ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
ترابر بی تا اصفهان پایانه کاوه
15:45
ترمینال کاوه اصفهان مهاباد (آذربایجان غربی)
چهارشنبه 1403/02/05
سقز از مســـیر ملایــــر, مهاباد (آذربایجان غربی)
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس v.i.p25

18 صندلی خالی

3,275,000 ریال

میهن نور اصفهان پایانه کاوه
16:00
ترمینال کاوه اصفهان بانه
چهارشنبه 1403/02/05
سقز, بانه
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس اسکانیا44

32 صندلی خالی

2,060,000 ریال

لوان نور اصفهان پایانه کاوه
16:15
ترمینال کاوه اصفهان سقز
چهارشنبه 1403/02/05
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس وی آی پی 25 نفره

برگشت از شرکت لوان نور

20 صندلی خالی

3,275,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس اصفهان سقز

با استفاده از سامانه رزرو بلیط اتوبوس پایاسفر برای سفر به سقز به‌راحتی و بدون دغدغه از خودرو و ترافیک در مسیری آرام و راحت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس خود را انجام دهید. سفر از اصفهان به سقز شما را به دست‌نیافتنی‌هایی از زیبایی طبیعی و فرهنگ سقز می‌رساند. کوهستان‌های سبز و ارتفاعات زیبا و مناظر بکر در انتظار شما هستند. خدمات حمل‌ونقل منظم و مطمئن از ترمینال به سقز و بالعکس تجربه‌ای راحت و بی‌دغدغه را برای شما از تمام پایانه های مسافربری فراهم می‌کند.

 ترمینال های اصفهان برای راحتی مسافران خدمات متنوعی فراهم می‌کند. سالن انتظار راحت و مناسب برای مسافران که قبل از سفر خود در محیطی آرام و مطمئن منتظر ورود وسیله نقلیه خود باشند. امکانات بهداشتی که شامل سرویس بهداشتی و دستشویی‌ها تمیز می‌شود. این امکانات به شما اجازه می‌دهد در هنگام انتظار و یا بعد از سفر از خدمات بهداشتی استفاده کنید. همچنین دارای پارکینگ وسیع و امن است. اگر خودرو خصوصی دارید آن را در پارکینگ ترمینال بگذارید تا هنگام بازگشت از سفر آن را به‌راحتی بیابید. این فقط چند مورد از خدماتی هستند که در هنگام سفر اصفهان سقز برای راحتی مسافران فراهم شده است.

 

خرید بلیط اتوبوس اصفهان سقز

با داشتن بلیط اتوبوس اصفهان سقز شما از ترافیک شلوغ جاده‌ها و هزینه‌های آزادراه خودرو خود در این مسیر بی‌نیاز خواهید بود. به جای آن شما در یک محیط آرام و صمیمی از اصفهان شروع به سفر می‌کنید و با استفاده از خدمات راحت و حرفه‌ای اتوبوس به سقز می‌رسید.اتوبوس‌های مورد استفاده در این مسیر با امکانات راحتی مانند صندلی‌های پوشیده از پارچه نرم و فضای بزرگ پا برای شما ایجاد شده‌اند. 

همچنین اتوبوس‌ها دارای تجهیزات امنیتی و راحتی، مانند سیستم‌های تهویه هوا، تلویزیون و توزیع‌کننده نوشیدنی و خوراکی هستند تا سفر شما به یک تجربه لذت‌بخش تبدیل شود. با خرید آنلاین بلیط اتوبوس اصفهان سقز شما می‌توانید به آسانی مسیری زیبا و مناظری فوق‌العاده را طی کرده و از طبیعت بکر و آرامش سقز لذت ببرید.

 

سفر به سقز از اصفهان با اتوبوس

سفر با اتوبوس از اصفهان به سقز یک گزینه عالی برای تجربه یک سفر راحت و مطمئن است. شما می‌توانید به‌سادگی بلیط خود را از سایت پایاسفر دریافت و به ترمینال‌های اصفهان مراجعه و در اتوبوس خود بنشینید. اتوبوس‌های مدرن و راحت با صندلی‌های پوشیده از پارچه نرم و فضای بزرگ پا برای شما آماده شده‌اند. 

همچنین با تجهیزات امنیتی و راحتی مانند سیستم‌های تهویه هوا و مانتیور اختصاصی سفر شما به یک تجربه لذت‌بخش تبدیل می‌شود. پس برای سفر اصفهان سقز خرید آنلاین بلیط اتوبوس خود را از طریق این سایت انجام داده و در تاریخ و ساعت موردنظرتان در ترمینال حاضر باشید.

 

قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به سقز

با ارائه بلیط اتوبوس اصفهان به سقز به قیمتی باورنکردنی ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا سفری راحت و بی‌نقص را برای شما فراهم کنیم. تعاونی‌های اصفهان شما را از هزینه‌های سوخت و ترافیک شلوغ جاده‌ها در این مسیر نجات می‌دهند. خرید آنلاین بلیط اتوبوس اصفهان سقز با قیمتی مناسب‌ را از سایت پایاسفر تهیه و تجربه سفر شما بیشتر لذت‌بخش خواهد بود. ما بر این باوریم که سفر برای همه باید باشد و همین باعث شده که بهترین قیمت ترمینال اصفهان را برایتان فراهم کرده‌ایم بلیط‌های ما بسیار رقابتی و مناسب است.

از آنجایی که اتوبوس‌های ما با آخرین تکنولوژی‌ها و امکانات راحتی مجهز شده‌اند همچنین می‌توانید لذت سفری مطمئن و آسوده را تجربه کنید. با تهویه هوا، تلویزیون و صندلی‌های فشرده و راحت همه چیز برای راحتی و رضایت شما در نظر گرفته شده است. پس برای یک سفر بی‌نقص و با قیمتی مناسب به سقز بلیط اتوبوس اصفهان را انتخاب کنید. از سفری راحت و استثنایی به همراه قیمتی مقرون‌به‌صرفه لذت ببرید.

 

فاصله اصفهان تا سقز با اتوبوس

فاصله بین اصفهان و سقز به طور تقریبی حدود 810 کیلومتر است. البته زمان سفر با اتوبوس ممکن است تاثیرگذار باشد و زمان بیشتری نسبت به فاصله واقعی طول بکشد. معمولاً زمان سفر با اتوبوس اصفهان به سقز 8 تا 10 ساعت بوده و این زمان باتوجه‌به شرایط جاده‌ای و ترافیک متغیر خواهد بود.

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.