ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس کاشان کرج

ممکن است قصد مسافرت با اعضای خانواده خود را داشته باشید؛ اما به دلیل دشواری‌های خرید بلیط اتوبوس از مسافرت خود پشیمان شوید. امروزه باتوجه‌به امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس از طریق سایت پایاسفر، این مشکل رفع شده است و شما بدون دردسری و در کمترین زمان ممکن می‌توانید بلیط خود را به هر نقطه ایران خریداری کنید. در این صورت نیازی نیست جهت مراجعه به پایانه‌ها، ترافیک و مسافت طولانی را تحمل کنید تا بتوانید به ترمینال‌های کاشان برسید. در هر مکان و زمانی با چند کلیک ساده امکان خرید بلیط برای شما فراهم شده است. اگر مسافر شهر کاشان کرج هستید، در ادامه همراه ما باشید: 

 

سفر به کرج از کاشان با اتوبوس

باتوجه‌به مزیت‌های بسیار زیاد سفر با اتوبوس امروزه اکثر افراد برای مسافرت به کرج از کاشان، اتوبوس را به‌عنوان وسیله نقلیه سفر زمینی خود انتخاب می‌کنند. در این زمینه شما باید ابتدا برای خرید بلیط اتوبوس اقدام کنید و به تعاونی‌های کاشان بروید تا برای زمان مورد نظر خود بلیطی را تهیه کنید. اما ممکن است شما با طی کردن مسافت زیاد و ترافیک به ترمینال برسید؛ درحالی‌که بلیط‌ها به اتمام رسیده است و سفر شما به تأخیر می‌افتد.

اما نباید نگران باشید و دچار استرس شوید؛ زیرا امروزه می‌توانید با مراجعه به سایت پایاسفر و خرید آنلاین بلیط اتوبوس کاشان کرج، چند روز قبل از مسافرت بلیط خود را تهیه کنید و از سفر خود در زمان دقیق اطمینان داشته باشید. همچنین گاهی اوقات مدت زمان شما برای رسیدن به ترمینال کم است، پس با خرید آنلاین بلیط اتوبوس از سایت پایاسفر می‌توانید برنامه‌ریزی لازم را انجام دهید تا در زمان مشخص به ترمینال برسید، درحالی‌که از قبل بلیط خود را تهیه کرده‌اید.

در این صورت شما هنگام رسیدن به ترمینال تنها کافی است که اتوبوس مورد نظر خود را پیدا کنید. تنها نکته‌ای که در این زمینه باید به آن توجه ویژه داشته باشید، این است که بلیط خود را از طریق سایت‌های معتبر مانند پایاسفر خریداری کنید تا از خرید خود اطمینان کامل داشته باشید.

 

قیمت بلیط اتوبوس کاشان به کرج

معمولاً در پایانه‌ها موجود در کاشان، قیمت بلیط‌ها در طول یک ماه ثابت است؛ مگر اینکه شما با انتخاب شرایط ویژه‌ای در قیمت بلیط‌ها تغییراتی ایجاد کنید. به‌عنوان‌مثال هنگامی که شما برای مسافرت از کاشان به کرج اتوبوس‌های VIP را در نظر می‌گیرید، هزینه سفر افزایش پیدا می‌کند؛ زیرا این اتوبوس‌ها خدمات بیشتری را ارائه می‌دهند و بدون شک قیمت بلیط آن‌ها بیشتر است.

شما عزیزان برای اطلاع دقیق از انواع بلیط اتوبوس کاشان/ بهترین قیمت ترمینال کاشان، می‌توانید مشخصات و اطلاعات کامل سفر خود را در پایا سفر جستجو کنید و در نهایت بلیط‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهند. در این صورت با مقایسه بلیط‌های مختلف می‌توانید بلیط ارزان کاشان به کرج را رزرو کنید. برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط‌ها توصیه می‌کنیم که مشخصات مبدا و مقصد را وارد کنید و نوع اتوبوس پیشنهادی خود را در نظر بگیرید تا بتوانید قیمت اصلی و دقیق سفر را در اختیار داشته باشید.

 

فاصله کاشان تا کرج با اتوبوس

اکثر مسافرانی که قصد مسافرت از کاشان به کرج را دارند، با این سؤال مواجه می‌شوند که فاصله کاشان تا کرج چقدر است؟ در پاسخ به این سؤالات باید توجه داشته باشید که فاصله کاشان تا کرج تقریباً ۲۸۹ کیلومتر است. شما برای رسیدن به کرج از طریق مسیر پیشنهادی اتوبوس‌ها، می‌توانید در مدت زمان ۳ ساعت و ۹ دقیقه به مقصد مورد نظر خود برسید. البته برخی اتفاقات غیر منتظره را هم در نظر بگیرید که ممکن است در اثر آن‌ها مدت زمان سفر شما طولانی‌تر شود.

 

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.