ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

خرید آنلاین بلیط اتوبوس ارومیه بوکان می‌تواند ساده‌ترین راه برای سفر باشد. همان‌طور که می‌دانید در گذشته افراد برای رزرو بلیط اتوبوس باید زمان زیادی را به این کار اختصاص می‌دادند. اما امروزه با روی کار آمدن سایت‌های اینترنتی، شما می‌توانید به‌راحتی و بدون هیچ دغدغه‌ای تنها با چند کلیک ساده خرید بلیط اتوبوس بوکان از پایانه‌های مسافربری را انجام دهید. پیشنهاد می‌دهیم که حتماً به سایت پایاسفر مراجعه کنید و پس از مشخص کردن مبدا و مقصد و به رزرو بلیط اتوبوس خود بپردازید. 

 

 سفر به بوکان از ارومیه با اتوبوس

 اگر می‌خواهید با اتوبوس از ارومیه به بوکان سفر کنید، پایاسفر می‌تواند بهترین و مناسب‌ترین انتخاب برای شما باشد. به‌این‌ترتیب می‌توانید به سایت مربوطه وارد شوید و بدون هر دغدغه‌ای پروسه خرید بلیط را پشت سر بگذارید.

 سایت پایا سفر هیچ‌گونه محدودیتی ندارد و در هر زمان از شبانه‌روز می‌توانید برای خرید بلیط اتوبوس از ترمینال‌های ارومیه اقدام کنید. شاید از نظر بسیاری سفر با اتوبوس بسیار سخت و کسل‌کننده باشد، اما از زمانی که اتوبوس‌های پیشرفته و راحتی مانند vip روی کار آمد می‌توانید با خیال راحت و باتوجه‌به امکانات ویژه‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهند، به سفر بروید.

 همچنین این مجموعه سعی کرده است با ارائه بلیط ارزان ارومیه به بوکان یک سفر کم هزینه و اقتصادی برای شما فراهم کند. با مراجعه به سایت تمام تعاونی‌های ارومیه برای شما بالا می‌آید. زمانی که برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس اقدام می‌کنید، می‌توانید مدل اتوبوس و قیمت آن را ببینید تا بتوانید انتخابی مناسب داشته باشید. در برخی مواقع اتوبوس‌ها طرح‌های تشویقی برای مسافران در نظر می‌گیرند که شامل ناهار و شام رایگان یا حتی اینترنت بیسیم رایگان می‌شود.

 یکی از مزیت‌های ویژه‌ای که در زمان خرید آنلاین بلیط اتوبوس ارومیه بوکان وجود دارد، این است که می‌توانید صندلی خود را در زمان خرید انتخاب کنید. چنانچه خیلی زود برای رزرو و خرید بلیط اتوبوس اقدام کنید، این امکان فراهم است تا باتوجه‌به سلیقه و میلی که دارید، صندلی مد نظر خود را پیدا کنید. علاوه بر این مورد در برخی مواقع شرکت پایاسفر برای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آفرهای ویژه‌ای در نظر می‌گیرد.

 

 قیمت بلیط اتوبوس ارومیه به بوکان

 همان‌طور که شما هم می‌دانید اتوبوس به عنوان یکی از روش‌های کاملاً اقتصادی برای سفر است. قیمتی که برای بلیط اتوبوس در نظر گرفته می‌شود، به شهر مبدا و مقصد شما و در نهایت به نوع اتوبوسی که قصد انتخاب آن برای سفر را دارید، بستگی دارد. البته برای صرفه‌جویی در هزینه اگر مقصد شما تقریباً کوتاه است، سفر با اتوبوس گزینه مناسب‌تری به‌حساب می‌آید.

 با مراجعه به سایت پایا سفر می‌توانید بهترین قیمت ترمینال ارومیه را مشاهده کنید و در صورت لازم نسبت به رزرو اقدام کنید؛ بنابراین می‌توان گفت قیمت مناسب اتوبوس نسبت به دیگر روش‌های ریلی و هوایی باعث شده است تا بسیاری در زمان مسافرت نسبت به رزرو بلیط اتوبوس از طریق پایا سفر اقدام کنند. مجموعه پایاسفر در هر زمانی سعی می‌کند، علاوه بر قیمت مناسب بلیط امکانات خاصی را نیز به افراد ارائه دهد.

 

 فاصله ارومیه تا بوکان با اتوبوس

 فاصله بین ارومیه تا بوکان حدوداً ۲۱۳ کیلومتر است. اگر قصد سفر به این شهر با اتوبوس را داشته باشید حدوداً دو ساعت و ۴۰ دقیقه طول می‌کشد. اما ممکن است پیمودن این مسیر به دلیل شرایط نامساعد جوی و موارد دیگر نیاز به زمان بیشتری داشته باشد.

 

رزرو اینترنتی بلیط اتوبوس برگشت در پایاسفر

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، دغدغه‌های سفر را از بین می‌برد. سامانه پایاسفر، با رابط کاربری ساده و خدمات متنوع، همسفری مطمئن در جاده‌های کشور است. با خرید بلیط اتوبوس برگشت بوکان ارومیه، می‌توانید برنامه سفرتان را با دقت بیشتری تنظیم کنید. دیگر نیازی نیست نگران پیدا کردن بلیط در زمان بازگشت باشید، خصوصاً در مواقع شلوغی و تعطیلات.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.