تعاونی

شرکت مسافربری گیتی پیما مریوان (شب پیما)

اطلاعات سرویس های روزانه گیتی پیما مریوان (شب پیما) (قیمت، ساعات حرکت)
سرویس روزانه ای یافت نشد

شرکت مسافربری گیتی پیما مریوان

از شرکتهای خوشنامی که در زمینه‌ی حمل‌ونقل مسافر در کشورهای همسایه مشغول به فعالیت میباشد، شرکت مسافربری گیتی پیما است. این شرکت با ارائه سرویس روزانه خود جابجایی درون‌مرزی و برون‌مرزی را با بهترین خدمات انجام میدهد. تعاونی گیتی پیما مریوان که با نام شب پیما نیزشناخته شده است، از محبوب ترین تعاونی‌ها در ترمینال مریوان میباشد که با ناوگانی با تجربه و مورد اعتماد، تمامی سفرها از مریوان را همراهی میکنند. این تعاونی با اتوبوس‌های مدرن و استاندارد، در راستای داشتن سفری امن و جلب رضایت خاطر مسافران عزیز آماده خدمت‌رسانی به تمام نقاط ایران و خارج از ایران میباشد.

 

بلیط اتوبوس گیتی پیما مریوان(شب پیما)

سفر کردن جزء شیرین‌ترین و خواستنی‌ترین لذت‌هاست که بدون شک هر انسانی خواستار آن بوده و در طول زندگی خود بارها آن را تجربه کرده است. برای همه ما سفر به گونه‌های مختلف پیش آمده، گاهی با وسیله‌ نقلیه شخصی و گاه با وسیله‌ های نقلیه عمومی. لازمه سفر با شرکت های مسافربری نیز تهیه بلیط و قوانین خاص خود می باشد. پس چنانچه دوست دارید سفر با ناوگان‌های اتوبوسی را تجربه کنید باید به فکر رزرو بلیط اتوبوس گیتی پیما(شب پیما) خود باشید.

 

رزرو بلیط اتوبوس گیتی پیما مریوان(شب پیما)

در گذشته تنها راه خرید بلیط مراجعه به پایانه‌های مسافربری بود و از آنجا از دکه‌های فروش بلیط و با پرداخت وجه نقد یا کشیدن کارت بود. اما رفته رفته تغییرات زیادی در روند رزرو و خرید بلیط به وجود آمد و این کار مقداری راحت‌تر هم شد. امروزه علاوه بر خرید حضوری این امکان هم وجود دارد تا بدون مراجعه به پایانه‌ها و دفاتر فروش بلیط از طریق اینترنت رزرو بلیط اتوبوس گیتی پیما(شب پیما) را انجام دهیم.

 

بلیط اتوبوس vip گیتی پیما مریوان(شب پیما)

همه پایانه‌های مسافربری دارای چندین نوع دستگاه اتوبوس هستند. تعدادی از این ناوگان‌های اتوبوسی بسیار پیشرفته‌تر و شیک‌تر از اتوبوس‌های معمولی هستند، که سفر کردن با آنها قطعا شیرینی و راحتی سفر را چندین برابر خواهد کرد. برای استفاده از این اتوبوس‌های پایاسفر کافیست به هنگام رزرو، بلیط اتوبوس vip گیتی پیما(شب پیما) را انتخاب نمایید و سفری متفاوت را تجربه کنید.

 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس گیتی پیما مریوان(شب پیما)

همانطور که گفته شد در گذشته تنها با مراجعه حضوری به ترمینال مریوان امکان رزرو بلیط اتوبوس وجود داشت. اما اکنون می‌توان بدون حضور در مراکز خرید بلیط اتوبوس، تنها با صرف چند دقیقه وقت از طریق موبایل یا هر دستگاه متصل به اینترنت با مراجعه به سایت پایا‌سفر با انتخاب ساعت و روز سفر، بلیط اتوبوس گیتی پیما(شب پیما)خود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

 

استرداد بلیط اتوبوس گیتی پیما مریوان(شب پیما)

تجربه کنسل شدن سفر ممکن است برای همه ما پیش آمده باشد، اگر قرار بوده این سفر با شرکت‌های مسافربری انجام شود مقداری نگرانی و اضطراب از بابت هزینه بلیط را به همراه دارد. اما اکنون جای نگرانی نیست، چرا که با مراجعه به سایت پایا‌سفر در قسمت بازگشت بلیط میتوانید بلیط اتوبوس گیتی پیما(شب پیما) خود را کنسل کرده و بنا بر زمان کنسلی بلیط، بخشی از مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایید.

 
شماره تماس تعاونی

08734523040

آدرس تعاونی

مریوان - ترمینال تهران