ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت تک سفر داراب
05:35
داراب (فارس ) شیراز
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: ولوو بی ۹

16 صندلی خالی

750,000 ریال

شرکت تک سفر داراب
06:25
داراب (فارس ) شیراز
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: بنز۴۵۷

11 صندلی خالی

750,000 ریال

شرکت مسافربری آریا سفر آسیا داراب
08:05
داراب (فارس ) شیراز
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: بی ۹-۴۵ نفره

27 صندلی خالی

752,500 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس داراب شیراز

خرید بلیط اتوبوس داراب شیراز با پایاسفر آسان‌تر و سریع‌تر شده است. این سایت بستری را فراهم کرده تا دیگر برای خرید بلیط به‌صورت حضوری مراجعه نکنید. اگر می‌خواهید از داراب به شیراز سفر کنید، کافی است به سایت پایاسفر رفته و با چند کلیک ساده بدون محدودیت زمان و مکان بلیط خود را به سادگی و اطمینان از تمام  پایانه ها خریداری کنید. 

 

سفر به شیراز با اتوبوس 

خرید بلیط ارزان داراب شیراز و سفر به این شهر زیبا با استفاده از اتوبوس های تعاونی 2 پیک معتمد داراب، در سایت پایاسفر از ترمینال داراب فراهم شده است. شما هنگامی که مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن تاریخ سفر، روی کلمه جستجو کلیک کنید، انواع شرکت‌های مسافربری را مشاهده خواهید کرد که بلیط داراب به شیراز را با قیمت‌های متفاوت ارائه می‌کنند. در واقع پایاسفر انواع تعاونی های شیراز داراب از جمله تعاونی بین المللی گیتی پیما را در قالب یک لیست نشان خواهد داد تا بر اساس بودجه خود بهترین بلیط را خریداری کنید. 

سایت پایاسفر برای اینکه امنیت خرید بلیط اتوبوس را بالا ببرد، امکان استرداد بلیط را برایتان فراهم کرده است. درصورتی‌که سفرتان به هر دلیلی لغو شد، می‌توانید به سایت پایاسفر رفته و در آنجا بلیط را کنسل کرده و بیشتر هزینه پرداختی را پس بگیرید. ارائه پشتیبانی 24 ساعته از سوی پایاسفر باعث شده که خرید آنلاین بلیط اتوبوس داراب شیراز بسیار آسان‌تر شود. شما می‌توانید سوالات خود را با قسمت پشتیبانی مطرح کرده و در صورت ایجاد مشکل یا چالش خاصی، از آنها کمک بگیرید. برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس های تعاونی آریا سفر داراب از پایاسفر نیازی به مدرک خاصی ندارید. داشتن یک کارت اعتباری با رمز پویا و شماره‌تلفن (شماره فرد مسافر) برای خرید بلیط کفایت می‌کند.  بعد از پرداخت هزینه بلیط با کارت‌بانکی، تمام اطلاعات بلیط به شماره وارد شده پیامک خواهد شد. 

 

قیمت بلیط اتوبوس داراب به شیراز 

خرید بلیط اتوبوس تعاونی تک سفر داراب در سایت پایاسفر هزینه اضافی را به دنبال نخواهد داشت. قیمت بلیط در این سایت دقیقاً همان قیمت‌های اعلام شده از سوی شرکت‌های مسافربری هستند. حتی در بسیاری از مواقع این شرکت‌ها تخفیفاتی روی بلیط اتوبوس اعمال می‌کنند که در سایت پایاسفر می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید. به‌طورکلی قیمت بلیط اتوبوس داراب شیراز از ترمینال داراب با بهترین قیمت به عوامل مختلفی مانند نوع اتوبوس و کیفیت آن، شرکت مسافربری و زمان حرکتتان بستگی دارد.  

 

فاصله داراب تا شیراز با اتوبوس

سفر با اتوبوس انتخاب مناسب و مقرون به صرفه می باشد. مسیر داراب تا شیراز حدود 254 کیلومتر است که اتوبوس‌ها برای طی کردن آن حدود 3 الی 3:30 در جاده خواهند بود. البته زمان دقیق بستگی به شرایط جاده، ترافیک، وضعیت هوا، سرعت اتوبوس و غیره دارد. همچنین می توانید در قسمت نمایش جزئیات مسیر اطلاعات بیشتری را بر روی نقشه مشاهده کنید 

 

خرید اینترنتی بلیط رفت و برگشت یا پایاسفر

سفربا اتوبوس های تعاونی آسیا سفر داراب، جاده‌ای پر از خاطره و تجربه است. جاده‌ای که گاه پر پیچ و خم و گاه هموار است. اما چه چیزی سفر را لذت‌بخش‌تر می‌کند؟ پایاسفر، همسفری مطمئن در جاده‌های ایران است که سفری راحت، خاطره‌انگیز و بدون دغدغه را برای شما رقم می‌زند. همچنین ما با ضمانت بهترین قیمت، اطمینان می‌دهیم که بلیط اتوبوس شیراز به داراب را با ارزان‌ترین قیمت ممکن می توانید از این سامانه خریداری کنید و امکان استرداد آنلاین بلیط، پشتیبانی 24 ساعته نیز تنها بخشی از خدمات باکیفیت پایاسفر به .شماست

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.