ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت تعاونى شماره 1 ايران پيما بلوچ- ایرانشهر
08:00
ایرانشهر زاهدان
چهارشنبه 1403/02/05
نوک آباد, خاش, زاهدان
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: وی آی پی ۲۵ نفره تخت شو

7 صندلی خالی

1,000,000 ریال

شرکت میهن نور آریا ایرانشهر
08:30
ایرانشهر زاهدان
چهارشنبه 1403/02/05
خاش, زاهدان
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: مارال۲۵نفره وی آی پی

22 صندلی خالی

1,000,000 ریال

شرکت تعاونى شماره 1 ايران پيما بلوچ- ایرانشهر
09:00
ایرانشهر زاهدان
چهارشنبه 1403/02/05
خاش, نوک آباد, زاهدان
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: مان

18 صندلی خالی

800,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

 بلیط اتوبوس ایرانشهر زاهدان

 بلیط اتوبوس ایرانشهر زاهدان را می‌توانید در کمترین زمان ممکن از پایا سفر تهیه کنید. تنها کافی است به این سایت مراجعه کرده و اقدامات لازم را برای رزرو و خرید بلیت انجام دهید. خرید آنلاین بلیط اتوبوس ایرانشهر زاهدان از سایت پایاسفر در تمامی ساعات روز امکان‌پذیر است. این مجموعه خدمات ارزنده‌ای را در اختیار شما مسافر عزیز قرار می‌دهد تا سفری راحت و بی‌دغدغه را از تمام پایانه ها داشته باشید.

 

 سفر به زاهدان از ایرانشهر با اتوبوس

سفر با اتوبوس معمولاً سخت و خسته‌کننده است؛ اما این سفر زمانی آسان می‌شود که خرید بلیط سفر را از پایا سفر انجام دهید. این مجموعه امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس را فراهم کرده و علاوه‌ بر آن خدمات ارزشمندی را برای راحتی و آسایش مسافران در طول سفر در نظر گرفته است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت پایا سفر بلیط اتوبوس ایرانشهر زاهدان را از تمامی تعاونی ها از جمله تعاونی تک سفر ایرانیان در کمترین زمان ممکن خریداری کنید. فرایند رزرو بلیط از پایا سفر بسیار ساده و کوتاه است و تنها به یک شماره‌تلفن و شماره کارت دارای رمز پویا نیاز دارد.

برای خرید بلیط ارزان ایرانشهر به زاهدان ابتدا به سایت پایا سفر مراجعه کنید. در قسمت مبدأ اسم ایرانشهر و در قسمت مقصد اسم زاهدان را وارد می‌کنید. در بخش تاریخ سفر، زمان مدنظر خود را وارد کرده و روی گزینه جست‌وجو کلیک می‌کنید. به این شکل تمامی تعاونی‌های ایرانشهر زاهدان به شما نمایش داده می‌شوند.

در این قسمت تعاونی مدنظرتان را انتخاب و ارزان‌ترین بلیط را به‌تناسب بودجه خود خریداری و رزرو کنید. پس از انتخاب صندلی و بلیت، مراحل پرداخت وجه را انجام دهید. پس از طی این مراحل، اطلاعات بلیط به شما نمایش داده می‌شود. در سایت پایا سفر امکان استرداد بلیط برای مشتریان فراهم است.

به این صورت بابت خرید بلیط آسوده‌خاطر خواهید بود و هر زمان که به هر دلیلی سفرتان لغو شود می‌توانید بلیط را کنسل و هزینه پرداختی را بازپس بگیرید. لازم به ذکر است که بخش کوچکی از این پول به‌عنوان جریمه نزد پایا سفر باقی می‌ماند.

پس از خرید بلیط ایرانشهر زاهدان از سایت پایا سفر می‌توانید باتوجه‌به اطلاعاتی که به تلفن همراهتان پیامک شده، سوار اتوبوس شوید. اگر به هر علتی این اطلاعات از تلفن همراه شما پاک شده باشد، باز هم می‌توانید برای مشاهده اطلاعات سفر به سایت پایا سفر مراجعه کنید.

 

 قیمت بلیط اتوبوس ایرانشهر زاهدان

قیمت بلیط اتوبوس ایرانشهر زاهدان بر اساس عوامل متعددی تعیین می‌شود؛ بنابراین زمانی که برای خرید بلیط اتوبوس ایرانشهر زاهدان وارد سایت می‌شوید و به دنبال بهترین قیمت ترمینال ایرانشهر می‌گردید، با قیمت‌های متفاوتی مواجه می‌شوید. علت این تفاوت قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد.

به طور مثال اگر قصد سفر با اتوبوس‌های Vip را داشته باشید، باید اندکی بیشتر هزینه کنید. علاوه‌برآن برخی از شرکت‌های مسافربری تخفیفاتی را روی بلیط‌های خود اعمال می‌کنند که با انتخاب آن‌ها می‌توانید از این تخفیفات بهره ببرید و بلیط سفرتان را با حداقل قیمت‌ها تهیه کنید. همان‌طور که می‌دانید در تعطیلات که میزان تقاضا از بلیط افزایش پیدا می‌کند، قیمت‌ها بالاتر می‌روند.

 

فاصله ایرانشهر تا زاهدان با اتوبوس

فاصله ایرانشهر تا زاهدان ۳۲۴ کیلومتر است که طی این مسافت با اتوبوس ۳ ساعت و ۴۲ دقیقه طول می‌کشد. البته در صورت خلوت بودن مسیر و در شرایط مطلوب  جاده‌ای این زمان کمتر خواهد شد. همچنین شما می توانید مسافت و زمان از ایرانشهر به زاهدان با اتوبوس را بر روی نقشه با جزئیات بیشتر مشاهده کنید

 

خرید بلیط اتوبوس برگشت در پایاسفر

 خرید بلیط اتوبوس برگشت زاهدان ایرانشهر از پایا سفر یک انتخاب هوشمندانه برای مسافران است. با خرید بلیط برگشت می توانید از مزایای مهمی بهره مند شود از جمله اینکه با اطمینان خرید برگشت خود را انجام داده و همچنین نیازی به نگرانی از تاخیرها، تغییرات برنامه و مشکلات غیر منتظره ندارید. بدون استرس در تاریخ و زمان مشخصی که خودتان تعیین کرده اید با آرامش و رضایت خاطر به پایانه ایرانشهر بر خواهید گشت.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.