ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت همسفرمهر زنجان
08:00
زنجان سنندج
چهارشنبه 1403/02/05
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: سوپرکلاسیک ۳۰

داخل ترمینال

6 صندلی خالی

1,700,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

 بلیط اتوبوس زنجان سنندج

 درصورتی‌که قصد دارید سفری آسان و بدون دردسر از زنجان به سنندج را تجربه کنید و در حین مسافرت به استراحت خود هم بپردازید، پیشنهاد می‌دهیم که اتوبوس را به‌عنوان وسیله نقلیه خود انتخاب کنید. در این زمینه ممکن است خرید بلیط اتوبوس برای شما دشوار باشد؛ اما با وجود اینترنت و سایت‌های معتبر مانند پایاسفر، تهیه بلیط بسیار آسان‌تر شده است. در این زمینه لازم نیست به پایانه‌ها مراجعه کنید و مدت‌زمان زیادی در صف انتظار منتظر بمانید تا بتوانید بلیط خود را به سنندج سفارش دهید. تنها کافی است به سایت مورد نظر وارد شوید و برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

 

 سفر به سنندج از زنجان با اتوبوس

 سخت‌ترین مرحله برای سفر به سنندج از زنجان، خرید بلیط اتوبوس است؛ زیرا در شهرهای بزرگی مانند زنجان رفت‌وآمد بسیار سخت است و باید زمان زیادی را در ترافیک سپری کنید تا به ترمینال‌های زنجان برسید. بااین‌حال بعد از طی کردن مسافت زیاد، ممکن است به ترمینال برسید و اتوبوس حرکت کرده باشد یا بلیط‌ها تمام شده باشند. اما درصورتی‌که به سایت پایاسفر وارد شوید، دیگر لازم نیست که به صورت حضوری به پایانه‌ها مراجعه کنید.

 با خرید آنلاین بلیط اتوبوس زنجان سنندج می‌توانید از مزیت‌های بسیار زیادی بهره‌مند شوید. به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید برای خود و همراهانتان صندلی‌هایی را در جایگاه مناسب از معتبرترین شرکت های مسافربری همچون تعاونی همسفرچابکسواران رزرو کنید. یکی از مزیت‌های دیگر رزرو بلیط اتوبوس، این است که می‌توانید برای افراد دیگر هم بلیطی را خریداری کنید؛ بدون اینکه به مراجعه تعاونی‌های زنجان نیاز باشد. توجه داشته باشید در پایان مراحل خرید، لینک بلیط را نگه دارید. همچنین پیامک تایید هم برای شما ارسال می‌شود که قبل از حرکت اتوبوس باید در اختیار مسئولین قرار داده شود.

 

 قیمت بلیط اتوبوس زنجان به سنندج

 بلیط ارزان زنجان به سنندج در سایت پایاسفر در اختیار تمامی مسافران قرار داده می‌شود؛ زیرا این مجموعه با تخفیفات ویژه و استثنایی پذیرای مسافران زیادی است. البته شما می‌توانید مبدا و مقصد مورد نظر خود را در قسمت تعیین شده سایت وارد کنید، سپس سرویس‌های مختلف به نمایش گذاشته می‌شود که در این صورت می‌توانید قیمت‌ها را ببینید و مقرون‌به‌صرفه‌ترین آن‌ها را برای مسافرت خود از زنجان به سنندج در نظر بگیرید.

 پرداخت هزینه مربوط به بلیط اتوبوس زنجان به سنندج به صورت آنلاین و از طریق همین سایت امکان‌پذیر است؛ به همین دلیل در مورد پرداخت هزینه نیز نباید دچار نگرانی شوید. شما در کمترین زمان و در عرض چند دقیقه می‌توانید هزینه‌ها را پرداخت کنید. درصورتی‌که با سؤالاتی در مورد قیمت بلیط اتوبوس زنجان به سنندج مواجه شدید، در قسمت پشتیبانی با کارشناسان در ارتباط باشید تا دراسرع‌وقت شما را راهنمایی کنند و پاسخگوی تمام سؤالات در زمینه بلیط اتوبوس زنجان/بهترین قیمت ترمینال زنجان باشند.

 

 فاصله زنجان تا سنندج با اتوبوس

 تمامی مسافران قبل از آغاز سفر خود باید اطلاعاتی در مورد مسیر سفر خود کسب کنند تا بتوانند با خیال راحت به مسافرت بپردازند. یکی از مهم‌ترین اطلاعاتی که باید قبل از سفر خود کسب کنید، این است که مسافت مورد نظر شما به چه مدت زمانی نیاز دارد. بعد از اطلاع دقیق از مدت‌زمان سفر، می‌توانید برنامه‌ریزی‌های کامل را انجام دهید تا در زمان مشخص شده به مقصد خود برسید.

 تنها مسیری که برای اتوبوس‌ها برای سفر به سنندج در نظر گرفته می‌شود، ۲۸۲ کیلومتر است. شما در طول ۳ ساعت و ۱۱ دقیقه می‌توانید از زنجان به سنندج برسید. البته ناگفته نماند که در اثر برخی از عوامل ناشناخته و حوادث غیرمنتظره ممکن است که مدت‌زمان شما برای رسیدن به مقصد افزایش پیدا کند.

 

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.