ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس بندرعباس مبید

برای خرید بلیط اتوبوس بندر عباس مبید، بهتر است که با سایت پایاسفر در ارتباط باشید. شما از طریق این سایت که یکی از پایانه‌ها برای سفر است، می‌توانید بدون معطلی و در کمترین زمان ممکن بلیط سفر از بندر عباس به مبید را خریداری کنید. در سایت ما می‌توانید از تمامی سرویس‌ها، قیمت بلیط، نوع اتوبوس و ساعت حرکت مطلع شوید و سپس بر اساس نیاز خرید آنلاین بلیط اتوبوس را انجام دهید. از طریق پایاسفر در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با خیال راحت، از بهترین قیمت ترمینال بندرعباس، بلیط سفر خود را رزرو کنید.

 

سفر به مبید از بندرعباس با اتوبوس

سفر کردن به مبید از بندر عباس زمانی رویایی و هیجان انگیز است که در زمان خرید آنلاین بلیط اتوبوس بندر عباس مبید، هیچ محدودیتی وجود نداشته باشد. پایاسفر امکانی را فراهم کرده تا شما مسافرین عزیز بتوانید در هر زمان و مکان خرید بلیط اتوبوس بندرعباس را از ترمینال‌های بندرعباس و معتبرترین شرکت‌های مسافربری انجام دهید. برای رزرو و خرید بلیط در سایت ما تنها به شماره تلفن مسافر و کارت بانکی نیاز خواهید داشت.

برخی افراد فکر می‌کنند که خرید بلیط ارزان بندرعباس به مبید از پایاسفر آسان نیست؛ اما در واقع انجام فرایند خرید در این سایت بسیار راحت و سریع است. با مراجعه به صفحه اصلی و وارد کردن مشخصات شهر‌ها می‌توانید تمامی پایانه‌ها و تعاونی‌های بندرعباس به همراه با قیمت را مشاهده کنید. قیمت‌های که این تعاونی‌ها ارائه می‌دهند، با یک دیگر متفاوت هستند؛ شما می‌توانید بر اساس بودجه و هزینه‌ای که برای سفر در نظر گرفته‌اید، بهترین آن‌ها را برای سفر انتخاب کنید.

در صورت گم کردن بلیط الکترونیکی پایاسفر در زمان خرید آنلاین بلیط اتوبوس بندرعباس مبید می‌توانید از طریق سایت دوباره آن‌ها رهگیری کنید. اگر در فرایند خرید بلیط سوالی یا مشکلی برای شما ایجاد شد، می‌توانید با تیم پشتیبانی پایاسفر تماس بگیرید. امکان استرداد بلیط یکی دیگر از مزایای خرید آنلاین بلیط اتوبوس از سایت ما است. اگر سفرتان به هر دلیلی کنسل شد، می‌توانید پول بلیطتان را از این سایت پس بگیرید. توجه داشته باشید که مقدار کمی از این پول به عنوان جریمه کم خواهد شد.

 

قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس به مبید

قیمت‌های بلیط اتوبوس بندرعباس به مبید پایاسفر بسیار مناسب و مقرون‌به صرفه‌ هستند و همه اقشار جامعه می‌توانند بر اساس نیاز آن‌ها تهیه کنند. این سایت با ارائه خدمات خرید اینترنتی بلیط اتوبوس در تلاش است تا سفری ایمن و راحت را با قیمتی پایین برای ایرانیان عزیز فراهم کند. با تهیه بلیط اتوبوس بندرعباس نه تنها از طبیعت زیبای منطقه لذت می‌برید، بلکه از ترمینال بندرعباس با قیمتی مناسب برای سفرتان استفاده خواهید کرد. پس بدون هیچ تردیدی بلیط خود را از این سایت تهیه و از سفری راحت، مطمئن و با قیمتی بسیار پایین به مبید لذت ببرید.

 

فاصله بندرعباس تا مبید با اتوبوس

مسافت جاده‌ای بین بندرعباس و مبید حدود 711 کیلومتر است. این فاصله در شرایط مختلفی، مانند جاده‌ها، ترافیک و سرعت اتوبوس متغیر خواهد بود. معمولاً سفر با اتوبوس 8 تا 9 ساعت طول می‌کشد، اما زمان دقیق سفر بستگی به شرایط مسیر و سرعت اتوبوس دارد. برای اطلاعات دقیق‌تر درباره مسیر و توقف‌ها با تعاونی‌های بندرعباس تماس گرفته یا از قسمت نمایش جزئیات مسیر سایت پایاسفر کمک بگیرید.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.