ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس سنندج کرج

خرید بلیط اتوبوس سنندج به کرج به صورت آنلاین در وب سایت معتبر پایاسفر امکان پذیر است. پایاسفر به دلیل داشتن پایانه‌های مسافربری متعدد یکی از معتبر‌ترین و بهترین سایت‌ها فروش بلیط اتوبوس در ایران است. در این سایت می‌توانید در زمانی کوتاه بلیط اتوبوس سنندج کرج را رزرو کنید. پایاسفر برای مشتریان خود بستری امن را فراهم کرده تا بدون دغدغه و نگرانی در هر ساعت از روز بلیط خود را خریداری کنند. 

 

سفر به کرج از سنندج با اتوبوس

در گذشته دردسر‌های خرید بلیط حضوری بسیار زیاد بود؛ یکی از این دردسرها حضور در دفاتر فروش در ساعات و زمان‌های خاص بود. این مشکل اکنون به کمک پایاسفر رفع شده است و شما می‌توانید بدون محدودیت در هر زمان و مکان خرید بلیط خود را در این وب سایت انجام دهید. رزرو و خرید بلیط در پایاسفر بسیار آسان است و نیازی به تجربه و مهارت ویژه‌ای ندارد. برای خرید بلیط به صورت اینترنتی در این سایت تنها به شماره تلفن (متعلق به مسافر) و کارت بانکی (داشتن رمز پویا) نیاز دارید.

برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس سنندج کرج به صفحه اصلی پایاسفر بروید، سپس در قسمت مبدا سنندج و در قسمت مقصد کرج را وارد کنید. با انتخاب تاریخ سفر و کلیک روی قسمت جست و جو، از ترمینال سنندج و از معتبرترین شرکت های مسافربری از جمله تعاونی 15 (ترابر بی تا) و تعاونی 20 (همسفر چابکسواران) به شما نشان داده می‌شود. همچنین در این بخش می‌توانید رنج قیمت‌های بلیط را مشاهده و بر اساس بودجه و نوع سفر، بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. 

بعد از انتخاب اتوبوس و صندلی، زمان آن رسیده که هزینه خرید بلیط اتوبوس را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. اگر فرایند خرید بلیط را به درستی انجام دهید، تمامی اطلاعات بلیط برای شماره ثبت شده ارسال می‌شود. در صورت ارسال نشدن پیامک و یا ایجاد مشکل در فرایند خرید غیر حضوری، می‌توانید با پشتیبانی پایاسفر تماس بگیرید. توجه داشته باشید که یکی از مزایای خرید بلیط از این سایت، امکان استرداد بلیط است. 

 

قیمت بلیط اتوبوس سنندج کرج

برای اینکه مسافران انتخاب‌های متنوعی داشته باشند، پایاسفر و شرکت‌های تعاونی، قیمت‌های مختلفی را بر روی بلیط‌های اتوبوس لحاظ می‌کنند. این تفاوت قیمت به کاربران کمک می‌کند تا متناسب با نیاز و هزینه‌ای که برای سفر در نظر گرفته‌اند، خرید آنلاین بلیط اتوبوس سنندج کرج را انجام دهند. برای نمونه قیمت بلیط اتوبوس‌های vip از اتوبوس‌های معمولی بیشتر است. این اختلاف قیمت به دلیل ارائه خدماتی بهتر مانند مانیتور شخصی، کولر، صندلی تخت و خواب شو و شارژر موبایل است. برای خرید بلیط ارزان سنندج به کرج می‌توانید از تخفیفات شرکت‌ها و تعاونی‌های مسافربری استفاده کنید. این تخفیفات معمولاً در اوایل مهر، فصل‌ها سرما و اول هفته‌ها ارائه می‌شود. 

 

فاصله سنندج تا کرج با اتوبوس

سه مسیر مختلف از سنندج به مقصد کرج وجود دارد؛ مسیر اول حدود 509 کیلومتر، مسیر دوم حدود 513 کیلومتر و مسیر سوم حدود 515 کیلومتر است. با توجه به شرایط جاده اتوبوس‌ها مسیر اول را در 6:10 ساعت، مسیر دوم را در6:30 ساعت و مسیر سوم را در 6:38 ساعت طی می‌کنند. 

 

خرید بلیط رفت و برگشت با پایاسفر

پایاسفر با ارائه بلیط برگشت کرج به سنندج به مسافران این امکان را می‌دهد تا به راحتی و با قیمت مناسب سفر خود را برنامه‌ریزی کنند. راحتی، آسایش، انعطاف‌پذیری و امکانات اضافی از جمله مزایای استفاده از پایاسفر برای مسافران در سفرهای طولانی می‌باشند. به همین دلیل، پایاسفر را می‌توان یک گزینه مناسب برای خرید بلیط برگشت کرج به سنندج در نظر گرفت.

 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.