ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
آسیا سفر تهران ترمینال غرب (آزادی)
21:00
ترمینال غرب (آزادی) یزد
شنبه 1403/02/29
میبد, یزد
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس مارال وی آی پی

5 صندلی خالی

2,900,000 ریال

شرکت تی بی تی- تعاونى شماره 15 پايانه جنوب
23:00
پایانه جنوب تهران یزد
شنبه 1403/02/29
اردکان (یزد), نائین, میبد, یزد
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: VIP+مارال +تخت شو+پذیرایی

19 صندلی خالی

2,920,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس تهران میبد

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای خرید بلیط اتوبوس تهران میبد، خرید آنلاین بلیط اتوبوس از طریق سایت معتبر پایاسفر است. این سایت شرایطی را برای مسافران فراهم کرده تا در هر ساعت و زمان از روز بتوانند بلیط سفر خود را از تمامی پایانه‌ها رزرو و از خدمات رفاهی آن‌ها استفاده کنند. به دلیل بستر امنی که پایاسفر برای کاربران امکان پذیر کرده است دیگر نگران خرید بلیط خود نباشید. 

 

سفر به میبد از تهران با اتوبوس

پایاسفر با داشتن خدمات و امکانات ویژه، شرایط خرید آنلاین بلیط اتوبوس تهران میبد از مسیر‌های اصلی و فرعی را برای شما فراهم کرده است تا سفری لذت بخش داشته باشد. برای خرید بلیط اتوبوس در این سایت نیازی به اسکن کارت ملی و شناسنامه نیست و داشتن کارت بانکی و تلفن مسافر کافی است. امکان خرید بلیط ارزان تهران به میبد در پایاسفر وجود دارد. مسافران عزیزی که قصد خرید بلیط ارزان را دارند، لازم است وارد صفحه اصلی پایاسفر شوند و بعد از انتخاب تاریخ مسافرت، با کلیک روی قسمت جستجو تمامی شرکت های مسافربری معتبر از جمله تعاونی 12 گیتی نورد و تعاونی 15 ترابر بی تا به شما نشان داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید مناسب‌ترین بلیط را بر اساس بودجه خود از ترمینال( پایانه) جنوب تهران انتخاب کنید. 

بعد از انتخاب نوع اتوبوس و صندلی، زمان پرداخت پول بلیط به کمک کارت بانکی می‌رسد. اگر تمامی مراحل خرید آنلاین بلیط اتوبوس را کامل انجام دهید، اطلاعات و شماره بلیط به تلفن مسافر ارسال می‌شود. به خاطر داشته باشید که پایاسفر برای آسودگی مسافر از خرید آنلاین بلیط، امکان استرداد بلیط را فراهم کرده است. در صورت کنسل شدن سفر، می‌توانید بلیط خود را استرداد کنید و بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید. با تهیه بلیط آنلاین اتوبوس تهران به میبد از سایت پایاسفر، می‌توانید به کمک پیامک ارسال شده از طرف این سایت سوار اتوبوس شوید. در صورت گم کردن این اطلاعات، با مراجعه به سایت می‌توانید دوباره آن را رهگیری کنید. 

 

قیمت بلیط اتوبوس تهران میبد

قیمت بلیط اتوبوس تهران میبد بر اساس انتخاب مسافران تعیین می‌شود. اگر به دنبال اتوبوس با خدمات ویژه‌ هستید باید هزینه‌های بیشتری برای خرید بلیط پرداخت کنید. به خاطر داشته باشید که قیمت‌های اعلام شده توسط پایاسفر با تمامی تعاونی‌های تهران یکی است و شما هیچ هزینه‌ای اضافی برای خرید اینترنتی نمی‌پردازید. قیمت بلیط اتوبوس تهران میبد در زمان تعطیلات و نوروز اندکی افزایش پیدا می‌کند. پس اگر به دنبال بلیط ارزان این شهر‌ها هستید، بهتر است در زمان‌ تخفیفات شرکت‌های مسافربری اقدام به تهیه بلیط کنید.

 

فاصله تهران تا میبد با اتوبوس

برای سفر از تهران به میبد به کمک اتوبوس دو مسیر مختلف وجود دارد؛ اما کوتاه‌ترین مسیر حدود 570 کیلومتر است. اتوبوس‌ها به طور میانگین این مسیر را حدود 6 الی 7 ساعت طی می‌کنند. توجه داشته باشید که این ساعت بدون در نظر گرفتن ترافیک و توقف جاده‌ای محاسبه شده است.

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.