ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پایانه شرق
09:00
پایانه شرق(تهران) اراک
چهارشنبه 1403/02/05
سلفچگان(قم), اراک
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: SCANIA-VIP مارال۲۵ نفره تخت شو

17 صندلی خالی

1,150,000 ریال

شرکت تعاونى شماره يک ترمينال جنوب
10:15
پایانه جنوب تهران محلات
چهارشنبه 1403/02/05
دلیجان, قم, محلات
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: ۲۵VIPنفره تخت شو(۵۵۱۸۵۳۱۲)

11 صندلی خالی

1,000,000 ریال

تعاوني 2 پی ام تی جنوب
10:35
پایانه جنوب تهران محلات
چهارشنبه 1403/02/05
دلیجان, سلفچگان, محلات
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اسکانیا ۴۴ نفره محل سوار شدن ترمینال جنوب

ترمینال جنوب

28 صندلی خالی

650,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس تهران قم

خرید بلیط اتوبوس تهران به قم از طریق وب سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و پایانه‌ها سراسر کشور امکان پذیر است. سایت پایاسفر یکی از وب سایت‌های معتبر و مطمئن ایرانی برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس از تمامی مسیر‌ها به شمار می‌رود. این سایت به کمترین زمان ممکن می‌تواند بلیط ارزان اتوبوس تهران به قم را برای شما رزرو و خریداری کند. همچنین پایاسفر زمان حرکت و مکان را در اختیارتان مسافران قرار می‌دهد تا به‌ موقع حاضر و هیچ تأخیری در سفرتان ایجاد نشود.

 

سفر به قم از تهران با اتوبوس

با خرید آنلاین بلیط از پایاسفر می‌توانید سفری جذاب و هیجان انگیز از ترمینال (پایانه) تهران را تجربه کنید. با خرید از این سایت دیگر زمان خرید سنتی بلیط و رفتن به پایانه مسافربری به سر رسیده است. اتوبوس‌های شرکت‌های مسافربری تحت پوشش این شرکت، همه دارای فضای راحت، بهترین امکانات با طراحی مدرن هستند. برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس از پایاسفر تنها باید مبدا و مقصد و زمان حرکت خود را وارد و از بین معتبرترین شرکت های مسافربری تهران از جمله تعاونی 17 پیک صبا، تعاونی 2 پیک معتمد و تعاونی 15 ترابر بی تا بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. 

برای خرید بلیط ارزان تهران به قم کافی است وارد سایت شده و سپس با داشتن کارت بانکی با رمز پویا و شماره تلفن مرحله نهایی را که پرداخت هزینه بوده را انجام دهید. با انجام درست مراحل، تمامی اطلاعات خرید آنلاین بلیط اتوبوس تهران قم برایتان ارسال می‌شود. اگر در زمان خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی دچار مشکل شدید، می‌توانید با تیم پشتیبانی پایاسفر تماس بگیرید. 

اگر به هر دلیلی سفر شما لغو شد، نگران هزینه بلیط نباشید؛ امکان استرداد بلیط اتوبوس یکی دیگر از خدمات پایاسفر است. در صورت استرداد بلیط، بخش زیادی از هزینه آن به حساب شما باز می‌گردد. (مقداری از پول به عنوان جریمه کسر می‌شود) بهتر است نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس در ترمینال تهران حضور پیدا کنید. برای رفتن به ترمینال و سوار شدن در اتوبوس، داشتن کد رهگیری کافی است و نیازی به چاپ کردن آن نیست.

 

قیمت بلیط اتوبوس تهران به قم

قیمت‌ بلیط اتوبوس تهران قم به فاصله و تغییرات زمانی بستگی دارد، به همین علت شرکت‌های مسافرتی تعرفه‌ها و قیمت‌های متنوعی را برای بلیط ارائه می‌دهند. بهترین راه برای دریافت اطلاعات دقیق درباره قیمت بلیط اتوبوس تهران به قم مراجعه به وب‌سایت پایاسفر است. آخرین قیمت‌ها، تعرفه‌ها و ساعت‌های حرکت را ارائه می‌دهند. همچنین قیمت بلیط تحت تأثیر فصل و زمان سفر قرار می‌گیرد. سعی کنید قبل از خرید آنلاین بلیط اتوبوس از پشتیبانی سایت بهترین قیمت ترمینال‌های تهران را بپرسید.

 

فاصله تهران تا قم با اتوبوس

فاصله بین تهران و قم حدود 150 کیلومتر است. اتوبوس‌ها با توجه به شرایط راه‌ها و ترافیک معمولاً این مسیر را حدوداً 1 تا 2 ساعت طی می‌کنند. به خاطر داشته باشید که این زمان تقریبی است و با توجه‌ به شرایط خاص راه‌ها تغییر می‌کند.

 

رزرو بلیط برگشت از پایاسفر

با پایاسفر، شما می‌توانید به سادگی و با قدرت بلیط برگشت قم به تهران خود را رزرو و خریداری کنید. بهترین قیمت ها با خدمات با کیفیت را از پایاسفر تجربه کنید. اطلاعات بیشتر را در وبسایت پایاسفر بیابید و در صورت نیاز با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. لذت سفری راحت و بی‌دغدغه با بلیط رفت و برگشت را از پایاسفر تجربه کنید.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.