ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
عدل سیرجان
14:00
پایانه سیرجان کرمان
جمعه 1403/01/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس Volvo first class

6 صندلی خالی

700,000 ریال

عدل سیرجان
15:00
پایانه سیرجان کرمان
جمعه 1403/01/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس کلاسیک تک صندلی مجهز به شارژر اختصاصی یو اس بی

12 صندلی خالی

1,050,000 ریال

پیک صبا سیرجان تعاونی 17
15:45
پایانه سیرجان کرمان
جمعه 1403/01/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس ولوو بی 9 - سیستم تهویه مطبوع

29 صندلی خالی

700,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس سیرجان کرمان

 اگر قصد سفر از سیرجان به‌سوی کرمان را دارید، قطعاً خرید بلیط سیرجان کرمان از ترمینال‌های سیرجان دردسر دارد؛ زیرا شما باید مدت زمان زیادی را در ترمینال صرف کنید تا بتوانید اتوبوس مورد نظر خود را با قیمت مناسب و در ساعت مشخص پیدا کنید. اما اگر شانس داشته باشید و ترمینال خلوت باشد، می‌توانید برای تهیه بلیط خود اقدامات مربوطه را انجام دهید؛ در غیر این صورت باید مدت زمان زیادی در صف تعاونی‌های سیرجان وقت خود را تلف کنید. اما شما با استفاده از خرید آنلاین بلیط اتوبوس می‌توانید بدون مراجعه به پایانه‌ها، مبدا و مقصد و ساعت حرکت خود را مشخص کنید برنامه‌ریزی لازم را انجام دهید و بلیط خود را برای ساعت مشخص تهیه کنید. تنها باید وارد سایت پایاسفر شوید. در ادامه همراه ما باشید.

 

 سفر به کرمان از سیرجان با اتوبوس

 در دنیای امروز با استفاده از اینترنت، در عرصه‌های گوناگون شرایط بسیار خاصی برای خرید کالا و خدمات، مخصوصاً بلیط رخ داده است. اکثر مردم باتوجه‌به راحتی زیاد خریدهای اینترنتی، دیگر از روش حضوری استفاده نمی‌کنند. هنگام خرید آنلاین بلیط اتوبوس سیرجان کرمان مزیت‌های زیادی نصیب مسافران می‌شود.

 یکی از بهترین سایت‌هایی که در زمینه عرضه بلیط به‌صورت آنلاین فعالیت دارد، سایت پایاسفر است که تمامی مسیرهای موجود در سیستم حمل‌ونقل جاده‌ای را به طور کامل پوشش می‌دهد. شما در این سایت می‌توانید پایین‌ترین و مناسب‌ترین قیمت بلیط‌های اتوبوس را از تعاونی های سیروسفر و تعاونی 7 عدل مشاهده کنید.

 در سایت پایاسفر علاوه بر تهیه بلیط اتوبوس سیرجان/ بهترین قیمت ترمینال سیرجان، می‌توانید از سرعت بالا در خرید اینترنتی خود بهره‌مند شوید. یکی دیگر از مزیت‌های بسیار مهم در مورد خرید آنلاین بلیط اتوبوس این است که شما می‌توانید به‌دلخواه خود صندلی مناسب را برای خود و همراهانتان انتخاب کنید و در طول مسافرت کنار هم باشید.

 یک نکته حائز اهمیت این است که در این سایت محدودیت زمانی ایجاد وجود ندارد و شما در هر ساعت شبانه‌روز می‌توانید به سایت مراجعه کنید و اقدامات لازم را برای خرید بلیط اتوبوس خود انجام دهید.

 

 قیمت بلیط اتوبوس سیرجان به کرمان

 در زمینه قیمت بلیط نگران نباشید؛ زیرا سفرهای زمینی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند؛ علاوه بر این با امکان خرید آنلاین که برای تمامی مسافران فراهم شده است، هزینه سفرها تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. شما عزیزان برای تهیه بلیط ارزان سیرجان به کرمان، باید به‌صورت آنلاین اقدام کنید؛ زیرا در این صورت تخفیفات موجود در سایت شامل حال شما خواهد شد.

 در نتیجه شما هزینه‌های سفر خود را به طور قابل‌ملاحظه‌ای کاهش می‌دهید. یکی از بهترین سایت‌هایی که در این زمینه با تخفیفات زیاد از مسافران استقبال می‌کند، پایاسفر است. یکی از مزیت‌های بسیار مهم ثبت بلیط در این سایت این است که شما می‌توانید قبل از خرید بلیط اتوبوس، قیمت انواع تعاونی‌ها و اتوبوس‌ها را با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهید و در نتیجه بلیط ارزان سیرجان به کرمان را برای خود و همراهانتان تهیه کنید.

 

 فاصله سیرجان تا کرمان با اتوبوس

 اطلاع از فاصله سیرجان تا کرمان برای تمام مسافران بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا باید قبل از سفر مسافت مورد نظر خود را تعیین کنند تا بتوانند ساعت دقیق خود برای رسیدن به مقصد را در نظر بگیرند و برای آن برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهند. معمولاً برای طی کردن مسافت سیرجان تا کرمان، دو مسیر در نظر گرفته می‌شود.

مسیر اول که ۱۸۴ کیلومتر است و شما برای طی کردن این مسافت تقریباً به دو ساعت و ۱۴ دقیقه زمان نیاز دارید. مسیر دوم حدوداً ۲۰۶ کیلومتر است که برای رسیدن به کرمان از سیرجان در این مسیر به دو ساعت و ۳۲ دقیقه زمان نیاز دارید. البته در نظر بگیرید که ممکن است در اثر مسائل غیر قابل‌پیش‌بینی مانند شرایط جوی نامساعد و ترافیک، مدت زمان شما برای طی کردن مسافت سیرجان تا کرمان افزایش پیدا کند.

 

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.