ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
عدل بندرعباس
08:30
ترمینال خلیج فارس بندرعباس کرمان
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس ولو 44

0 صندلی خالی

1,700,000 ریال

عدل بندرعباس
11:00
ترمینال خلیج فارس بندرعباس کرمان
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس وی ای پی با شارژر اختصاصی

0 صندلی خالی

2,600,000 ریال

عدل بندرعباس
21:30
ترمینال خلیج فارس بندرعباس کرمان
یکشنبه 1403/04/03
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: اتوبوس اسکانیا مارال با شارژر اختصاصی

15 صندلی خالی

2,600,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس بندرعباس کرمان

بعد از اینکه تصمیم گرفتید برای مسافرت از بندرعباس به کرمان از اتوبوس استفاده کنید، در قدم اول شما باید فرایند خرید بلیط اتوبوس خود را در مدت زمان مناسب انجام دهید. در این زمینه شما یا باید به‌صورت حضوری به پایانه‌ها مراجعه کنید یا خرید بلیط خود را به‌صورت آنلاین انجام دهید. بهترین گزینه در این زمینه مراجعه به سایت پایاسفر است که در این صورت می‌توانید به‌راحتی برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس اقدام کنید؛ بدون اینکه به مراجعه حضوری نیازی باشد. در نهایت می‌توانید در وقت خود صرفه‌جویی کنید و بدون طی کردن مسافت و ترافیک زیاد بلیط خود را از قبل در اختیار داشته باشید و در زمان مشخص شده در ترمینال حاضر شوید.

 

سفر به کرمان از بندرعباس با اتوبوس

امروزه به‌جای مراجعه حضوری به پایانه‌ها، می‌توانید از سایت پایاسفر تمامی اطلاعات مربوط به بلیط اتوبوس بندرعباس را از معتبرترین شرکت های مسافربری از جمله تعاونی 15 ترابر بی تا را مشاهده کنید؛ به همین دلیل امروزه مسافرت با اتوبوس بسیار آسان‌تر از زمان‌های گذشته شده است. شما بدون دردسری و در اسرع وقت با چند کلیک ساده می‌توانید بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید.

گاهی اوقات ممکن است قصد داشته باشید که قیمت بلیط‌ها را در انواع اتوبوس‌های مسیر بندرعباس به کرمان با یکدیگر مقایسه کنید؛ به همین دلیل در این زمینه مراجعه به سایت پایاسفر بهترین گزینه محسوب می‌شود. شما در این سایت می‌توانید اطلاعات و مشخصات را به طور کامل تکمیل کنید و در نهایت با یک جستجوی کامل تعداد زیادی سرویس و اتوبوس‌های مختلف در اختیار شما قرار داده می‌شود که می‌توانید به سلیقه خود بهترین اتوبوس را برای مسافرت خود انتخاب کنید.

بعد از خرید آنلاین بلیط اتوبوس بندرعباس کرمان، شما باید هزینه سفر خود را به‌صورت آنلاین از طریق درگاه‌های پرداختی انجام دهید. پس شما بدون مراجعه به تعاونی‌های بندرعباس می‌توانید هزینه سفر خود را پرداخت کنید.

تمامی مسافران با خرید آنلاین بلیط اتوبوس دیگر در زمینه اتمام بلیط‌ها دچار نگرانی نمی‌شوند؛ زیرا چند روز قبل بلیط خود را خریده‌اند. در پایان خرید بلیط اتوبوس به‌صورت اینترنتی، فقط کافی است در زمان مشخص شده روی سایت به ترمینال های بندرعباس مراجعه کنید و با پیدا کردن اتوبوس مورد نظر خود به‌آسانی به سفر خود بپردازید.

 

قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس به کرمان

قیمت بلیط اتوبوس بندرعباس به کرمان یکی از نکاتی است که مسافران قبل از مسافرت خود قصد دارند با آن آشنایی داشته باشند تا بتوانند بلیط ارزان بندرعباس به کرمان را تهیه کنند. در این زمینه توصیه می‌شود برای استعلام قیمت انواع اتوبوس‌های این مسیر به‌صورت آنلاین برای خرید بلیط خود اقدام کنید. شما از طریق سایت‌های فروش بلیط مانند سایت پایا سفر، می‌توانید مبدا و مقصد خود را وارد کرده و در نهایت انواع اتوبوس همراه با قیمت‌ها در اختیار شما قرار داده می‌شود.

معمولاً هزینه اتوبوس‌های معمولی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است؛ اما توجه داشته باشید که مسافرت با آن‌ها کمی دشوار می‌شود. پس توصیه می‌کنیم از اتوبوس‌های VIP در مسیر بندرعباس به کرمان استفاده کنید. خدمات و امکانات این اتوبوس‌ها بسیار زیاد است و می‌توانید به‌راحتی به مقصد خود برسید؛ اما توجه داشته باشید که قیمت بلیط‌های آن بالاتر است.

 

فاصله بندرعباس تا کرمان با اتوبوس

برای اتوبوس‌هایی که در مسیر بندرعباس به کرمان فعالیت دارند، معمولاً دو مسیر پیشنهاد می‌شود. مسیر اول تقریباً ۴۹۰ کیلومتر است که برای طی کردن این مسافت شما تقریباً به ۵ ساعت و ۳۹ دقیقه زمان نیاز دارید. مسیر دوم تقریباً ۵۲۹ کیلومتر است که نسبت به مسیر اولیه طولانی‌تر است و مدت زمان لازم برای رسیدن از مبدا به مقصد در این مسیر، ۶ ساعت و ۵۳ دقیقه تخمین زده می‌شود.

 

   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.