ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
تعاونی 4 میهن نور
07:00
کرمان جیرفت
چهارشنبه 1403/02/05
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: Scania classicus 2+2 /

0 صندلی خالی

850,000 ریال

همسفر
07:00
کرمان کهنوج
چهارشنبه 1403/02/05
جیرفت, کهنوج
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: Scania Maral 2+2

36 صندلی خالی

850,000 ریال

تعاونی 7 عدل
07:00
کرمان کهنوج
چهارشنبه 1403/02/05
جیرفت, کهنوج
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: Scania classicus 2+2 / سیستم تهویه مطبوع

امکانات سرویس: سیستم تهویه مطبوع

0 صندلی خالی

850,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس کرمان جیرفت

اگر قصد خرید بلیط اتوبوس کرمان جیرفت در کمترین زمان ممکن را دارید، به سایت پایاسفر مراجعه کنید. با خرید آنلاین بلیط اتوبوس کرمان شیراز می‌توانید از مزایا و خدمات رفاهی نهایت استفاده را ببرید. همچنین برای خرید بلیط از پایاسفر، به مدارک خاصی نیاز ندارید و تنها با یک کلیک ساده می‌توانید در هر زمان و مکان فرایند خرید اینترنتی خود را از تمامی پایانه ها تکمیل کنید.

 

سفر به جیرفت از کرمان با اتوبوس

زمانی سفر از کرمان به جیرفت آسان می‌شود که شما از خدمات رفاهی شرکت مسافربری پایاسفر استفاده نمایید. این شرکت شرایطی را برای شما فراهم می‌کند که دیگر با دردسر‌های خاص خرید بلیط اتوبوس مانند گذشته روبرو نشوید. برای رزرو بلیط در هر زمان از شبانه روز می‌توانید از ترمینال کرمان و از میان معتبرترین شرکت های مسافربری از جمله تعاونی همسفر، تعاونی 7 (عدل) و تعاونی 15 (ترا بر بی تا) بهترین بلیط را با ارزان ترن قیمت تهیه کنید. 

تهیه بلیط ارزان کرمان به جیرفت از سایت پایاسفر دشوار نیست. تنها باید به صفحه اول سایت مراجعه کرده و مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص و سپس از بین تعاونی 15 یا تعاونی سیر و سفر کرمان مناسب‌ترین شرکت خدماتی سفر را انتخاب کنید. معمولاً این شرکت‌ها بهترین قیمت ترمینال کرمان را روی بلیط های خود قرار می‌دهند. 

اگر در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس سوالاتی برای شما ایجاد شد و مشکل خاصی برخورد کردید، کافی است با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. در ضمن می‌توانید در صورت لغو سفرتان، به سایت پایاسفر رفته و بلیط خود را لغو کنید. در صورت کنسل کردن بلیط، این سایت بخش زیادی از هزینه شما را پرداخت می‌کند.

برای سوار شدن در زمان مشخص، بهتر است نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس در ترمینال حضور پیدا کرده و شماره بلیط خود را به شرکت مسافربری اعلام کنید.

 

قیمت اتوبوس کرمان جیرفت

بهترین قیمت بلیط اتوبوس کرمان با توجه به میزان مسافت، نوع اتوبوس و هزینه‌های که مسافر برای رفاه بیشتر خود پرداخت می‌کند، تعیین می‌شود. هزینه اتوبوس vip از اتوبوس‌های عادی بیشتر است. 

برخی از شرکت‌های خدماتی مسافرتی در زمان‌های مشخص روی بلیط‌های خود، تخفیف اعمال می‌کنند. برای پرداخت هزینه کمتر خرید آنلاین بلیط اتوبوس، می‌توانید از این تخفیفات استفاده کنید. توجه کنید که قیمت بلیط اتوبوس کرمان اعلام شده توسط شرکت‌های مسافربری با سایت پایاسفر یکی است؛ به همین دلیل شما مبلغ بیشتری را پرداخت نخواهید کرد.

 

فاصله کرمان تا جیرفت با اتوبوس 

کوتاه‌ترین و سریع‌ترین راه از کرمان تا جیرفت حدود 227 کیلومتر است. اگر قصد دارید این مسیر را با اتوبوس بروید، پس از  3 ساعت و 25 دقیقه به مقصد خواهید رسید.

 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

اگر قصد دارید برای سفر خود از اتوبوس استفاده کنید و می خواهید بلیط جیرفت به کرمان را به صورت آنلاین خریداری نمایید. پایاسفر به شما این امکان را می دهد تا به سادگی و راحتی بتوانید بلیط اتوبوس برگشت خود را از میان انواع سرویس های متنوع همراه با مقایسه قیمت در بازه زمانی مختلف مشاهده کرده و بر اساس نیاز خود خریداری نمایید. در صورت هر گونه سوال یا راهنمایی مرکز پشتیبانی پاسخگویی شما عزیزان خواهند بود تا سفری راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.