ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

 بلیط اتوبوس اصفهان قم

در چندین سال گذشته برای رزرو بلیط اتوبوس شما عزیزان باید به پایانه‌ها مراجعه می‌کردید؛ همچنین باید مدت‌زمان زیادی در انتظار پشت باجه‌ها منتظر می‌ماندید تا می‌توانستید بلیط مورد نظر خود را پیدا کنید. در این صورت تعداد سرویس‌های انتخابی که در اختیار شما قرار می‌گرفت، بسیار محدود بود. اما امروزه با خرید آنلاین بلیط اتوبوس از طریق سایت پایاسفر، می‌توانید به‌دلخواه خود بلیط‌های مختلف را مقایسه کنید و سپس برای مسافرت از اصفهان به قم در کمترین زمان ممکن بلیط خود را در اختیار داشته باشید.

 

 سفر به قم از اصفهان با اتوبوس

 با خرید آنلاین بلیط اتوبوس اصفهان قم، دیگر نیازی نیست در زمینه اتمام بلیط و سفر خود در مدت زمان مشخص هیچ دغدغه و نگرانی داشته باشید. شما عزیزان با مراجعه به سایت پایاسفر می‌توانید تا حد زیادی در زمان خود صرفه‌جویی کنید؛ زیرا لازم نیست مدت زمان زیادی در باجه‌ها منتظر خرید بلیط اتوبوس باشید. هنگامی که قصد دارید بلیط اتوبوس تهیه کنید، ممکن است با عجله به ترمینال‌های اصفهان بروید و بلیط اصفهان قم را با هزینه زیاد به شما پیشنهاد کنند و شما آن را بخرید.

 توجه داشته باشید که با خرید آنلاین بلیط اتوبوس در سایت پایانه‌ها، انتخاب‌های متعدد پیش روی شما است که شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها مقرون‌به‌صرفه‌ترین و ارزان‌ترین بلیط را برای سفری خود انتخاب کنید. در این سایت برنامه حرکت تمام اتوبوس‌ها درج شده است و شما با توجه به برنامه‌ریزی‌های قبلی خود می‌توانید بهترین زمان را برای مسافرت خود در نظر بگیرید.

 یکی از مزیت‌های دیگر خرید بلیط اتوبوس اصفهان قم به روش آنلاین این است که می‌توانید صندلی مد نظر خود را از قبل تعیین کنید. در این صورت پس از مراجعه به تعاونی‌های اصفهان، بر اساس اطلاعات بلیط شما را راهنمایی می‌کنند تا در جایگاه ویژه خود بشینید و سفری آسان و راحت را تجربه کنید. پیشنهاد می‌دهیم بلیط اتوبوس‌های VIP را برای خود خریداری کنید تا بتوانید به‌راحتی از اصفهان به قم بروید و از خدمات و امکانات متنوع در طول مسیر بهره‌مند شوید.

 

 قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به قم

 قیمت اکثر کالا و خدمات در ارتباط با عوامل متعدد قرار دارد؛ به همین دلیل شما قبل از خرید هرگونه محصول یا خدماتی مانند بلیط اتوبوس، باید این موارد را در نظر بگیرید و بتوانید قیمت دقیق را در اختیار داشته باشید. بلیط ارزان اصفهان به قم متعلق به اتوبوس‌های معمولی است که نسبت به اتوبوس‌های VIP خدمات و امکانات کمتری دارند؛ به همین دلیل هزینه بلیط آن‌ها نیز پایین‌تر است.

 می‌توانید با وارد کردن مشخصات خود در سایت پایاسفر انواع بلیط اتوبوس اصفهان را مشاهده کنید و در نهایت بهترین قیمت ترمینال اصفهان را بر اساس بودجه و توانایی خود در نظر بگیرید. گاهی اوقات کدهای تخفیف برای مسافران روی سایت درج می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید هزینه تهیه بلیط خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

 

 فاصله اصفهان تا قم با اتوبوس

 برای اتوبوس‌هایی که در مسیر اصفهان به قم فعالیت دارند، دو مسیر پیشنهاد می‌شود که مسیر اول تقریباً ۳۰۷ کیلومتر مسافت دارد و مدت زمان لازم برای رسیدن به مقصد در این مسیر ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه است. از طریق مسیر دوم که مسافتی حدود ۲۷۴ کیلومتر دارد، می‌توانید در مدت زمان ۳ ساعت و ۲۸ دقیقه از اصفهان به قم برسید. البته توجه داشته باشید که این زمان تقریبی است و امکان دارد در اثر عوامل و شرایط جوی یا مسائل پیش‌بینی نشده مدت زمان مسافرت شما از اصفهان به قم طولانی‌تر شود. پس برنامه‌ریزی‌های خود را به‌گونه‌ای انجام دهید که هنگام رسیدن به مقصد دچار مشکل نشوید.

 

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.