ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
شرکت پیک معتمد اسفراین
08:30
اسفراین مشهد (خراسان )
شنبه 1403/02/29
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: VIP تخت شو مجهز به مانیتور و شارژر اختصاصی۰۵۸۳۷۲۲۲۵۶۷

0 صندلی خالی

1,200,000 ریال

شرکت پیک معتمد اسفراین
23:59
اسفراین مشهد (خراسان )
شنبه 1403/02/29
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: VIP تخت شو مجهز به مانیتور و شارژر اختصاصی۰۵۸۳۷۲۲۲۵۶۷

05837224679تعاونی 2 . پیک معتمد عباسی

4 صندلی خالی

1,200,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس اسفراین مشهد

اگر قصد دارید سفری از اسفراین به مشهد با اتوبوس داشته باشید، توصیه می‌کنیم برای رزرو بلیط اتوبوس اسفراین به مشهد به پایاسفر مراجعه کنید. با کمک این سایت می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن  از تمامی پایانه های مسافربری بلیط مدنظر خود را برای تاریخ و زمان مشخص رزرو و از خدمات ارزشمند این مجموعه برخوردار شوید. خرید آنلاین بلیط اسفراین به مشهد از طریق پایا سفر در بستری امن اتفاق می‌افتد و جای هیچ‌گونه نگرانی ندارد. 

 

سفر به مشهد از اسفراین با اتوبوس

سفر به مشهد همواره لذت‌بخش و جذاب است؛ اما جذابیت این سفر زمانی بیشتر می‌شود که به‌ راحتی بتوانید برای خرید بلیط اقدام کنید. مجموعه پایا سفر با هدف جلب رضایت مشتریان و تأمین آرامش آن‌ها در سفر، شرایطی را فراهم کرده تا متقاضیان بتوانند خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اسفراین مشهد را انجام دهند و از مزایای این روش بهره ببرند. 

برای خرید بلیط اتوبوس اسفراین به مشهد نیاز به ابزار و مدارک خاصی ندارید. تنها چیزی که احتیاج دارید یک شماره‌ تلفن و یک کارت دارای رمز پویا است. برای خرید بلیط ارزان اسفراین به مشهد، کافیست یه سری به سایت پایا سفر بزنید. در قسمت خرید بلیط، مشخصات سفر خود را به شکل کاملاً دقیق درج و روی گزینه جست‌وجو کلیک کنید. به‌ این‌ ترتیب شرکت های مسافربری اسفراین از جمله تعاونی پیک معتمد به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید با اندکی بررسی بلیط اتوبوس اسفراین/ بهترین قیمت ترمینال اسفراین را پیدا کنید. 

در این بخش تعاونی مدنظرتان را وارد کنید و در نهایت مراحل پرداخت وجه را انجام دهید. اگر عملیات پرداخت وجه به‌ درستی انجام شود، پیامکی حاوی اطلاعات سفر به شماره‌ای که در سایت وارد کردید ارسال می‌شود که شامل شماره صندلی، زمان حرکت و… است. اگر این پیامک را گم کردید، می‌توانید با مراجعه به سایت پایا سفر دوباره آن را رهگیری کنید. 

اگر به هر دلیلی از سفر به مشهد منصرف شدید هیچ مشکلی ندارد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت پایاسفر فرایند کنسل کردن بلیط را انجام دهید و هزینه پرداختی را دریافت کنید. البته مقدار کمی از هزینه پرداخت شده توسط شما نزد پایه سفر به‌عنوان جریمه باقی می‌ماند. 

 

قیمت بلیط اتوبوس اسفراین مشهد

زمانی که برای خرید بلیط اتوبوس اسفراین وارد سایت پایا سفر می‌شوید و تعاونی‌های اسفراین مشهد را جستجو می‌کنید، قطعاً با گزینه‌های متعدد و قیمت‌های متفاوتی روبرو می‌شوید؛ چرا که قیمت اتوبوس مشهد با در نظرگرفتن نوع اتوبوس انتخابی، زمان حرکت و مواردی ازاین‌دست مشخص می‌شود. 

به طور مثال اگر از اتوبوس‌های پیشرفته و مجهز VIP استفاده کنید، باید کمی بیشتر هزینه بپردازید. همچنین اگر قصد دارید در ایام تعطیل و مناسبت‌ها اقدام به خرید بلیط کنید، باید پول بیشتری بپردازید. 

 

فاصله اسفراین تا مشهد با اتوبوس

برای اینکه از اسفراین به مشهد سفر کنید سه مسیر پیش رو دارید. 

 • مسیر اول: ۲۹۳ کیلومتر که با اتوبوس ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد. 
 • مسیر دوم: ۳۴۸ کیلومتر که با اتوبوس ۴ ساعت طول می‌کشد. 
 • مسیر سوم: ۳۳۷ کیلومتر که با اتوبوس تقریباً ۴ ساعت و ۱۸ دقیقه زمان می‌برد. 

به طور کلی می توانید در قسمت نمایش جزئیات مسیر اطلاعات بیشتری رو بر روی نقشه مشاهده کنید

خرید بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

 یکی از مزایای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس، صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد. دیگر نیازی نیست در صف های طولانی تعاونی هامنتظر باشید تا بلیط خود را تهیه نمایید برای مسیرهایی که جزوه مسیرهای پرتردد نیز می باشد نیز احتمال از دست دادن خرید بلیط اتوبوس برای شما کاهش می یابد. شما با خرید بلیط اتوبوس برگشت مشهد اسفراین این امکان به شما داده می شود تا بلیط های مختلف را از لحاظ قیمت مقایسه کرده و از بین معتبرترین شرکت های مسافربری بسته به تاریخ و زمان حرکت خود بهترین گزینه را برای سفر خود به تمام پایانه های مسافربری انتخاب کنید.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.