ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس کرج کاشان

  بلیط اتوبوس کرج کاشان از طریق تعاونی‌ها، وب‌سایت یا اپلیکیشن‌ها امکان‌پذیر است. سایت پایاسفر یکی از مطمئن‌ترین و معتبرترین وب‌سایت‌ها برای خرید بلیط از تمامی پایانه های اتوبوس به شمار می‌رود. با استفاده از پایاسفر شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن بلیط ارزان اتوبوس کرج به کاشان را خریداری کنید. همچنین زمان حرکت و مکان را پایاسفر در اختیارتان قرار داده تا به‌موقع حاضر و هیچ تأخیری در سفرتان ایجاد نشود.

 

سفر به کاشان از کرج با اتوبوس

برای سفر از کرج به کاشان با اتوبوس می‌توانید از ترمینال کرج و معتبرترین تعاونی‌ها، مانند تعاونی پیک صبا (تابان) کرج از طریق سایت پایاسفر استفاده کنید. دیگر زمان خرید سنتی بلیط و رفتن به پایانه مسافربری به سر رسیده است. پایاسفر برایتان شرایطی را مهیا کرده تا در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون صرف انرژی در هر ساعتی که بخواهید آنلاین بلیط خود را خریداری کنید. 

خرید بلیط ارزان کرج به کاشان از طریق وب‌سایت پایاسفر بسیار راحت بوده و فقط کافی است به صفحه اول سایت مراجعه و مبدا و مقصد سفر را انتخاب کنید. تاریخ و زمان حرکت نیز در صورت تکمیل‌نشدن ظرفیت بر عهده خودتان خواهد بود. توصیه می‌شود قبل از سفر اگر با مشکلی مواجه و یا سوالی برایتان پیش‌آمده با قسمت پشتیبانی آن تماس حاصل فرمایید و اطلاعات دقیق درباره ساعت حرکت، توقف و هزینه بلیط را دریافت کنید. همچنین در نظر داشته باشید که برخی از تعاونی‌ها و ترمینال‌های کرج ممکن است نیاز به رزرو قبلی داشته باشند. بعد از انتخاب بلیط و شماره صندلی باید هزینه را از طریق کارت بانکی که رمز دوم آن فعال است، پرداخت کنید. در نهایت تمام اطلاعات خرید به شماره همراه وارد شده ارسال خواهد شد.

 

قیمت بلیط اتوبوس کرج به کاشان

قیمت‌ بلیط اتوبوس کرج کاشان به تغییرات زمانی و فاصله مربوطه بستگی دارد. همچنین هر شرکتی ممکن است تعرفه‌ها و قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. بهترین راه برای دریافت اطلاعات دقیق درباره قیمت بلیط اتوبوس کرج به کاشان مراجعه به وب‌سایت پایاسفر است. آخرین قیمت‌ها، تعرفه‌ها و ساعت‌های حرکت را ارائه می‌دهند. همچنین قیمت بلیط تحت تأثیر فصل و زمان سفر قرار می‌گیرد. سعی کنید قبل از خرید آنلاین بلیط اتوبوس از پشتیبانی بهترین قیمت ترمینال کرج را بپرسید.

 

فاصله کرج تا کاشان با اتوبوس

فاصله بین کرج و کاشان تقریباً 288 کیلومتر است. با اتوبوس زمان بسته به شرایط راه‌ها و ترافیک متغیر خواهد بود، اما معمولاً سفر از کرج به کاشان با اتوبوس حدوداً 3 تا 4 ساعت طول می‌کشد. لطفاً در نظر داشته باشید که این زمان تقریبی است و با توجه‌ به شرایط خاص راه‌ها تغییر می‌کند.

 

خرید آنلاین بلیط رفت و برگشت در پایاسفر

 همانطور که می دانید سفر با اتوبوس می تواند یک گزینه عالی و کم هزینه برای سفرهای بین شهری باشد. اگر قصد دارید برای سفر برگشت خود نیز از اتوبوس استفاده کنید، با استفاده از پایاسفر، خرید بلیط اتوبوس کاشان کرج به سادگی و سرعت بالا انجام می شود زیرا لیستی از اتوبوس های موجود برای مسیر شما به همراه جزئیاتی مانند ساعت حرکت، نوع اتوبوس و هزینه ها نمایش داده می شود تا بر اساس نیاز خود بلیطی با بهترین قیمت را انتخاب و خرید خود را تنها با دو دقیقه زمان نهایی کنید. با اعتماد به این پلتفرم شناخته شده و پرطرفدار مطمئن باشید که سفری راحت و بی دغدغه را تجربه خواهید کرد.

 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.