ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس کرمان مشهد

 شما برای تهیه بلیط اتوبوس کرمان مشهد می‌توانید به سایت پایاسفر مراجعه کنید و به‌راحتی و در کمترین زمان فرایند خرید آنلاین بلیط اتوبوس کرمان مشهد را انجام دهید. از همه مهم‌تر شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز و به‌ صورت آنلاین بلیط خود را از تمامی پایانه ها تهیه کنید. همچنین این مجموعه با سابقه و تجربه طولانی که در این زمینه دارد، برای داشتن سفری راحت و بدون دردسر خدمات ویژه‌ای را در اختیار شما مسافران قرار می‌دهد.

 

 سفر به مشهد از کرمان با اتوبوس

 به طور معمول سفر با اتوبوس کسل‌کننده و طاقت‌فرسا است، ولی در مقابل هنگامی که از سایت پایا سفر برای رزرو بلیط اتوبوس اقدام می‌کنید، این سفر بسیار آسان و دلنشین خواهد بود. همچنین مجموعه پایا سفر افزون بر خرید بلیط اتوبوس به‌صورت آنلاین، خدمات ویژه‌ای را در جهت آسایش مسافران فراهم کرده است.

 اگر شما قصد خرید بلیط اتوبوس کرمان مشهد را دارید، می‌توانید با مراجعه به سایت پایا سفر بلیط خود را از ترمینال کرمان و از شرکت های مسافربری فعال و معتبر از جمله تعاونی‌7 عدل در کمترین زمان ممکن به سادگی رزرو کنید. در ضمن شما برای خرید بلیط از سایت پایا سفر فقط به شماره کارت دارای رمز پویا و یک شماره‌تلفن همراه نیاز دارید.

 همچنین شما مسافران عزیز برای خرید بلیط ارزان کرمان به مشهد می‌توانید به سایت پایا سفر مراجعه کنید و پس از وارد کردن مبدا و مقصد خود تاریخ سفر، زمان موردنظر خود را وارد و سپس با کلیک روی گزینه جستجو، مرحله جست‌وجو را انجام دهید. در نهایت به این صورت همه تعاونی‌های کرمان مشهد از جمله تعاونی 17 پیک صبا برای شما نمایش داده می‌شوند و شما می‌توانید به‌راحتی بلیط خود را رزرو کنید.

 

 قیمت بلیط اتوبوس کرمان مشهد

 قیمت بلیط اتوبوس کرمان مشهد به عوامل مختلفی مانند VIP یا عادی بودن اتوبوس، فصل سفر، شرکت حمل‌ونقل بستگی دارد و به همین دلیل شما با قیمت‌های متفاوتی مواجه می‌شوید. در ضمن زمانی که شما برای خرید بلیط اتوبوس کرمان مشهد به سایت پایا سفر مراجعه می‌کنید، ابتدا باید مناسب‌ترین و بهترین قیمت ترمینال کرمان را جستجو کنید. برای مثال یکی از مواردی که قیمت بلیط ترمینال‌ها و تعاونی‌های کرمان را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد، فصل سفر است؛ زیرا در فصول پر باران و پرترافیک سال، قیمت بلیط اتوبوس ممکن است بیشتر باشد.

 

 فاصله کرمان تا مشهد با اتوبوس

 فاصله بین کرمان و مشهد حدود ۶۵۰ کیلومتر است. همچنین زمان سفر با اتوبوس برای این مسافت به عوامل مختلفی مانند شرایط جاده، سرعت اتوبوس و ترافیک بستگی دارد، به همین دلیل ممکن است، متفاوت باشد. به طور معمول برای طی کردن فاصله کرمان تا مشهد با اتوبوس زمانی بین 8 تا 10 ساعت طول می‌کشد.

 

خرید بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

پایا سفر یک پتلفرم پرطرفدار و انلاین می باشد که به شما این امکان را میدهد تا به سادگی در کمترین زمان ممکن بلیط اتوبوس برگشت مشهد کرمان خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. این سایت با مقایسه قیمت ها، انتخاب صندلی به دلخواه خود مسافر، تنوع سرویس ها و انواع اتوبوس ها همواره در تلاش است تا بتواند خدماتی در خور شما ارائه دهد و سفرهای خود را بهتر و به صورت آسان تر به تمامی پایانه های مسافربری برنامه ریزی کنید.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.