ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت لوان نور رشت
14:15
رشت پایانه غرب(تهران)
دوشنبه 1403/02/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اسکانیا وی ای پی ۲۵ نفره تخت شو

0 صندلی خالی

1,744,000 ریال

شاهین گیلان - نماینده ترابربی تا تعاونی 15
15:45
رشت پایانه غرب (تهران)
دوشنبه 1403/02/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: dorsa25نفره مانیتوردار

شاهین گیلان تعاونی 15

0 صندلی خالی

1,744,000 ریال

موسسه آریا سفر آسیا رشت
17:00
رشت پایانه غرب(تهران)
دوشنبه 1403/02/31
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: وی ای پی تخت شو ۲۵ نفره اسکانیا مارال

فرهاد رفیع زاده 091123119871

2 صندلی خالی

1,743,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس رشت تهران

 یکی از راحت‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌های خرید بلیط اتوبوس رشت، رزرو آن از طریق سایت پایاسفر است. خرید اینترنتی بلیط اتوبوس توسط این سایت علاوه بر اینکه زمان بسیار کمی از شما می‌گیرد، مزایای گوناگونی مانند آنلاین بودن فرایند خرید بلیط، عدم محدودیت مکانی و زمانی و… نیز دارد. همچنین این مجموعه باسابقه و تجربه طولانی که در این زمینه دارد، برای داشتن سفری راحت و بدون دردسر خدمات ویژه‌ای را در اختیار شما مسافران از معتبرترین شزکت های مسافربری همچون تعاونی 15 ترابر بی تا خود قرار می‌دهد و همچنین می توانید از تمامی پایانه های اتوبوسرانی بلیط خود را خریداری کنید.

 

 سفر به تهران از رشت با اتوبوس

 از جمله روش‌های سفر از رشت به تهران از طریق اتوبوس است که سختی‌ها و مشکلات خاص خود را دارد. به همین دلیل سایت پایا سفر برای تجربه سفری بی‌دغدغه و راحت شرایط مخصوصی را برای شما از تعاونی آریا سفر مهیا کرده است. یکی از مزیت‌های سایت پایاسفر را می‌توان این موضوع بیان کرد که شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی بلیط خود را خریداری کنید.

 برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس رشت تهران تنها کافی است، به این سایت پایا سفر مراجعه و اطلاعاتی مانند مبدا سفر، مقصد و زمان حرکت را وارد کنید. سپس بعد از وارد کردن اطلاعات گزینه جست‌وجو را انتخاب و تمامی شرکت‌های حمل‌ونقل از جمله تعاونی 7 عدل رشت را بررسی و در نهایت یک گزینه را انتخاب کنید.

 در ضمن اگر شما هنگام خرید آنلاین بلیط اتوبوس از سایت پایا سفر با مشکلی مواجه شدید، تنها کافی است، به بخش پشتیبانی سایت مراجعه کنید. همچنین افزون بر آن در صورت لغو سفر می‌توانید بلیط خود را با مراجعه به سایت لغو و هزینه پرداخت شده را پس بگیرید.

 در ضمن بخش کوچکی از این هزینه شما به‌عنوان جریمه نزد پایا سفر باقی می‌ماند. در نهایت پس از پایان فرایند خرید بلیط اتوبوس از تعاونی آرتا سبلان و پرداخت هزینه‌ها، تمامی اطلاعات سفر به تلفن همراه شما ارسال می‌شود.

 

 قیمت بلیط اتوبوس رشت تهران

 قیمت بلیط اتوبوس رشت تهران به عواملی مانند VIP یا عادی بودن اتوبوس، شرایط سفر، نوع شرکت‌های حمل‌ونقل بستگی دارد، به همین دلیل قیمت بلیط‌های اتوبوس متفاوت خواهد بود. برای نمونه اگر قصد دارید سفرتان را در روزهای تعطیل که میزان تقاضا بیشتر است انجام دهید، باید کمی بیشتر هزینه کنید. همچنین نکته قابل‌توجه این است که شما می‌توانید برای خرید بلیط ارزان رشت به تهران به سایت پایا سفر مراجعه کنید. در این سایت تمامی ترمینال‌ها از جمله ترمینال رشت و شرکت های مسافربری معتبر از جمله تعاونی 16 جهان گشت مهر و تعاونی 9 راه پیمای پارسیان قابل‌ مشاهده هستند، به همین دلیل شما می‌توانید مناسب‌ترین و بهترین قیمت ترمینال رشت را جستجو و رزرو کنید.

 

 فاصله رشت تا تهران با اتوبوس

 فاصله بین رشت و تهران با اتوبوس تقریباً 327 کیلومتر است. مدت‌زمان سفر با اتوبوس بین این دو شهر عوامل مختلفی مانند مسیر، شرایط راه، ترافیک و سرعت اتوبوس بستگی دارد. بااین‌حال به طور معمول زمان سفر با اتوبوس بین رشت و تهران حدود 6 تا 7 ساعت است.

 

خرید بلیط برگشت در پایاسفر

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تعاونی مارال سیر ایرانیان یک راه ساده و موثر برای رزرو و خرید بلیط سفر با اتوبوس است. پایاسفر پلتفرمی قدرتمند و آنلاین می باشد که شما به راحتی و سرعت می توانید بلیط اتوبوس برگشت تهران به رشت خود را بر اساس نیاز خود و همچنین تاریخ و ساعت حرکت دلخواه به صورت اینترنتی خریداری نمایید. یکی از قابلیت های این سایت، مقایسه قیمت ها بین شرکت های مسافربری مختلف، انعطاف پذیری در برنامه ریزی به تمام پایانه های مسافربری، حفظ زمان، رابط کاربری ساده و پشتیبانی 24 ساعته می باشد

 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.