ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس سنندج بندر انزلی

آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای خرید بلیط اتوبوس سنندج بندر انزلی از طریق پایاسفر امکان پذیر است. مسافران و توریست‌ها می‌توانند به کمک این سایت در مدت زمان بسیار کوتاه، بلیط خود را برای تاریخ‌ و زمان مشخص از تمامی پایانه ها رزرو کنند و از خدمات رفاهی و امکانات آن‌ها بهره‌مند شوند. سایت پایاسفر علاوه بر ارائه خدمات، بستر امنی را برای مشتریان فراهم می‌کند تا بدون دغدغه و با خیال آسوده بلیط‌های خود را تهیه کنند. 

 

سفر به بندر انزلی از سنندج با اتوبوس

اگر بتوانید بدون محدودیت زمانی و مکانی بلیط سفر خود را رزرو کنید، قطعاً سفر شما لذت‌بخش‌تر خواهد بود. پایاسفر این امکان را برای مسافران خود فراهم کرده تا در هر شرایطی بتوانند بلیط سفر خود را از سنندج به مقصد بندر انزلی به صورت آنلاین رزرو کنند. با خرید آنلاین بلیط اتوبوس سنندج بندر انزلی می‌توانید در وقت و هزینه‌هایتان صرفه جویی کنید. پایاسفر از طریق ترمینال سنندج و معتبرترین شرکت های مسافربری کوتاه‌ترین مسیر برای بندر انزلی را برای شما رزرو می‌کند، برای تهیه بلیط در این سایت تنها به یک شماره تلفن و کارت بانکی نیاز دارید. مراحل خرید آنلاین بلیط اتوبوس سنندج به انزلی از پایاسفر به این صورت است:

 1. وارد صفحه اصلی پایاسفر شوید.
 2. مبدا، مقصد و زمان حرکت خود را مشخص کنید.
 3. بر روی کلمه جست و جو کلیک کنید تا شرکت‌های مسافربری تعاونی 15 برای شما نشان داده شوند. (در این قسمت می‌توانید قیمت مناسب‌ترین بلیط را برای سفر انتخاب کنید)
 4. با انتخاب شرکت اتوبوسرانی و نوع اتوبوس، هزینه‌های بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.
 5. با انجام فرانید خرید به صورت کامل پیامکی حاوی اطلاعات بلیط برای شماره ثبت شده ارسال می‌شود. 

توجه داشته باشید که در صورت لغو سفر می‌توانید بلیط خود را کنسل کنید. یکی دیگر از مزایای خرید آنلاین بلیط اتوبوس از پایاسفر امکان استرداد کردن بلیط است. با لغو بلیط، مقدار زیادی از پول آن به حساب شما باز می‌گردد و مقدار کمی از آن به عنوان جریمه از مبلغ اصلی کسر می‌شود. 

 

قیمت بلیط اتوبوس سنندج بندر انزلی

پایاسفر به همراه شرکت‌های مسافربری قیمت‌های مختلفی را بر روی بلیط‌های خود لحاظ می‌کنند. این اختلاف قیمت به این دلیل است تا شما در زمان خرید آنلاین بلیط اتوبوس بر اساس نیاز و بودجه‌تان بلیط تهیه کنید. برای نمونه قیمت بلیط اتوبوس ‌ vip از اتوبوس‌ معمولی بیشتر است و شما برای خرید آن‌ باید هزینه بیشتری بپردازید. برای تهیه بلیط ارزان سنندج به بندر انزلی می‌توانید از تخفیفات شرکت‌های مسافرتی در تاریخ‌های مشخص استفاده کنید. در ضمن قیمت بلیط اتوبوس سنندج به بندر انزلی معمولاً در زمان تعطیلات اندکی افزایش پیدا می‌کند.

 

فاصله سنندج تا بندر انزلی با اتوبوس

مسیرهای مختلفی برای سفر از سنندج تا بندر انزلی وجود دارد، اما کوتاه‌ترین مسیر حدود 513 کیلومتر است. با توجه به شرایط جاده و نوع آب و هوا اتوبوس‌ها این مسیر را حدود 7 ساعت و 51 دقیقه طی می‌کنند.

 

رزرو بلیط اتوبوس رفت و برگشت در پایاسفر

بلیط اتوبوس برگشت بندرانزلی سنندج با پایاسفر یک گزینه عالی برای سفر شماست. پایاسفر با ارائه خدمات حمل و نقل اتوبوسی با کیفیت، به شما امکان می‌دهد تا سفری راحت و مطمئن را بین بندرانزلی و سنندج تجربه کنید. پایاسفر به عنوان یک شرکت معتبر حمل و نقل اتوبوسی، از نظر امنیت و قابل اعتماد بودن برجسته است. رانندگان ماهر و با تجربه، پرسنل حرفه‌ای و رعایت اصول ایمنی، سفری امن و مطمئن را برای شما تضمین می‌کنند

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.