ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
ترابر بی تا اصفهان پایانه کاوه
20:30
ترمینال کاوه اصفهان سنندج شارژر اختصـــاصی
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس v.i.pدرسا مانیتور دار

درسا مانیتور دار

0 صندلی خالی

3,125,000 ریال

ایران پیما اصفهان پایانه کاوه
21:00
ترمینال کاوه اصفهان سنندج
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس اسکانیا (V.I.P)

همدان /فرهنگیان

0 صندلی خالی

3,125,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

 امروزه نحوه خرید بلیط اتوبوس نسبت به گذشته بسیار آسان‌تر شده است و کلیه مسافران از طریق پایانه‌ها و به‌صورت آنلاین می‌توانند برای خرید بلیط‌هایی با قیمت مناسب از اصفهان به سنندج اقدام کنند. پایا سفر یکی از معتبرترین سایت‌هایی است که شما می‌توانید خرید آنلاین بلیط اتوبوس را از آن انجام دهید. پس مسافران با خیالی راحت و آسوده می‌توانند دراسرع‌وقت و با صرف چند دقیقه زمان بهترین بلیط را برای خود رزرو کنند. یکی از مزیت‌های بسیار مهم پایا سفر این است که شما می‌توانید باتوجه‌به شرایط و به‌دلخواه خود بلیط مناسب را انتخاب کنید.

 

 سفر به سنندج از اصفهان با اتوبوس

 اکثر افراد به دلیل سختی مسافرت با اتوبوس و مشکلات تهیه بلیط، برای مسافرت از اصفهان به سنندج از اتوبوس استفاده نمی‌کنند. اما امروزه از طریق وب‌سایت پایاسفر امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس اصفهان سنندج برای تمامی مسافران فراهم شده است. در این صورت بدون دغدغه و مراجعه به تعاونی‌های اصفهان، می‌توانید بهترین بلیط را برای خود رزرو کنید و در زمانی که در سایت تعیین شده است، می‌توانید به ترمینال‌های اصفهان مراجعه کنید. در نتیجه می‌توانید تا حد زیادی در زمان خود هم صرفه‌جویی کنید.

 یکی از بهترین مزیت‌های خرید آنلاین بلیط اتوبوس، این است که شما می‌توانید اطلاعات کامل خود را در سایت وارد کنید؛ سپس بر اساس آن سرویس‌ها و اتوبوس‌های مناسب را به شما پیشنهاد می‌دهند. در این زمینه کارشناسانی پاسخگوی سؤالات مسافران هستند، در نتیجه شما در هر لحظه با هرگونه مشکلی مواجه شدید، می‌توانید پاسخ سؤالات خود را دریافت کنید. درصورتی‌که قصد دارید با بهترین قیمت ترمینال اصفهان آشنا شوید، می‌توانید با کارشناسان در ارتباط باشید و هزینه سفرهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

 

قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به سنندج

اکثر افراد قصد دارند هزینه بلیط اتوبوس و مسافرت با خودروی شخصی را با یکدیگر مقایسه کنند؛ به همین دلیل قبل از خرید بلیط اتوبوس با سؤالاتی در این زمینه مواجه می‌شوند. تعیین قیمت دقیق برای بلیط اتوبوس اصفهان به عوامل متعددی بستگی دارد. در این زمینه شما باید به ساعت حرکت، نوع اتوبوس، امکانات و غیره توجه ویژه‌ای داشته باشید. اما با مراجعه به پایاسفر جهت خرید بلیط اتوبوس اصفهان/ بهترین قیمت ترمینال سنندج خیالتان راحت باشد؛ چرا که بلیطی ارزان را تهیه خواهید کرد.

معمولاً قیمت‌ها در طول ماه ثابت هستند و ممکن است تحت تأثیر برخی از عوامل دچار نوساناتی شوند. گاهی اوقات با مراجعه به پایانه‌ها، تخفیفات ویژه‌ای را هم مشاهده می‌کنید؛ در این صورت می‌توانید بلیط ارزان اصفهان به سنندج را در اختیار داشته باشید.

 

فاصله اصفهان تا سنندج با اتوبوس

اتوبوس‌هایی که از اصفهان به سمت سنندج حرکت می‌کنند، دو مسیر به آن‌ها پیشنهاد می‌شود. در مسیر اول که ۶۸۲ کیلومتر است، به ۹ ساعت زمان نیاز دارد. مسیر دوم هم ۶۸۳ کیلومتر است که ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه طول می‌کشد. البته این زمان به طور تقریبی تعیین شده است و امکان دارد بر اثر مسائل مختلف مانند شرایط نامساعد جوی و موارد دیگر افزایش یابد.

 

رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

سامانه رزرو بلیط اتوبوس پایاسفر با ارائه خدمات متنوع، انتخاب و خرید بلیط اتوبوس برگشت سنندج به اصفهان را برای شما آسان می‌کند. در پایاسفر می‌توانید: قیمت بلیط اتوبوس را از شرکت‌های مختلف مسافربری مقایسه کنید. اطلاعات کامل درباره هر سرویس، مانند نوع اتوبوس، امکانات رفاهی، ساعت حرکت و مدت زمان سفر را مشاهده کنید. نظرات مسافران  را درباره شرکت‌های مسافربری و کیفیت خدمات آنها بخوانید. بلیط خود را به صورت آنلاین و با تخفیف‌های ویژه رزرو و خریداری کنید.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.