلومتر است. با توجه به شرایط جاده اتوبوس‌ها مسیر اول را در 10:30 ساعت و مسیر دوم را در 11:10 ساعت طی می‌کنند. همچنین می توانید در نمایش جزئیات مسیر، اطلاعات بیشتری را از طریق نشقه مشاهده نمایید.

 

خرید بلیط برگشت در پایاسفر

پایاسفر با درک دغدغه‌های مسافران و ارائه راهکارهای مناسب، سفری آسوده و خاطره‌انگیز را برای شما رقم می‌زند و به عنوان یک سامانه جامع آنلاین برای خرید بلیط اتوبوس اصفهان به بانه، طیف گسترده‌ای از اطلاعات کامل و دقیقی در مورد خدمات سفر با اتوبوس را که شامل: زمان حرکت و رسیدن، نوع اتوبوس و امکانات آن می باشد را ارائه می‌دهد تا سفری آسوده، خاطره‌انگیز و لذت‌بخش را برای شما رقم بزند

 

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.