ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس کرمان رفسنجان 

خرید بلیط اتوبوس کرمان رفسنجان به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن بلیط خود را به صورت اینترنتی، بدون صرف هزینه‌های اضافی از تمامی پایانه ها خریداری کنید. پایاسفر به‌عنوان یکی از بهترین سایت‌های فروش بلیط اتوبوس، بستری را برایتان فراهم کرده تا با خیال راحت بلیط کرمان رفسنجان را خریداری کرده و در کنار آن از مزیت‌های مختلفی بهره‌مند شوید. 

 

سفر به رفسنجان با اتوبوس از کرمان

سفر به رفسنجان با اتوبوس از کرمان بسیار آسان و بدون دردسر شده است. شما می‌توانید به سایت پایاسفر مراجعه و از آنجا بلیط ارزان کرمان رفسنجان را برای تاریخ و زمان مشخص رزرو کنید. هنگامی که وارد سایت می‌شوید، ابتدا باید در بخش مبدأ اسم کرمان و در بخش مقصد اسم رفسنجان را وارد کنید. هنگامی که در کادر سوم تاریخ سفر را مشخص کردید، تمام شرکت های مسافربری از جمله تعاونی همسفر، تعاونی 7 (عدل)، تعاونی 1 (ایران پیما) و ترمینال‌های کرمان برایتان نمایش داده می‌شود تا به‌دلخواه خود بلیط مورد نظر را رزرو کنید. 

بیشتر شرکت‌های مسافربری معتبر در داخل سایت پایاسفر فعالیت داشته و برخی از آنها معمولاً تخفیفات خاصی را روی بلیط‌های خود اعمال می‌کنند. نکته بسیار مهمی که خیال شما را بابت خرید بلیط اتوبوس از پایاسفر راحت می‌کند این است که در صورت لغو سفر، می‌توانید بلیط خود را کنسل کنید و هزینه پرداخت شده را پس بگیرید. البته درصد کوچکی از هزینه به‌عنوان جریمه کسر خواهد شد. 

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته سفر به رفسنجان با اتوبوس از کرمان این است که برای خرید بلیط نیازی به ارائه مدرک خاصی ندارید. بعد از انتخاب بلیط و پرداخت آن با کارت بانکی، اطلاعات خرید به شماره ثبت شده ارسال می‌شود تا با استفاده از آن سوار اتوبوس شوید.

 

قیمت بلیط اتوبوس کرمان رفسنجان 

خرید آنلاین بلیط اتوبوس از تعاونی همسفر پایاسفر شما را با قیمت‌های مختلف روبرو خواهد کرد. اولین فاکتوری که قیمت بلیط کرمان رفسنجان را تعیین می‌کند، نوع اتوبوس و کیفیت آن است. طبیعتاً اتوبوس‌های عادی قیمت کمتری دارند. همچنین نوع شرکت مسافرتی و زمان سفر به رفسنجان، قیمت‌ بلیط اتوبوس کرمان را دچار تغییرات خاصی خواهد کرد. 

 

فاصله کرمان تا رفسنجان با اتوبوس

مسیر کرمان تا رفسنجان حدود 117 کیلومتر است. اگر شرایط جاده‌ها مساعد باشد، اتوبوس شما در فاصله 2 ساعت به مقصد خواهد رسید. 

 

خرید بلیط اتوبوس برگشت با پایا سفر 

در پایا سفر، به دلیل همکاری با معتبرترین شرکت های مسافربری همیشه به دنبال بهترین قیمت ها برای شما هستیم. با استفاده از سیستم جستجوی پیشرفته ما به راحتی می توانید بلیط اتوبوس رفسنجان کرمان خود را از میان تاریخ های متعدد و انواع اتوبوس های vip، معمولی و اسکانیا جستجو کنید تا بهترین گزینه را انتخاب و خرید خود را نهایی نمایید. با پایاسفر، خرید بلیط شما به یک تجربه ساده، ارزشمند و مطمئن تبدیل می شود.

 
 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.