ترمینال

ترمینال (پایانه) پارس آباد

دیگر نیازی نیست برای خرید بلیط اتوبوس به پایانه ها بروید؛ بلکه می‌توانید به راحتی و بدون حضور در پایانه‌ها و از طریق سایت پایاسفر، نسبت به خرید آنلاین بلیط اتوبوس اقدام کنید. ترمینال پارس آباد یکی از شناخته شده‌ترین ترمینال‌های منطقه، از لحاظ کیفیت ‌و ارائه خدمات مطلوب است که به دلیل استفاده و به کارگیری تیم‌های فنی مجرب، کارکنان دلسوز، تیم پشتیبانی قوی، رانندگان حرفه‌ای و… توانسته رضایت بسیاری از مسافران را کسب کند. 

این ترمینال، روزانه پذیرای بسیاری از مسافران است که از این مبدا، به نقاط مختلف سفر می‌کنند. تیم فعال ترمینال پارس آباد، امنیت و حفظ آرامش مسافران را اولویت و هدف اصلی خود می‌دانند و به همین دلیل، تمام تلاش خود را در این زمینه، به کار گرفته‌اند. در این پایانه، تمامی رانندگان قبل از استخدام، باید شرایط لازم برای کار در این ترمینال را داشته باشند که از این شرایط می‌توان به وضعیت جسمانی سالم، گواهینامه رانندگی معتبر، تجربه و مهارت کافی در رانندگی و… اشاره کرد.

شروع سفر در این ترمینال، پس از اطلاع از وضعیت جاده‌ها انجام می‌شود که با بررسی مسیرهای منتهی به مقصد، از بسیاری از حوادث احتمالی، پیشگیری می‌شود و از این طریق، امنیت مسافران، بیش از پیش حفظ می‌شود. در این ترمینال، تمامی اتوبوس‌های معمولی و اتوبوس‌های Vip, دارای سیستم تهویه مناسب، صندلی‌های راحت، سیستم‌های صوتی، فضای پای بزرگ و… هستند؛ البته امکانات و خدمات رفاهی در اتوبوس‌های Vip بیشتر بوده که این عامل، در قیمت بلیط اتوبوس پایاسفر نیز تاثیر می‌گذارد. وجود تیم پشتیبانی که کارکنانی دلسوز و خوش برخورد دارد، باعث شده دغدغه‌ها و نگرانی‌های مسافران به حداقل برسد؛ چرا که با پرسیدن سوالات و اطلاع از وضعیت سفر، از نگرانی‌های آن‌ها کم می‌شود. 

 

خرید بلیط اتوبوس از ترمینال (پایانه) مسافربری پارس آباد

اگر به دنبال یک روش ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس از پایانه مد نظرتان هستید، بهتر است روش قدیمی مراجعه به ترمینال‌ها را دیگر فراموش کنید. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، تغییراتی در سیستم خرید و فروش بلیط اتوبوس‌ها به وجود آمده که دیگر نیازی به حضور در پایانه ها نیست و می‌توانید از طریق سایت پایاسفر نسبت به این امر، اقدام کنید.

این سایت، یک پلتفرم جامع و کامل ارائه دهنده خدمات فروش بلیط به صورت آنلاین است. مراحل خرید بلیط اتوبوس از این سایت به هیچ‌گونه آموزش خاصی نیاز ندارد و تنها با کلیک روی گزینه‌ها، می‌توانید بلیط اتوبوس را رزرو کرده و آماده بستن چمدان سفر شوید.

شرکت‌ها و تعاونی‌های مسافربری بسیاری با این سایت همکاری دارند که می‌توانید از قسمت جستجو، تعاونی مد نظرتان را انتخاب کنید؛ البته قیمت هر کدام از این شرکت‌های مسافربری متفاوت است که با انتخاب تعاونی که قیمت ارزان‌تری را ارائه می‌دهد، سفرتان را اقتصادی‌تر کنید.

مزیت‌ها و خدمات بی‌نظیری این سایت برای خریداران بلیط در نظر گرفته که یکی از این مزیت‌ها، امکان استرداد بلیط اتوبوس است که اگر سفر شما به هر دلیلی لغو شود، می‌توانید بلیط اتوبوس را کنسل کنید؛ البته تمام هزینه بلیط اتوبوس به حساب شما واریز نمی‌شود و مقداری از آن به عنوان جریمه از حسابتان کسر می‌شود.

 
ترمینال (پایانه) پارس آباد
ترمینال پایانه پارس آباد
پارس آباد / خیابان امام / پایانه پارس آباد