ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
میهن نورآریا یزد
08:00
یزد پایانه کاراندیش (شیراز)
شنبه 1403/02/29
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: غزال تخت شووی آی پی همراه با شارژراختصاصی

جایگاه میهن نور

1 صندلی خالی

2,035,000 ریال

شرکت گیتی پیما یزد
09:00
یزد پایانه کاراندیش (شیراز)
شنبه 1403/02/29
صفاشهر, پایانه کاراندیش (شیراز)
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: VIP تخت شوشارژراختصاصی

جایگاه گیتی پیما

17 صندلی خالی

2,030,000 ریال

شرکت همسفر چابکسواران شعبه یزد
09:15
یزد پایانه کاراندیش (شیراز)
شنبه 1403/02/29
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: غزال VIP تخت شو همراه با شارژر

5 صندلی خالی

2,035,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس یزد شیراز

به کمک خرید آنلاین بلیط اتوبوس یزد به شیراز از سایت پایاسفر سفری راحت و بی‌دغدغه را تجربه کنید. تیم ما از رانندگان حرفه‌ای و باتجربه تشکیل شده که به شما اطمینان می‌دهند که سفری ایمن را از تمامی پایانه ها خواهید داشت. اتوبوس‌های ترمینال‌های یزد با تمامی امکانات راحتی، از جمله صندلی‌های نرم، تهویه مطبوع و فضای باری وسیع مجهز شده‌اند. به همین دلیل شما می‌توانید در طول سفر آسوده خاطر باشید. مسیر سفر از یزد به شیراز پر از مناظر طبیعی و جذاب است. با خرید بلیط اتوبوس از تعاونی همسفر چابکسواران می‌توانید در طول سفر  با آرامش خاطر و راحتی خود شما از طبیعت بکر و دیدنی عبور کنید. 

 

سفر به شیراز از یزد با اتوبوس

با خرید آنلاین بلیط اتوبوس های وی ای پی تعاونی میهن نور آریا به‌راحتی و با اطمینان کامل به مقصد خود برسید. اتوبوس‌های ما با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات ایمنی برتر بهترین امکانات را برای شما فراهم می‌کنند. صندلی‌های راحت و فضای بزرگ باری همراه تیم حرفه‌ای رانندگان با سابقه و مهارت کافی سفرتان را همراهی می‌کنند. قیمت بلیط‌های اتوبوس ارائه شده توسط پایاسفر بسیار مناسب و رقابتی است. پس شما می‌توانید بلیط ارزان یزد به شیراز را باکیفیت و خدمات ویژه دریافت کنید. خرید اینترنتی بلیط اتوبوس یزد شیراز به صورت آنلاین از طریق پایاسفر بسیار ساده است. شما می‌توانید به صفحه اصلی سایت ما مراجعه و بلیط خود را آنلاین رزرو کرده یا به تعاونی‌های یزد بروید و بلیط خود را دریافت کنید.

با اتوبوس یزد به شیراز می‌توانید یک سفر لذت بخش و رویایی را تجربه کنید. پایاسفر با افتخار خدمات اتوبوس‌رانی برتر را در اختیار شما قرار می‌دهد تا سفری بی‌دغدغه را داشته باشید. اتوبوس‌های ترمینال‌های یزد مجهز به طراحی مدرن و امکانات راحتی برتر هستند. صندلی‌های نرم، تهویه مطبوع و فضای باری بزرگ همه اینها برای شما آماده شده تا سفرتان را به بهترین شکل سپری کنید. یکی از مزایای رزرو بلیط از پایاسفر، امکان استرداد بلیط است. استرداد بلیط به شما این امکان را می‌دهد که در صورت لغو شدن سفر، بلیط خود را کنسل کنید و بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید. معمولاً اتوبوس‌ها در طول شبانه روز به شکل مکرر از یزد به شیراز و بالعکس حرکت می‌کنند. تعداد اتوبوس‌ها و فواصل زمانی بین حرکت‌ها متغیر بوده؛ بنابراین بهتر است قبل از سفر برنامه‌ریزی کرده و اطلاعات جدیدتر را از وب‌سایت پایاسفر دریافت کنید.

 

قیمت بلیط اتوبوس یزد به شیراز

اگر می‌خواهید سفر به شیراز را با قیمتی بسیار مناسب و اقتصادی تجربه کنید خرید آنلاین بلیط اتوبوس یزد شیراز با قیمتی بسیار رقابتی در سایت پایاسفر در اختیارتان قرار می‌گیرد. دریافت بلیط به شیراز با قیمتی بسیار مناسب برای شما این امکان را فراهم می‌کند که با هزینه کمتر سفری لذت‌بخش داشته باشید. قیمت‌های ما بسیار رقابتی است و باتوجه‌به خدمات برتری که ارائه می‌دهیم شما تجربه‌ای بی‌نظیر را با هزینه بهینه خواهید داشت. با بهترین قیمت ترمینال یزد سفری اقتصادی و با کیفیت را تجربه کنید.

 

فاصله یزد تا شیراز با اتوبوس

مسافت تقریبی بین یزد و شیراز حدوداً 436 کیلومتر است و شما به 4 ساعت 38 دقیقه زمان نیاز دارید. البته دسترسی به این دو مقصد به عوامل مختلفی مانند مسیر طی شده، شرایط جاده‌ها و ترافیک وابسته است.

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.