ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
همسفر چابکسواران ساری
07:30
سارئ کاشان
شنبه 1403/02/29
قم, کاشان
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اسکانیا کلاسیک وی ای پی.

قم با سرویس کاشان تلفن: 01133242100

4 صندلی خالی

3,000,000 ریال

همسفر چابکسواران ساری
08:30
سارئ اراک
شنبه 1403/02/29
قم, اراک
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اسکانیا مارال ۲۶نفره تخت شو(باشارژراختصاصی)

قم با سرویس اراک تلفن: 01133242100

4 صندلی خالی

3,300,000 ریال

همسفر چابکسواران ساری
21:00
سارئ قم
شنبه 1403/02/29
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: ولوو ۴۵ نفره

تلفن دفتر ساری 01133242100

22 صندلی خالی

1,700,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس ساری قم 

دیگر لازم نیست برای رزرو بلیط اتوبوس مدت زمان طولانی را در پایانه‌های فروش بلیط منتظر باشید تا بتوانید بلیطی را برای مسافرت مورد نظر خود تهیه کنید. به کمک پایاسفر و تکنولوژی‌های امروزی می‌توانید در منزل و با در اختیار داشتن تلفن هوشمند، بهترین بلیط اتوبوس ترمینال‌های ساری را رزرو کنید. سفر کردن با اتوبوس به شما این امکان را می‌دهد که طبیعت زیبا را از نزدیک مشاهده کنید و از هر لحظه و زمان آن نهایت لذت را ببرید. اگر به دنبال خرید بلیط اتوبوس با قیمت مناسب هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید. 

 

سفر به قم از ساری با اتوبوس

بیشتر مردم به دلیل کاربری ساده و آسان خرید‌های اینترنتی، امروزه از این روش‌ برای خرید هر محصولی از جمله بلیط اتوبوس استفاده می‌کند. با خرید آنلاین بلیط اتوبوس شما به مزیت‌های بسیار زیادی دست پیدا می‌کنید. یکی از بهترین سایت‌های که در زمینه فروش بلیط اتوبوس به صورت حرفه‌ای فعالیت دارد، سایت محبوب پایاسفر است. این سایت تمامی مسیر‌ها موجود در حمل و نقل جاده‌ای کشور را پوشش می‌دهد، به همین خاطر می‌توانید بهترین بلیط تعاونی‌ 1 ایران پیما ساری را تنها از این سایت خریداری کنید. 

سفر به قم از ساری با اتوبوس زمانی لذت بخش و هیجان انگیز می‌شود که می‌توانید به دلخواه صندلی مناسب برای خود و همراهتان را انتخاب کنید و در کنار هم باشید. یک نکته مهم دیگر در خرید آنلاین بلیط اتوبوس ساری قم این است که در این سایت محدودیت زمانی ایجاد وجود ندارد و شما در هر ساعت شبانه‌روز می‌توانید به سایت مراجعه کنید و اقدامات لازم را برای خرید بلیط اتوبوس خود انجام دهید.

در صورت کنسل شدن سفر می‌توانید به قسمت استرداد بلیط بروید و خرید بلیط اتوبوس خود را کنسل نمایید. در صورت لغو بلیط، سایت ما بخش زیادی از هزینه را به شما باز می‌گرداند. در ضمن نیازی به چاپ برخی اطلاعات مختلف مانند شماره بلیط نیست و همچنین بهتر است نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس، شماره بلیط خود را به مسئول باجه در ترمینال‌های قم اعلام کنید.

 

قیمت بلیط اتوبوس ساری قم

با در اختیار داشتن کدهای تخفیفی سایت ما می‌توانید بلیط ارزان ساری به قم را تهیه کنید و با هزینه پایین و اقتصادی سفر خود را آغاز کنید. در نظر داشته باشید که قیمت بلیط اتوبوس‌ها تحت تأثیر عوامل مختلف ممکن است، تغییر کند. برای مثال زمانی که اتوبوس‌های VIP را انتخاب می‌کنید، معمولاً هزینه سفر شما افزایش پیدا می‌کند؛ اما اتوبوس‌های معمولی هزینه کمتری را برای طی کردن این مسافت تا رسیدن به پایانه مسافربری در نظر می‌گیرند. در برخی از فصول سال معمولاً هزینه بلیط‌ها افزایش پیدا می‌کند. اما در این زمینه نگران نشوید؛ زیرا پایاسفر بهترین قیمت‌ها را برای مسافران خود در نظر می‌گیرد و تخفیفات ویژه‌ای هم ارائه می‌دهد. برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط اتوبوس ساری قم می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 

 

فاصله ساری تا قم با اتوبوس

فاصله ساری تا قم با اتوبوس از طریق سه مسیر امکان‌پذیر است. مسیر اول حدود 390 کیلومتر است و شما برای طی کردن این مسیر به 4 ساعت و 48 دقیقه زمان نیاز دارید. مسافت مسیر دوم به طور تقریبی 444 کیلومتر است و می‌توان آن را در مدت 5 ساعت طی کرد. مسیر آخر تقریباً 417 کیلومتر تخمین زده شده است و می‌توانید این مسیر را در 5 ساعت و 10 دقیقه طی کنید. مدت زمان طی کردن هر یک از این مسیر‌ها به شرایط جوی، سرعت اتوبوس و ترافیک جاده‌ای بستگی دارد؛ به همین خاطر پیش از سفر با همکاران ما در پایانه‌ها تماس بگیرید تا از زمان دقیق سفر آگاه شوید. 

 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.