ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت سيروسفر زنجان
09:00
زنجان تبریز
چهارشنبه 1403/02/05
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اسکانیا

7 صندلی خالی

1,050,000 ریال

شرکت سيروسفر زنجان
11:00
زنجان تبریز
چهارشنبه 1403/02/05
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: وی آی پی ۲۵ نفره

0 صندلی خالی

1,760,000 ریال

شرکت شماره 8 لوان نور زنجان
13:00
زنجان ارومیه
چهارشنبه 1403/02/05
تبریز, ارومیه
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: وی ای پی

0 صندلی خالی

1,760,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

 بلیط اتوبوس زنجان تبریز

 برای سفر از زنجان به تبریز، شما می‌توانید به سه روش ریلی، هوایی و جاده‌ای سفر خود را انجام دهید. اما توجه داشته باشید که بهترین گزینه برای شما استفاده از اتوبوس است؛ زیرا خرید بلیت اتوبوس نسبت به سایر روش‌های دیگر آسان‌تر است و شما در سفر با اتوبوس هزینه کمتری نسبت به قطار و هواپیما خواهید پرداخت. در چند سال گذشته شما برای تهیه بلیط مسیر زنجان به تبریز باید به پایانه‌ها مراجعه می‌کردید و خرید بلیط اتوبوس را باتوجه‌به درخواست تعاونی‌ها انجام می‌دادید. اما با راه‌اندازی سایت پایاسفر خرید بلیط نسبت به چند سال گذشته بسیار آسان‌تر شده است؛ زیرا برای شما رزرو بلیط اتوبوس را فراهم می‌کند، به‌گونه‌ای که شما را از دردسری‌های زیادی نجات می‌دهد. در ادامه همراه ما باشید.

 

 سفر به تبریز از زنجان با اتوبوس

 اتوبوس‌هایی که امروزه در مسیر زنجان به تبریز فعالیت دارند از جمله اتوبوس های تعاونی سیروسفر، امکانات و خدمات بسیار زیادی را در اختیار مسافران خود قرار می‌دهند و همین موضوع باعث شده است که مسافران به‌جای استفاده از وسیله نقلیه شخصی خود، اتوبوس را انتخاب کنند. در این زمینه باید در قدم اول برای خرید بلیط اتوبوس به ترمینال‌های زنجان مراجعه کنید. اما ممکن است زمانی که شما به تعاونی‌های زنجان می‌رسید، بلیط‌ها به اتمام رسیده باشند یا اتوبوس حرکت کرده باشد؛ به همین دلیل باید سفر خود را به تأخیر بیندازید.

 اما امروزه علاوه بر خرید حضوری شما می‌توانید برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس نیز اقدام کنید و بدون تلف شدن زمان، دراسرع‌وقت بتوانید بلیط مناسب خود را برای تاریخ از قبل تعیین شده سفارش دهید. شما هنگام رزرو بلیط اتوبوس زنجان تبریز می‌توانید از خدمات متنوع نیز بهره‌مند شوید. امروزه سایت پایاسفر در سایت خود خدمات ویژه مانند مشاوره رایگان را در اختیار مسافران قرار می‌دهد؛ همین مورد باعث شده است که سفر از زنجان به تبریز بسیار راحت‌تر از گذشته باشد.

 

 قیمت بلیط اتوبوس زنجان به تبریز

 درصورتی‌که قصد تهیه بلیط ارزان زنجان به تبریز را دارید، در قدم اول باید بلیط‌های مختلف را با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهید تا بتوانید ارزان‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین مورد را انتخاب کنید. برای این کار تنها کافی است به سایت پایاسفر مراجعه کنید؛ زیرا با جستجوی ساده امکان مقایسه بلیط اتوبوس زنجان/ بهترین قیمت ترمینال زنجان را برای شما فراهم می‌کند.

 قیمت بلیط اتوبوس زنجان به تبریز در اثر عوامل مختلف مانند نوع اتوبوس های وی ای پی تعاونی 8 لوان نور، شرایط آب‌وهوایی و غیره متغیر است؛ به همین دلیل شما ابتدا باید شرایط سفر خود را تعیین کنید، سپس قیمت نهایی بلیط در این مسیر در اختیار شما قرار داده می‌شود. البته ناگفته نماند که گاهی اوقات خرید بلیط شما شامل تخفیف می‌شود و می‌توانید بلیط مورد نظر خود را به هزینه کمتر خریداری کنید.

 

 فاصله زنجان تا تبریز با اتوبوس

 به‌تمامی شما مسافران عزیز توصیه می‌شود قبل از مسافرت از زنجان به تبریز، اطلاعات کافی در مورد سفر خود را کسب کنید تا بتوانید با اطمینان کامل به سفر خود بپردازید. همچنین به شما عزیزان توصیه می‌شود در ابتدا از شرایط جوی آگاهی کامل داشته باشید و اطلاعات کافی کسب کنید تا در حین مسافرت با هیچ‌گونه مشکلی مواجه نشوید. در قدم بعدی باید فاصله زنجان تا تبریز را تعیین کنید تا بتوانید برنامه‌ریزی‌های لازم را برای سفر خود انجام دهید.

 اتوبوس‌های وی ای پی پایاسفر که در مسیر زنجان به تبریز رفت و آمد دارند، یک مسیر را برای مسافران خود در نظر می‌گیرند که مسافت آن تقریباً ۲۹۷ کیلومتر است. اتوبوس‌هایی که در این مسیر از زنجان به تبریز مسافرت می‌کنند، تقریباً در طی دو ساعت و ۵۲ دقیقه به مقصد می‌رسند. البته در فصل زمستان ممکن است این مدت زمان افزایش پیدا کند؛ زیرا شرایط جاده‌ها نامناسب خواهد بود. البته توجه داشته باشید که مسافرت با اتوبوس‌های VIP راحت‌تر است و مدت زمان سفر شما از زنجان به تبریز را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.