ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس اهواز آبادان

راه‌های مختلفی برای سفر از اهواز به سمت آبادان وجود دارد که ساده‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین آن‌ها، استفاده از اتوبوس است. برای رزرو بلیط اتوبوس اهواز آبادان دیگر نیازی به حضور در ترمینال‌ها نیست و شما می‌توانید بهترین بلیط اتوبوس را از بهترین تعاونی‌ها به صورت اینترنتی تهیه کنید. خرید بلیط اتوبوس اهواز آبادان از سایت‌های معتبر بسیار آسان است و به زمان زیادی و تجربه خاصی نیاز ندارد. توجه داشته باشید که قبل از سفر بهتر است از ترافیک و شرایط جاده‌ها مطلع شوید و زمان کافی برای سفر را در نظر بگیرید.

سفر با اتوبوس های معمولی و vip به آبادان 

طراحی اتوبوس‌های جدید مانند نمونه‌های قدیمی نیست. بسیاری از مسافران فکر می‌کنند، سفر با اتوبوس سخت و حوصله سربر است؛ اما اتوبوس‌های امروزی که از سوی تعاونی‌ها در ترمینال‌های مستقر هستند با امکانات و قابلیت‌های مدرن و جدید به‌روز شده‌اند. این اتوبوس‌ها با داشتن خدمات بهتر، تجربه‌ای لذت بخش را برای شما فراهم می‌کنند.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از سایت پایاسفر بسیار آسان است؛ زیرا این سایت از یک رابط کاربری هوشمند و ساده استفاده کرده تا همه مردم بتوانند با آن کار کنند. برای خرید بلیط ابتدا مبدأ و مقصد و تاریخ حرکت اتوبوس را انتخاب، سپس برای پرداخت آنلاین هزینه بلیط اقدام کنید. در این مرحله تمام سرویس‌های فعال در مسیر اهواز به آبادان نیز برای شما نشان داده می‌شود و می‌توانید باتوجه‌به نوع اتوبوس، بهترین آن‌ها را انتخاب کنید.

در صورت داشتن هر گونه سؤال و یا پیشنهادی می‌توانید با تیم مجرب و خوش اخلاق ما تماس بگیرید. این تیم در هر 24 ساعت از شبانه روز آماده پاسخ دادن به سوالات شما مسافرین عزیز است. توصیه می‌شود نیم تا یک ساعت قبل از ساعت مشخص شده بر روی بلیط در ترمینال حضور یابید.

امکان استرداد بلیط یکی دیگر از خدمات رفاهی سایت مربوطه است. پس در صورت کنسل‌شدن سفر نیز نگران نباشید چرا که با استرداد بلیط مقدار زیادی از پولتان به شما برمی‌گردد. فقط این نکته را در نظر بگیرید که قبل از حرکت اتوبوس باید این کار صورت گیرد.

قیمت بلیط اتوبوس از اهواز به آبادان

قیمت بلیط اتوبوس اهواز آبادان بسیار مقرون به صرفه است؛ چرا که هزینه سفر‌ها زمینی بسیار پایین بوده امکان خرید آنلاین برای تمامی مسافران وجود دارد. در ضمن با خرید اینترنتی می‌توانید در هزینه‌های مربوط به حمل و نقل تا ترمینال‌ اهواز نیز صرفه‌جویی کنید.

یکی از بهترین سایت‌هایی که در این زمینه با تخفیفات زیاد از مسافران استقبال می‌کند، پایاسفر است. از ویژگی‌های مهم این سایت این است که می‌توانید پیش از خرید، قیمت‌های همه اتوبوس‌ها و تعاونی‌ها را بررسی و مقایسه کنید و بر اساس نیاز بهترین بلیط را بخرید.

فاصله و مدت زمان سفر با اتوبوس از اهواز به آبادان

فاصله و مدت زمان سفر یکی از نکات مهمی است که پیش از سفر باید آن بررسی کنید؛ چرا با می‌توانید برای رسیدن به موقع به مقصد و انجام کارهای درون اتوبوس برنامه ریزی کنید. فاصله شهر اهواز به آبادان با اتوبوس حدود 119 کیلومتر است. اگر اتوبوس شما با سرعت 92 کیلومتر بر ساعت حرکت کند، پس از 1 ساعت و 17 دقیقه به مقصد خواهید رسید. البته در نظر بگیرید که ممکن است در اثر مسائل غیر قابل‌پیش‌بینی مانند شرایط جوی نامساعد و ترافیک، مدت زمان شما برای طی کردن این مسافت افزایش پیدا کند. به همین خاطر نمایش جزئیات مسیر از مسافت و مدت زمان رسیدن از اهواز به آبادان پیش از سفر را در سایت ما بررسی کنید.

 
 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.