ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس بانه تبریز

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای خرید بلیط اتوبوس بانه تبریز، خرید آنلاین از طریق سایت معتبر پایاسفر است. این سایت شرایطی را برای مسافران فراهم کرده تا در هر ساعت و زمان از روز بتوانند بلیط سفر خود را رزرو و از خدمات رفاهی آن‌ها استفاده کنند. به دلیل بستر امنی که پایاسفر از تمامی پایانه ها برای کاربران امکان پذیر کرده است دیگر نگران خرید بلیط خود نباشید. 

 

سفر به تبریز از بانه با اتوبوس

پایاسفر با داشتن خدمات و امکانات ویژه، شرایط خرید آنلاین بلیط اتوبوس بانه تبریز از مسیر‌های اصلی و فرعی را برای شما فراهم کرده است تا سفری لذت بخش داشته باشد. برای خرید بلیط اتوبوس در این سایت نیازی به اسکن کارت ملی و شناسنامه نیست و داشتن کارت بانکی و تلفن مسافر کافی است. 

امکان خرید بلیط ارزان بانه به تبریز از ترمینال بانه در پایاسفر وجود دارد. مسافران عزیزی که قصد خرید بلیط ارزان را دارند، لازم است وارد صفحه اصلی پایاسفر شوند، سپس مبدا و مقصد و زمان حرکت خود را مشخص کنند. بعد از انتخاب تاریخ مسافرت، با کلیک روی قسمت جستجو تمامی پایانه‌های زیر مجموعه تعاونی‌ 5 هژیر بانه به شما نشان داده می‌شود. در این قسمت می‌توانید مناسب‌ترین بلیط را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید. 

بعد از انتخاب نوع اتوبوس و صندلی، زمان پرداخت پول بلیط به کمک کارت بانکی می‌رسد. اگر تمامی مراحل خرید آنلاین بلیط اتوبوس را کامل انجام دهید، اطلاعات و شماره بلیط به تلفن مسافر ارسال می‌شود. به خاطر داشته باشید که پایاسفر برای آسودگی مسافر از خرید آنلاین بلیط، امکان استرداد بلیط را فراهم کرده است. در صورت کنسل شدن سفر، می‌توانید بلیط خود را استرداد کنید و بخش زیادی از پول خود را پس بگیرید. 

با تهیه بلیط آنلاین اتوبوس بانه به تبریز از سایت پایاسفر، می‌توانید به کمک پیامک ارسال شده از طرف این سایت سوار اتوبوس شوید. در صورت گم کردن این اطلاعات، با مراجعه به سایت می‌توانید دوباره آن را رهگیری کنید. 

 

قیمت بلیط اتوبوس بانه تبریز

قیمت بلیط اتوبوس بانه تبریز بر اساس انتخاب مسافران تعیین می‌شود. اگر به دنبال اتوبوس با خدمات ویژه‌ هستید باید هزینه‌های بیشتری برای خرید بلیط پرداخت کنید. به خاطر داشته باشید که قیمت‌های اعلام شده توسط پایاسفر با تمامی تعاونی‌های بانه یکی است و شما هیچ هزینه‌ای اضافی برای خرید اینترنتی نمی‌پردازید. قیمت بلیط اتوبوس بانه تبریز در زمان تعطیلات و نوروز اندکی افزایش پیدا می‌کند. پس اگر به دنبال بلیط ارزان این شهر‌ها هستید، بهتر است در زمان‌ تخفیفات شرکت‌های مسافربری اقدام به تهیه بلیط کنید. 

 

فاصله بانه تا تبریز با اتوبوس

برای سفر از بانه به تبریز به کمک اتوبوس مسیر‌های مختلفی وجود دارد؛ اما کوتاه‌ترین مسیر حدود 320 کیلومتر است. اتوبوس‌ها به طور میانگین این مسیر را حدود 5 ساعت طی می‌کنند. توجه داشته باشید که این ساعت بدون در نظر گرفتن ترافیک و توقف جاده‌ای محاسبه شده است. 

 

خرید آنلاین بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

شما می‌توانید بلیط برگشت سفر از تبریز به بانه را به سادگی از طریق پایاسفر خریداری کنید. پایاسفر با ارائه گزینه‌های مختلف اتوبوس‌ها، ساعت حرکت و قیمت‌های متنوع، به شما امکان می‌دهد تا بلیط مورد نظر خود را با توجه به ترجیحاتتان رزرو و خریداری کنید. به راحتی می‌توانید بلیط خود را در کمترین زمان ممکن از طریق وبسایت یا اپلیکیشن پایاسفر تهیه کنید.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.