ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس بهبهان اهواز

برای خرید بلیط اتوبوس بهبهان اهواز از سیستم اینترنتی استفاده کنید. از طریق وب‌سایت پایاسفر بلیط خود را آنلاین خریداری کرده و قبل از خرید آنلاین بلیط اتوبوس تاریخ و زمان سفر خود را مشخص کنید. با مراجعه به این سایت قابل اعتماد از خدمات و مزایایی که برایتان در نظر گرفته شده بهره‌مند خواهید شد. در هر زمان و موقعیتی هم که قرار داشته باشید تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانید بلیط اتوبوس را از تمام پایانه ها رزرو کنید.

 

سفر به اهواز از بهبهان با اتوبوس

این دو شهر در استان خوزستان در جنوب غربی ایران واقع شده‌اند و فاصله بین آنها حدود 206 کیلومتر است. تعاونی‌های متعددی بین این دو شهر در تردد هستند و شما می‌توانید از تعاونی 15 و تعاونی سیر و سفر برای خرید بلیط در پایاسفر بهره ببرید. 

معمولاً برنامه‌های سفر و اطلاعات مربوط در این سایت درج شده است. با مراجعه به آن از قسمت پشتیبانی درباره برنامه‌ها و زمان‌های حرکت اتوبوس‌ها مطلع شوید. قبل از سفر زمان حرکت اتوبوس را بررسی و در زمان مناسب در تعاونی موردنظرتان حضور داشته باشید. 

در ترمینال بهبهان و مراجعه به شرکت های مسافربری معتبر از جمله تعاونی های سفر سلامت و  تعاونی پیک صبا مطمئن شوید که بلیط خود را پیش از سفر خریداری کرده‌اید تا هم از تأمین صندلی خود اطمینان حاصل کرده و هم از مشکلات ناشی از عدم در دسترس بودن بلیط در مقصد جلوگیری کنید. در سایت پایاسفر امکان استرداد بلیط در صورت کنسل‌شدن سفرتان وجود دارد. پس دیگر نگران هزینه خود در چنین شرایطی نباشید.

 

قیمت بلیط اتوبوس بهبهان اهواز

قیمت بلیط اتوبوس‌ بهبهان اهواز تحت تاثیر عوامل متعددی، مانند شرکت اتوبوس‌رانی، نوع اتوبوس (VIP، عادی و غیره)، زمان سفر و فصل تغییر می‌کند. سایت پایاسفر امکان خرید بلیط ارزان بهبهان اهواز را نیز فراهم کرده است.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد قیمت بلیط توصیه می‌کنیم از این سایت‌ معتبر استفاده و هزینه بلیط اتوبوس را به شکل آنلاین مشاهده کنید. این منبع معمولاً قیمت‌ها را بر اساس جزئیات سفر شما اعلام می‌کند و شما می‌توانید گزینه‌های گوناگون را مقایسه و بهترین قیمت ترمینال بهبهان را انتخاب کنید.

 

فاصله بهبهان تا اهواز با اتوبوس

فاصله بین بهبهان و اهواز با اتوبوس حدود 206 کیلومتر است. زمان سفر با اتوبوس بسته به شرایط راه و ترافیک متغیر بوده، اما معمولاً سفر از بهبهان به اهواز با اتوبوس حدود ۲ تا ۳ ساعت طول می‌کشد. توصیه می‌شود قبل از سفر زمان حرکت اتوبوس را بررسی و به موقع در ترمینال حاضر شوید. همچنین در نظر داشته باشید که زمان سفر بسته به عوامل گوناگونی، مانند ترافیک، آب ‌و هوا و شرایط جاده تغییر کند؛ بنابراین بهتر است برنامه‌ریزی کافی داشته و در صورت امکان زمان اضافی را برای سفر در نظر بگیرید.

 

خرید بلیط اتوبوس رفت و برگشت

برای خرید بلیط برگشت اهواز بهبهان با استفاده از سایت پایا سفر می توانید موارد مختلفی را بررسی کرده و با توجه به نیازهای خود، مقایسه قیمت های مختلف، بازه زمانی متعدد، انواع  اتوبوس های متنوع  و انتخاب صندلی به دلخواه  بلیط برگشت خود را به یک تجربه ی ساده، مطمئن و ارزشمند تبدیل کنید. ما در همه مراحل این سفر، از جستجو تا رزرو و پشتیبانی همراه شما خواهیم بود.

 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.