ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

خرید بلیط اتوبوس ساری به مقصد سنندج از سایت پایاسفر در هر لحظه و زمان امکان پذیر است تا شما بدون نیاز به خروج از منزل و قرار گرفتن در ترافیک بتوانید از بهترین پایانه‌ها بلیط اتوبوس تان را خریداری کنید. با مراجعه به سایت ما می‌توانید علاوه بر قیمت مناسب بلیط اتوبوس، از خدمات و مزایای خرید استفاده کنید. شما با خرید بلیط اتوبوس از سایت پایاسفر، نیازی به ارائه مدارک خاصی ندارید و فرایند خرید بلیط در این سایت (از تمامی شرکت‌های مسافربری) بسیار آسان است و وقت زیادی از شما نمی‌گیرد.

 

سفر به سنندج از ساری با اتوبوس

سفر از ساری به سمت سنندج با اتوبوس از ترمینال ساری اگر با خدمات و شرایط رفاهی همراه باشد، می‌تواند لذت بخش و بدون خستگی شود. شرکت حمل و نقل اینترنتی پایاسفر با داشتن چنین امکانات رفاهی سفر به سنندج را برای شما آسان‌تر می‌کنند. در گذشته برای خرید بلیط اتوبوس مردم با دردسر‌های زیادی همراه بودند و باید در زمان‌های خاص به مراکز فروش بلیط در ساری مراجعه می‌کردند؛ اما به کمک پایاسفر این مشکل امروزه حل شده است. شما می‌توانید در هر 24 ساعت از شبانه روز خرید آنلاین بلیط اتوبوس ساری سنندج را از تعاونی‌ 15 ترابر بی تا انجام دهید. در ضمن امکان خرید بلیط قیمت مناسب و اقتصادی نیز در سایت مهیا شده تا افرادی که به دنبال بلیط قیمت مناسب‌ هستند بتوانند به راحتی بلیط سفر خود را خریداری کنند. قیمت‌های اعلام شده توسط ما با شرکت‌های مسافربری یکسان هستند و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود، یکی از آن‌ها را برای سفر انتخاب کنید.

اگر در زمان خرید آنلاین بلیط اتوبوس با مشکلاتی مواجه شدید یا سؤالات خاصی برای شما ایجاد شد، می‌توانید با همکاران و تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که نیم تا یک ساعت قبل از حرکت اتوبوس در ترمینال حضور پیدا کنید و شماره خود را به شرکت مسافربری نشان دهید. در ضمن امکان استرداد بلیط در سایت پایاسفر برای افرادی که به هر دلیلی سفر آن‌ها لغو شده است، وجود دارد. این افراد می‌توانند با استرداد کردن بلیط، بیشتر هزینه‌های بلیط سفر خود را از پایاسفر پس بگیرند. توجه داشته باشید که باید مقداری از پول بلیط را به عنوان جریمه پرداخت کنید.

 

قیمت بلیط اتوبوس ساری به سنندج

قیمت بلیط اتوبوس ساری به سنندج  بر اساس تاریخ سفر، شرکت اتوبوس‌رانی مبدا و مقصد، زمان حرکت، نوع اتوبوس، خدماتی که دریافت می‌کنید، تعیین می‌شود. شما برای تهیه بلیط اتوبوس‌ vip به دلیل داشتن امکاناتی همچون صندلی تخت شو، شارژر موبایل، مانیتور شخصی و... باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. برای تهیه بلیط ارزان ساری به سنندج می‌توانید به قسمت تخفیفات شرکت‌های مسافربری سایت مراجعه کنید.

بلیط اتوبوس ساری سنندج در سایت پایاسفر، بر اساس کمترین و بیشترین مرتب شده است و شما می‌توانید متناسب با بودجه‌تان بهترین انتخاب را داشته باشید. درضمن قیمت‌های این سایت با دیگر شرکت‌های مسافرتی هیچ تفاوتی ندارد و شما هزینه اضافی را برای خرید بلیط پرداخت نمی‌کنید.

 

فاصله ساری تا سنندج با اتوبوس

مسیرهای مختلفی برای سفر از ساری به سنندج وجود دارد؛ اما اصلی‌ترین مسیر با اتوبوس حدود 737 کیلومتر است. اتوبوس‌ها بدون در نظر گرفتن ترافیک و توقف جاده‌ای این مسیر را در 8 الی 9 ساعت طی می‌کنند. توجه کنید که این مسیر تقریبی است و بر اساس شرایط آب و هوای می‌تواند تغییر کند. برای اطلاع از زمان دقیق‌تر سفر میتوانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 

رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط اتوبوس، امکان مقایسه قیمت و امکانات شرکت‌های مختلف را به شما می‌دهند. به این ترتیب، شما می‌توانید بهترین گزینه را با توجه به نیازها و بودجه خود انتخاب کنید. با استفاده از پلتفرم قدرتمند پایاسفر می‌توانید اطلاعات کاملی درباره شرکت‌های مسافربری، نوع اتوبوس، امکانات رفاهی، زمان حرکت و تاریخ های مختلف به دست آورید. با خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برگشت سنندج به ساری، می‌توانید از قبل برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر خود داشته باشید و با خیالی آسوده راهی سفر شوید

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.