تعاونی

شرکت مسافربری تعاونی 15 پایانه شرق تهران - ترابر بی تا

اطلاعات سرویس های روزانه تعاونی 15 پایانه شرق تهران - ترابر بی تا (قیمت، ساعات حرکت)
مبدامقصدساعتقیمتنوع اتوکاروضعیت
پایانه شرق(تهران)اصفهان08:301,970,000SCANIA-VIP مارال۲۵ نفره تخت شوحرکت کرد
پایانه شرق(تهران)اصفهان23:001,970,000SCANIA-VIP مارال۲۵ نفره تخت شوطبق برنامه

تعاونی 15 ترابر بی تا پایانه شرق تهران

ترمینال پایانه شرق تهران پارس یکی از ترمینال‌های با سابقه در شهر تهران میباشد که سالهاست در زمینه حمل‌ونقل با ناوگان‌های مسافربری پیشرفته در خدمت مسافران کشور میباشد و با داشتن چندین شرکت و سرویس روزانه در این پایانه، به صورت شبانه روزی آماده جابه‌جایی مردم عزیز کشور به اکثر نقاط این مرز و بوم میباشد. یکی ازشرکت‌های مسافربری دارای سابقه طولانی در این ترمینال، تعاونی 15 ترابر بی تا است.

 

بلیط اتوبوس ترابر بی تا تعاونی 15 ترمینال پایانه شرق تهران

بدیهی است اگر می‌خواهیم با شرکت‌های مسافربری سفری را پشت سر بگذاریم نخست به فکر خرید اینترنتی بلیط اتوبوس ترابر بی تا ترمینال پایانه شرق تهران-تعاونی 15 باشیم. روش‌هایی برای این کار در اختیار مسافران ارجمند میباشد که به توضیح آنها می‌پردازیم.

 

رزرو بلیط اتوبوس تعاونی 15 ترابر بی تا ترمینال پایانه شرق تهران

اگر تجربه سفر با ناوگان‌های حمل‌ونقلی مختلف را داشته باشید پس حتما می دانید که رزرو بلیط نیز چه مراحلی را دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی تقریبا برای انجام هر کاری هم روش حضوری و غیر حضوری پیش روی ماست. برای رزرو و یا خرید بلیط اتوبوس ترابر بی تا ترمینال پایانه شرق تهران-تعاونی 15 نیز شما می‌توانید هم با مراجعه به پایانه‌های مدنظر و هم از طریق اینترنت اقدام نمایید.

 

بلیط اتوبوس vip ترابر بی تا تعاونی 15 ترمینال پایانه شرق تهران

در دنیای امروز هر ساعت و هر روز شاهد پیشرفت چشم‌گیری در زمینه‌های مختلف هستیم و هرچه رو به جلو می‌رویم شاهد سهولت کارها و به وجود آمدن امکانات رفاهی بیشتری هستیم. در زمینه حمل‌ونقل نیز پایاسفر با همکاری شرکت مسافربری ترابر بی تا - تعاونی 15 نیز، خود را به پیشرفته‌ترین و بروز‌ترین ناوگان‌ها مجهز نموده تا مسافرین عزیز با خرید بلیط اتوبوس vip ترابر بی تا ترمینال پایانه شرق تهران-تعاونی 15، از تمامی خدمات بی نظیر این اتوبوس‌ها بهره ببرند و سفری آرام و مطمئن را تجربه کنند.

 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تعاونی 15 ترابر بی تا ترمینال پایانه شرق تهران

در قسمت رزرو بلیط به شما عزیزان گفته شد که دو روش حضوری از پایانه مسافربری و غیر حضوری برای خرید بلیط اتوبوس ترابر بی تا ترمینال پایانه شرق تهران-تعاونی 15 وجود دارد. اما بدون شک بهترین و سریع‌ترین روش خرید همان روش غیر حضوری از طریق اینترنت است. ما برای راحتی هر چه بیشتر شما عزیزان سایت پایا‌سفر را طراحی نموده‌ایم تا همه در عرض چند دقیقه بتوانند با قیمتی مناسب و حتی استفاده از تخفیف‌های موجود برای خود و هر کس دیگری بلیط تهیه نمایند.

 

استرداد بلیط اتوبوس تعاونی 15 ترابر بی تا ترمینال پایانه شرق تهران

گاهی اوقات خواسته یا ناخواسته تصمیم می‌گیریم، سفری را که برای آن برنامه ریزی کرده بودیم و آماده آن بودیم، کنسل نماییم. در چنین مواقعی نیازی به نگرانی نیست زیرا اکنون این امکان وجود دارد تا شما بتوانید هر زمان که خواستید بلیط اتوبوس ترابر بی تا ترمینال پایانه تهران خود را در سایت پایا‌سفراسترداد نموده و بسته به زمان کنسلی مقداری از هزینه پرداختی به حساب شما برگردانده خواهد شد.

 
شماره تماس تعاونی

02177868144 - 02177872893

آدرس تعاونی

تهران / خیابان دماوند / سه راه تهران پارس / پایانه شرق / تعاونی 15 (بی تا)