ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس بانه ارومیه

خرید بلیط اتوبوس بانه ارومیه از پایاسفر آسان‌ترین و بدون دردسر‌ترین روش خرید بلیط است. شما به کمک این سایت می‌توانید در هر زمان و مکان به کمک تلفن همراه خود بلیط اتوبوس رزرو و از تمامی مزایا و خدمات آن استفاده کنید. پایاسفر برای ارائه خدمات بهتر به ایرانیان عزیز، بستر امنی را به تمام پایانه ها فراهم کرده تا آن‌ها بدون دغدغه و با خیال آسوده بلیط خود را خریداری کنند. 

 

سفر به ارومیه از بانه با اتوبوس

اگر بدون محدودیت زمانی و مکانی خرید آنلاین بلیط اتوبوس بانه ارومیه را انجام دهید، سفرتان لذت‌بخش‌تر است. از مشخصات عالی سایت پایاسفر این است که شما می‌توانید در کمترین زمان از تمامی ترمینال‌ها از جمله ترمینال بانه و معتبرترین شرکت های مسافربری بانه بلیط خود را تهیه کنید.

برای خرید بلیط ارزان بانه به ارومیه ابتدا وارد سایت شوید و تاریخ، مبدأ و مقصد خود را برای سفر مشخص کنید. بعد از انتخاب تاریخ، با کلیک روی کلمه جستجو می‌توانید تمامی تعاونی‌های بانه را مشاهده کنید. در این قسمت امکان انتخاب شرکت مسافربری وجود دارد و شما می‌توانید از بین بلیط‌های مختلف بهترین آن را رزرو کنید. با انتخاب صندلی و نوع اتوبوس، زمان پرداخت هزینه بلیط به کمک کارت بانکی رسیده است. با انجام دقیق مراحل بالا، تمامی اطلاعات از جمله شماره بلیط، شماره صندلی، نوع اتوبوس و... برای شماره‌ مسافر ارسال می‌شود. اگر اطلاعات سفر و بلیط خود را گم کردید، با مراجعه به سایت این می‌توانید شماره بلیط را رهگیری کنید؛ در ضمن نیازی به چاپ اطلاعات پیامک شده نیست.

امکان استرداد بلیط یکی دیگر از مزایای خرید آنلاین بلیط اتوبوس از پایاسفر است. استرداد بلیط یعنی شما می‌توانید در صورت لغو سفر، بلیط خود را کنسل و بیشتر هزینه آن‌ها را پس بگیرید. توجه کنید که مقدار کمی از این پول به عنوان جریمه از مبلغ اصلی کسر می‌شود. 

 

قیمت بلیط اتوبوس بانه ارومیه

قیمت خرید آنلاین بلیط اتوبوس بانه ارومیه پایاسفر با دیگر تعاونی‌های بانه یکسان است و شما هیچ هزینه‌ای اضافی را پرداخت نمی‌کنید؛ اما برای خرید بلیط اتوبوس vip و خدمات بهتر باید هزینه بیشتری بپردازید. اگر به دنبال بلیط ارزان اتوبوس بانه ارومیه هستید، بهتر است در زمان‌های که شرکت‌های مسافربری بر روی بلیط‌هایشان تخفیف لحاظ می‌کنند، سفر خود را انجام کنید. توجه داشته باشید که در تعطیلات و ایام نوروز قیمت بلیط‌ها با اندکی افزایش همراه است.

 

فاصله بانه تا ارومیه با اتوبوس

برای سفر از بانه به ارومیه سه مسیر اصلی وجود دارد؛ مسیر اول 281  کیلومتر (4 ساعت و 19 دقیقه) و مسیر دوم 288 کیلومتر (4 ساعت و 26 دقیقه) و مسیر سوم 281 کیلومتر (4 ساعت و 44 دقیقه) است. شما می‌توانید هر یک از مسیر‌ها را برای سفر به ارومیه انتخاب کنید.

 

رزرو بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

سفر با اتوبوس از بانه به ارومیه از طریق پایاسفر می‌تواند یک تجربه مطمئن و لذت‌بخش برای شما باشد. با استفاده از پایاسفر، می‌توانید به سادگی بلیط برگشت ارومیه به بانه را تهیه کنید و از مزایای متعدد سفر با اتوبوس بهره‌برداری کنید، از جمله راحتی و آسایش، قیمت مناسب، انعطاف‌پذیری در برنامه‌ریزی، تجربه سفر محلی و مسئولیت کمتر. پایاسفر با ارائه خدمات آنلاین و معتبر خرید بلیط، به شما امکان می‌دهد سفری مطمئن و به یادماندنی را تجربه کنید.

 
 
 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.