ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس شهریار بروجرد

خرید بلیط اتوبوس شهریار به بروجرد به صورت آنلاین در وب سایت معتبر پایاسفر امکان پذیر است. رزرو بلیط از پایاسفر به دلیل داشتن پایانه‌های متعدد یکی از معتبر‌ترین و بهترین سایت‌ها فروش بلیط اتوبوس در ایران است. در این سایت می‌توانید در زمانی کوتاه بلیط اتوبوس شهریار بروجرد را رزرو کنید. پایاسفر برای مشتریان خود بستری امن را فراهم کرده تا بدون دغدغه و نگرانی در هر ساعت از روز بلیط خود را از تمامی پایانه‌ها خریداری کنند. 

 

سفر به بروجرد از شهریار با اتوبوس

در گذشته دردسر‌های خرید بلیط حضوری بسیار زیاد بود؛ یکی از این دردسرها حضور در دفاتر فروش در ساعات و زمان‌های خاص بود. این مشکل اکنون به کمک پایاسفر رفع شده است و شما می‌توانید بدون محدودیت در هر زمان و مکان خرید بلیط خود را در این وب سایت انجام دهید. رزرو و خرید بلیط در پایاسفر بسیار آسان است و نیازی به تجربه و مهارت ویژه‌ای ندارد. برای خرید بلیط به صورت اینترنتی در این سایت تنها به شماره تلفن (متعلق به مسافر) و کارت بانکی (داشتن رمز پویا) نیاز دارید.

برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس شهریار بروجرد به صفحه اصلی پایاسفر بروید، سپس در قسمت مبدا شهریار و در قسمت مقصد بروجرد را وارد کنید. با انتخاب تاریخ سفر و کلیک روی قسمت جست و جو، تمامی ترمینال‌های شهریار و تعاونی‌های شهریار به شما نشان داده می‌شود. همچنین در این بخش می‌توانید رنج قیمت‌های بلیط را مشاهده و بر اساس بودجه و نوع سفر، بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. بعد از انتخاب اتوبوس و صندلی، زمان آن رسیده که هزینه اتوبوس را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. اگر فرایند خرید بلیط را به درستی انجام دهید، تمامی اطلاعات بلیط برای شماره ثبت شده ارسال می‌شود. در صورت ارسال نشدن پیامک و یا ایجاد مشکل در فرایند خرید غیر حضوری، می‌توانید با پشتیبانی پایاسفر تماس بگیرید. توجه داشته باشید که یکی از مزایای خرید بلیط از این سایت، امکان استرداد بلیط است. 

 

قیمت بلیط اتوبوس شهریار بروجرد

برای اینکه مسافران انتخاب‌های متنوعی داشته باشند، پایاسفر و شرکت‌های تعاونی، قیمت‌های مختلفی را بر روی بلیط‌های اتوبوس لحاظ می‌کنند. این تفاوت قیمت به کاربران کمک می‌کند تا متناسب با نیاز و هزینه‌ای که برای سفر در نظر گرفته‌اند، خرید آنلاین بلیط اتوبوس شهریار بروجرد را انجام دهند. برای نمونه قیمت بلیط اتوبوس‌های vip از اتوبوس‌های معمولی بیشتر است. این اختلاف قیمت به دلیل ارائه خدماتی بهتر مانند مانیتور شخصی، کولر، صندلی تخت و خواب شو و شارژر موبایل است. برای خرید بلیط ارزان شهریار به بروجرد می‌توانید از تخفیفات شرکت‌ها و تعاونی‌های مسافربری استفاده کنید. این تخفیفات معمولاً در اوایل مهر، فصل‌ها سرما و اول هفته‌ها ارائه می‌شود. 

 

فاصله شهریار تا بروجرد با اتوبوس

یک مسیر اصلی برای سفر از شهریار به مقصد بروجرد وجود دارد؛ این مسیر حدود 375 کیلومتر است. اتوبوس‌ها بدون در نظر گرفتن ترافیک و توقف جاده‌ای این مسیر را در حدود 4 الی 5 ساعت طی می‌کنند. اگر قصد سفر به بروجرد با اتوبوس را دارید باید زمان کافی برای سفر را در نظر بگیرید و قبل از سفر برنامه‌ریزی کنید تا به موقع به مقصد برسید.

 

رزرو بلیط برگشت با پایاسفر

با استفاده از سامانه معتبر و شناخته شده پایاسفر، شما می‌توانید به راحتی تاریخ و زمان مورد نظر برای خرید بلیط برگشت بروجرد به شهریار را انتخاب کنید و انواع اتوبوس‌هایی که بر اساس نیازهایتان مناسب تر هستند را مشاهده کنید. همچنین، می‌توانید جزئیات مهمی مانند نوع اتوبوس، سطح راحتی، و تعداد صندلی‌های خالی را بررسی کنید تا سفری آسوده و راحت داشته باشید.

 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.