ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
تعاونی 11 سنندج (آریا سفر)
14:00
سنندج شیراز (فارس )
چهارشنبه 1403/02/05
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: وی آی پی تخت شو 25 نفره

9 صندلی خالی

5,820,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس سنندج شیراز

سریع‌ترین و بدون دردسرترین روش برای خرید بلیط اتوبوس سنندج شیراز، خرید از پایاسفر است. پایاسفر یکی از معتبر‌ترین سایت‌های فروش بلیط اتوبوس به صورت آنلاین در ایران است. با خرید از این سایت  پرطرفدار می‌توانید از مزایا و خدمات مسافرتی آن‌ها استفاده کنید. برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس از پایا سفر، به مدارک خاصی نیاز ندارید و تنها با یک کلیک ساده در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید مراحل خرید و سفر خود را از تمامی پایانه ها تکمیل کنید. 

 

سفر به شیراز از سنندج با اتوبوس

کسانی که در گذشته به شهرهای مختلف ایران سفر کرده‌اند، می‌دانند که در گذشته تهیه و رزرو بلیط به صورت حضوری در ترمینال سنندج کار دشواری بود؛ اما در حال حاضر خرید بلیط اتوبوس دردسر آفرین نیست و شما می‌توانید در هر زمان و ساعت از روز بلیط خود را در سایت پایاسفر ثبت و رزرو کنید. در این سایت همچنین خرید بلیط ارزان سنندج به شیراز فراهم شده تا مسافران بتوانند با توجه به سفر و نیاز خود، بهترین بلیط را تهیه کنند. برای خرید بلیط ارزان وارد سایت پایاسفر شوید و مبدأ و مقصد و زمان حرکت خود را مشخص کنید. اکنون می‌توانید از بین تعاونی 11 بهترین شرکت اتوبوس رانی را انتخاب کنید. شرکت‌های اتوبوس رانی متناسب با خدماتی  که ارائه می‌دهند، قیمت‌های مختلفی را روی بلیط‌های اتوبوس لحاظ می‌کنند تا مسافران با دست باز بتوانند خرید خود را انجام دهند. 

با انتخاب صندلی و نوع اتوبوس و پرداخت هزینه بلیط به صورت اینترنتی، پیامکی برای شماره ثبت شده مسافر ارسال می‌شود. این پیامک حاوی شماره بلیط، شماره صندلی، اسم و مشخصات فرد است. اگر در رابطه با خرید آنلاین بلیط اتوبوس سنندج شیراز دچار مشکل شدید و یا سؤالی ذهن شما را درگیر کرد، با قسمت پشتیبانی پایا سفر ارتباط برقرار کنید. 

در صورت کنسل شدن سفر می‌توانید به قسمت استرداد بلیط بروید و بلیط اتوبوس سنندج خود را کنسل نمایید. در صورت لغو بلیط، پایا سفر بخش زیادی از هزینه را به شما باز می‌گرداند. در ضمن نیازی به چاپ برخی اطلاعات مختلف مانند شماره بلیط نیست و همچنین بهتر است نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس، شماره بلیط خود را به شرکت مسافرتی در ترمینال سنندج شیراز اعلام کنید.

 

قیمت بلیط اتوبوس سنندج شیراز

قیمت خرید بلیط اتوبوس سنندج به مقصد شیراز با توجه به انتخاب شما متفاوت است. برای مثال: اگر می‌خواهید از اتوبوس‌های  vip به جای اتوبوس‌های عادی استفاده کنید، باید مبلغ بیشتری به تعاونی‌های سنندج ازجمله… و ترمینال‌های سنندج ازجمله… پرداخت نمایید. همچنین بسیاری از شر‌کت‌های مسافرتی در زمان‌های مشخص، تخفیفاتی را روی قیمت بلیط‌های خود اعمال می‌کنند؛ اگر در زمان تخفیفات بلیط بخرید، هزینه‌های سفر شما کاهش پیدا می‌کند. توجه داشته باشید که قیمت‌های اعلام شده برای بلیط اتوبوس سنندج به شیراز از سایت پایاسفر با تمامی شرکت‌های مسافربری ایران یکی است و شما هیچ هزینه‌ای اضافی را پرداخت نخواهید کرد.

 

فاصله سنندج تا شیراز با اتوبوس

سه مسیر مختلف برای سفر به شیراز از سنندج وجود دارد؛ مسیر اول 1186 کیلومتر، مسیر دوم 1133 کیلومتر و مسیر سوم 1396 کیلومتر است. اتوبوس‌ها نزدیک‌ترین فاصله بین این دو شهر را پس از 13 ساعت و 32 دقیقه طی می‌کنند. 

 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

در صورتی که شما به دنبال یک سفر از شیراز به سنندج هستید و قصد دارید بلیط اتوبوس برگشت را خریداری کنید، می‌توانید به گزینه‌های متنوعی از جمله پایاسفر، که .یکی از شرکت‌های معتبر حمل و نقل اتوبوسی در ایران است، توجه کنید پایاسفر با ارائه امکانات متنوعی در اتوبوس‌های خود، تمام تلاش خود را برای راحتی و رضایت مسافران انجام می‌دهد. این امکانات شامل وای‌فای رایگان، پریز برق برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی و تلویزیون به منظور سرگرمی مسافران است

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.