ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت سيروسفر شهريار
18:30
شهریار مشهد (خراسان )
شنبه 1403/02/29
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اسکانیا ۴۴

2 صندلی خالی

2,800,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس شهریار مشهد

سریع‌ترین و بدون دردسرترین روش برای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس شهریار مشهد، خرید از پایاسفر است. پایاسفر یکی از معتبر‌ترین سایت‌های فروش بلیط اتوبوس به صورت آنلاین در ایران است. با خرید از این سایت نام دار می‌توانید از مزایا و خدمات مسافرتی آن‌ها استفاده کنید. برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس از پایاسفر، به مدارک خاصی نیاز ندارید و تنها با یک کلیک ساده در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید به تمامی پایانه‌ها دسترسی و مراحل خرید و سفر خود را تکمیل کنید.

 

سفر به مشهد از شهریار با اتوبوس

کسانی که در گذشته به شهرهای مختلف ایران سفر کرده‌اند، می‌دانند که در گذشته تهیه و رزرو بلیط کار دشواری بود؛ اما در حال حاضر خرید بلیط اتوبوس دردسر آفرین نیست و شما می‌توانید در هر زمان و ساعت از روز بلیط خود را در سایت پایاسفر ثبت و رزرو کنید. در این سایت همچنین خرید بلیط ارزان شهریار به مشهد فراهم شده تا مسافران بتوانند با توجه به سفر و نیاز خود، بهترین بلیط را تهیه کنند. بر روی تعاونی‌ها و ترمینال‌های شهریار مورد نظر خود کلیک کنید. شرکت‌های اتوبوس رانی متناسب با خدماتی  که ارائه می‌دهند، قیمت‌های مختلفی را روی بلیط‌های اتوبوس لحاظ می‌کنند تا مسافران با دست باز بتوانند خرید خود را انجام دهند. 

با انتخاب صندلی و نوع اتوبوس و پرداخت هزینه بلیط به صورت اینترنتی، پیامکی برای شماره ثبت شده مسافر ارسال می‌شود. این پیامک حاوی شماره بلیط، شماره صندلی، اسم و مشخصات فرد است. اگر در رابطه با خرید آنلاین بلیط اتوبوس شهریار مشهد دچار مشکل شدید و یا سؤالی ذهن شما را درگیر کرد، با قسمت پشتیبانی پایا سفر ارتباط برقرار کنید. در صورت کنسل شدن سفر می‌توانید به قسمت استرداد بلیط بروید و بلیط اتوبوس شهریار خود را کنسل نمایید. در صورت لغو بلیط، پایا سفر بخش زیادی از هزینه را به شما باز می‌گرداند. در ضمن نیازی به چاپ برخی اطلاعات مختلف مانند شماره بلیط نیست و همچنین بهتر است نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس، شماره بلیط خود را به شرکت مسافرتی در ترمینال شهریار مشهد اعلام کنید.

 

قیمت بلیط اتوبوس شهریار به مشهد

قیمت خرید بلیط اتوبوس شهریار به مقصد مشهد با توجه به انتخاب شما متفاوت است. برای مثال: اگر می‌خواهید از اتوبوس‌های  vip به جای اتوبوس‌های عادی استفاده کنید، باید مبلغ بیشتری به تعاونی‌های شهریار پرداخت نمایید.همچنین بسیاری از شر‌کت‌های مسافرتی در زمان‌های مشخص، تخفیفاتی را روی قیمت بلیط‌های خود اعمال می‌کنند؛ اگر در زمان تخفیفات بلیط بخرید، هزینه‌های سفر شما کاهش پیدا می‌کند. توجه داشته باشید که قیمت‌های اعلام شده برای بلیط اتوبوس شهریار به مشهد از سایت پایاسفر با تمامی شرکت‌های مسافربری ایران یکی است و شما هیچ هزینه‌ای اضافی را پرداخت نخواهید کرد. 

 

فاصله شهریار تا مشهد با اتوبوس

یک مسیر اصلی برای سفر به شهریار از مشهد وجود دارد؛ این مسیر حدود 936 کیلومتر است. اتوبوس‌ها فاصله بین این دو شهر را پس از 10 ساعت و 22 دقیقه طی می‌کنند.

 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برگشت

پایاسفر، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین سامانه‌های آنلاین خرید بلیط اتوبوس در ایران، به شما امکان می‌دهد تا به راحتی و با سرعت بلیط برگشت مشهد به شهریار خود را در کمترین زمان ممکن  تهیه کنید. این سامانه به شما انواع اتوبوس‌ها، تاریخ‌های مختلف، با ارائه خدماتی سریع، امن و مطمئن، به شما اطمینان می‌دهد که تجربه سفرتان لذت‌بخش و بی‌دغدغه خواهد بود و گزینه‌های متنوعی را برای سفرتان ارائه می‌دهد.

 
 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.