ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت ترابربیتا تعاونی15 کرمان
20:30
کرمان اصفهان
جمعه 1403/01/24
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اسکانیا(همراه با شارژر اختصاصی)تی بی تی برند برتر

تي بي تي تعاوني15

0 صندلی خالی

1,750,000 ریال

تعاونی 7 عدل
21:00
کرمان پایانه کاوه (اصفهان )
جمعه 1403/01/24
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: Scania Maral 2+1 / تخت شو / سیستم تهویه مطبوع / شارژر یو اس بی

امکانات سرویس: تخت شو / سیستم تهویه مطبوع / شارژر یو اس بی

0 صندلی خالی

3,000,000 ریال

رویال سفر ایرانیان
21:00
کرمان پایانه صفه (اصفهان )
جمعه 1403/01/24
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: Scania Maral 2+1 / مانیتوردار / شارژر یو اس بی / سیستم تهویه مطبوع / تخت شو

امکانات سرویس: شارژر یو اس بی / سیستم تهویه مطبوع / مانیتور پشت صندلی / تخت شو

0 صندلی خالی

3,000,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس کرمان اصفهان

یکی از آسان‌ترین روش‌های خرید بلیط اتوبوس کرمان، رزرو آن از طریق سایت پایاسفر است. خرید بلیط از طریق این سایت افزون بر اینکه زمان بسیار کمی از شما می‌گیرد، مزیت‌های مختلفی مانند آنلاین بودن فرایند خرید بلیط از تمامی پایانه ها، عدم محدودیت مکانی و زمانی و… نیز دارد. همچنین این مجموعه باسابقه و تجربه طولانی که در این زمینه دارد، برای داشتن سفری راحت و بدون دردسر خدمات ویژه‌ای را در اختیار شما مسافران عزیز از تعاونی 1 ایران پیما قرار می‌دهد.

 

 سفر به اصفهان از کرمان با اتوبوس

یکی از روش‌های سفر از کرمان به اصفهان توسط اتوبوس است که سختی‌ها و مشکلات مخصوص خود را دارد. به همین دلیل سایت پایا سفر برای تجربه سفری بی‌دغدغه و آسوده شرایط ویژه‌ای را برای شما با استفاده از تعاونی 15 ترابر بی تا مهیا کرده است. یکی از مزایای سایت پایا سفر این است که شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی بلیط خود را رزرو و تهیه کنید.

 برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس کرمان اصفهان تنها کافی است به این سایت مراجعه و اطلاعاتی مانند مبدا سفر، مقصد و زمان حرکت را وارد کنید. سپس بعد از وارد کردن اطلاعات گزینه جست‌وجو را انتخاب و از ترمینال کرمان و تمامی شرکت های مسافربری مستقر از جمله تعاونی تک سفر ایرانیان و تعاونی همسفر را بررسی و در نهایت یک گزینه را انتخاب کنید.

 در ضمن اگر شما هنگام خرید آنلاین بلیط اتوبوس از سایت پایا سفر با مشکلی مواجه شدید، تنها کافی است به بخش پشتیبانی سایت مراجعه کنید. همچنین افزون بر آن در صورت لغو سفر می‌توانید بلیط خود را با مراجعه به سایت لغو و هزینه پرداخت شده را بدون مراجعه حضوری به تعاونی 4 میهن نور پس بگیرید.

 در ضمن بخش کوچکی از این هزینه شما به‌عنوان جریمه نزد پایا سفر باقی می‌ماند. در نهایت پس از پایان فرایند خرید بلیط اتوبوس و پرداخت هزینه‌ها، تمامی اطلاعات سفر پایانه مبدا به تلفن همراه شما ارسال می‌شود.

 

قیمت بلیط اتوبوس کرمان اصفهان

قیمت بلیط اتوبوس کرمان اصفهان از تعاونی 7 عدل به عوامل مختلفی مانند VIP یا عادی بودن اتوبوس، شرایط سفر، نوع تعاونی و ترمینال‌ها بستگی دارد و به همین دلیل قیمت بلیط‌های اتوبوس متفاوت خواهد بود. برای مثال هنگامی که از اتوبوس VIP برای سفر خود استفاده می‌کنید، باید در نظر داشته باشید که قیمت بلیط این اتوبوس‌ها در مقایسه با اتوبوس‌های عادی بیشتر است. همچنین نکته قابل‌ توجه این است که شما می‌توانید برای خرید بلیط ارزان کرمان به اصفهان به سایت پایا سفر مراجعه کنید و مناسب‌ترین و بهترین قیمت ترمینال کرمان را جستجو و رزرو کنید.

 

فاصله کرمان تا اصفهان با اتوبوس

فاصله بین کرمان و اصفهان با اتوبوس های تعاونی رویال سفر تقریباً 500 کیلومتر است. مدت‌زمان سفر با اتوبوس بین این دو شهر نیز به عوامی مانند شرایط جاده‌ای و سرعت حرکت اتوبوس و ترافیک بستگی دارد. معمولاً حدود 6 تا 8 ساعت زمان می‌برد تا مسافت بین کرمان و اصفهان را طی کنید.

 

خرید بلیط رفت و برگشت با پایاسفر

خرید بلیط اتوبوس برگشت اصفهان کرمان هیچ وقت به این راحتی نبوده است. خرید بلیط از پایاسفر، معتبرترین و مطمئن ترین سامانه فروش اینترنتی بلیط، با مناسب ترین قیمت، تنها دو دقیقه از زمان شما را خواهد گرفت. شما می توانید تمامی زمان بندی ها و معتبرترین شرکت های مسافربری مختلف را برای این مسیر مشاهده کنید. البته توجه داشته باشید که قیمت بلیط پایاسفر می تواند با توجه به روز و ساعت انتخابی شما متفاوت باشد.  

 
 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.