ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس سقز ارومیه

در پایاسفر خرید بلیط اتوبوس سقز به ارومیه تنها یک کلیک ساده در هر زمان از شبانه روز از تمامی پایانه های مسافربری امکان پذیر است. با مراجعه به سایت معتبر و محبوب پایاسفر، می‌توانید بدون دغدغه در سریع‌ترین زمان، بلیط اتوبوس سقز به مقصد ارومیه را رزرو و از خدمات رفاهی این شرکت استفاده کنید. همچنین برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس از این سایت نیازی به اسکن مدارک خاصی نیست.

 

سفر به ارومیه از سقز با اتوبوس

به دلیل داشتن خدمات رفاهی و امکانات ویژه پایاسفر ، سفر از سقز به ارومیه با اتوبوس برای مسافران بسیار لذت بخش و خاطره انگیز است. در گذشته مردم برای تهیه بلیط دغدغه‌های بسیار زیادی داشتند و باید برای خرید بلیط به صورت حضوری به ترمینال سقز می رفتند اما به کمک تیم پایاسفر و تعاونی 7 (عدل) این مشکل رفع شد و شما می‌توانید بدون صرف هزینه و زمان اضافی در هر 24 ساعت از شبانه روز بلیط خود را رزرو کنید. 

برخی افراد فکر می‌کنند که خرید بلیط ارزان سقز به ارومیه از پایاسفر آسان نیست؛ اما در واقع انجام فرایند خرید در این سایت بسیار راحت و سریع است. برای رزرو بلیط، تنها باید به صفحه اصلی پایاسفر بروید، مبدا/ مقصد و زمان حرکت خود را وارد کنید. با کلیک روی کلمه جست و جو تمامی شرکت‌ها و تعاونی‌های سقز برای شما نشان داده می‌شود. قیمت‌های که این تعاونی‌ها ارائه می‌دهند، با یک دیگر متفاوت هستند. (شما می‌توانید بر اساس بودجه و هزینه‌ای که برای سفر در نظر گرفته‌اید، مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید.)

اگر در زمان خرید آنلاین بلیط اتوبوس سقز ارومیه با سؤالات خاصی مواجه شده‌اید و یا پیامک حاوی اطلاعات بلیط برایتان ارسال نشد، می‌توانید با همکاران پشتیبانی در تماس باشید. قابلیت استرداد بلیط در پایاسفر برای مسافران و توریست‌های عزیز فراهم شده است تا در صورت کنسل شدن سفر خود بتوانند بخش زیادی از پول بلیط را از این سایت پس بگیرند. درضمن بهتر است نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس در ترمینال حضور یابید و شماره بلیط خود را به شرکت مسافربری نشان دهید. 

 

قیمت بلیط اتوبوس سقز ارومیه 

قیمت خرید آنلاین بلیط اتوبوس سقز ارومیه بر اساس تاریخ سفر، زمان حرکت اتوبوس، شرکت اتوبوس رانی و مبدأ/ مقصد تعیین می‌شود؛ هر چقدر خدمات رفاهی و امکانات اتوبوس بیشتر باشید، قیمت بلیط آن بیشتر است. برای نمونه: برای خرید بلیط اتوبوس‌ ویژه باید هزینه بیشتری بپردازید و یا با تهیه بلیط در زمان تخفیفات می‌توانید مبلغ کمتری پرداخت کنید. قیمت بلیط سقز ارومیه در سایت پایاسفر بر اساس بیشترین و کمترین قیمت مرتب شده‌ است تا شما بتوانید بهترین بلیط را با توجه به بودجه‌تان انتخاب کنید. در ضمن قیمت‌های این سایت با قیمت‌های دیگر شرکت‌های مسافری هیچ گونه مغایرتی ندارد و شما هیچ هزینه اضافی را برای خرید بلیط پرداخت نمی‌کنید. 

 

فاصله سقز تا ارومیه با اتوبوس

دو مسیر برای سفر از سقز به مقصد ارومیه وجود دارد؛ اما نزدیک‌ترین مسیر سقز ارومیه حدود 218 کیلومتر است؛ اگر بخواهید این مسیر را با اتوبوس طی کنید، پس از گذشت 3 ساعت و 15 دقیقه به مقصد می‌رسید.

 

بلیط اتوبوس رفت و برگشت در پایاسفر

سفر با اتوبوس از سقر به ارومیه از طریق پایاسفر می‌تواند یک تجربه مطمئن و لذت‌بخش برای شما باشد. با استفاده از پایاسفر، می‌توانید به سادگی بلیط برگشت ارومیه به سقز را نیز تهیه کنید و از مزایای متعدد سفر با اتوبوس بهره‌برداری کنید، از جمله راحتی و آسایش، قیمت مناسب، انعطاف‌پذیری در برنامه‌ریزی، تجربه سفر محلی و مسئولیت کمتر. پایاسفر با ارائه خدمات آنلاین و معتبر خرید بلیط، به شما امکان می‌دهد سفری مطمئن و به یادماندنی را تجربه کنید

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.