ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس الیگودرز اصفهان

خرید بلیط اتوبوس الیگودرز اصفهان از پایاسفر یکی از آسان‌ترین و بدون دردسر‌ترین راه‌ها برای رزرو بلیط اتوبوس است. این سایت در کمترین زمان ممکن به شما امکان رزرو تاریخ و زمان مشخص مورد نظرتان را می‌دهد و در کنار این خدمات می‌توانید از دیگر مزایای آن‌ها بهره‌مند شوید. سایت پایاسفر با ارائه بهترین امکانات به شما این اطمینان را داده که با خیالی آسوده بلیط اتوبوس خود را از پایانه‌ها خریداری کنید.

 

سفر به اصفهان از الیگودرز با اتوبوس

سفر به اصفهان از الیگودرز با اتوبوس زمانی برای شما خاطر انگیز خواهد بود که بتوانید بدون هیچ گونه محدودیت مکانی و زمانی خرید بلیط خود را انجام دهید و از خدمات متعدد شرکت‌های مسافربری برخوردار شوید. پایاسفر این محدودیت را رفع کرده و شما اکنون می‌توانید بدون مراجعه به ترمینال‌های الیگودرز خرید بلیط خود را به مقصد اصفهان از مسیر اصلی و یا دیگر مسیر‌ها را تکمیل کنید. تمامی ترمینال‌ها از جمله ترمینال الیگودرز و معتبرترین تعاونی‌ها و ترمینال‌های الیگودرز از جمله تعاونی یازده آریا سفر با پایاسفر همکاری می‌کنند و شما می‌توانید از آن‌ها بلیط تهیه کنید. برای گرفتن بلیط تنها به یک کارت بانکی با رمز پویا و شماره همراه نیاز دارید. خرید آنلاین بلیط اتوبوس الیگودرز اصفهان از طریق پایاسفر امکان‌پذیر است.

با انتخاب شرکت مسافربری مورد نظرتان می‌توانید با بهترین قیمت بلیط اتوبوس الیگودرز اصفهان را خریداری کنید. در این مرحله شما بلیط و صندلی خود را به دلخواه انتخاب کرده و بعد با پرداخت از طریق کارت بانکی خرید بلیط ثبت می‌شود. کد پیگیری بلیط به شماره همراه وارد شده ارسال خواهد شد. در صورت ارسال نشدن پیامک و یا ایجاد مشکل در فرایند رزرو بلیط اتوبوس، می‌توانید با تیم پشتیبانی پایاسفر تماس بگیرید. یکی از مزایای سایت پایاسفر امکان استرداد بلیط است که در شرایط لغو سفر می‌توانید بلیط را لغو و پول خود را پس بگیرید. به خاطر داشته باشید که مبلغ کمی از پول بلیط به عنوان جریمه از هزینه اصلی کسر خواهد شد. 

 

قیمت بلیط اتوبوس الیگودرز به اصفهان

قیمت خرید بلیط اتوبوس الیگودرز به اصفهان در سایت پایاسفر متفاوت است. این قیمت‌ها بر اساس زمان سفر، نوع خدمات، شرکت‌های مسافربری و اتوبوس‌های آن‌ها دسته بندی می‌شوند. اگر علاقه مند به اتوبوس VIP برای سفر هستید باید هزینه بیشتری را نسبت به وسیله عادی پرداخت کنید. برای خرید بلیط ارزان الیگودرز به اصفهان می‌توانید در برخی روزهای خاص که تعاونی‌های الیگودرز روی بلیط‌های خود تخفیفات ویژه‌ای قرار می‌دهند بلیطتان را رزرو کنید.

 

فاصله الیگودرز تا اصفهان با اتوبوس

برای سفر از الیگودرز به اصفهان سه مسیر متفاوت وجود دارد که مسیر اول 240 کیلومتر، مسیر دوم 265 کیلومتر و مسیر سوم حدود 313 کیلومتر است. برای طی کردن این مسیرها به 3 الی 4 ساعت زمان نیاز دارید. این زمان به شرایط جاده و توقف‌های بین راه بستگی خواهد داشت.

 

خرید بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

سایت پایاسفر با ارائه خدمات آنلاین خود، راحتی و اطمینان را به مسافران می‌بخشد. امکاناتی مانند جستجوی آسان، مقایسه قیمت‌ها و انتخاب مسیر و شرکت اتوبوسی دقیقاً  مورد نظر، تجربه خرید بلیط اتوبوس برگشت اصفهان به الیگودرز را ساده و لذت‌بخش می‌کند. علاوه بر این، فرآیند پرداخت امن و قابل اعتماد است و اطلاعات کارت بانکی در پردازش تراکنش‌ها به طور کامل محافظت می‌شود.

 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.