ترتیب سرویس ها بر اساس :

فیلترها

مرتب سازی
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
نمایش جزئیات مسیر
ساعت شش صبح تا دوازده ظهر 06 - 12
ساعت دوازده ظهر تا شش عصر 13 - 18
ساعت شش عصر تا دوازده شب 19 - 24
ساعت دوازده شب تا شش صبح 01 - 06
زودترین زمان حرکت
ارزان ترین قیمت
روز قبل
روز بعد
تعاونی 2 پیک معتمد
19:15
پایانه مدرس (شیراز) نی ریز
جمعه 1403/01/24
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: classicus 2+2 /

23 صندلی خالی

685,000 ریال

تعاونی 2 پیک معتمد
20:30
پایانه مدرس (شیراز) نی ریز
جمعه 1403/01/24
ویژگی های اتوبوس شهرهای بین راهی

اتوکار: classicus 2+2 /

23 صندلی خالی

685,000 ریال

در صورت نبود سرویس یا صندلی خالی، می‌توانید در سامانه اطلاع‌رسانی ثبت نام کنید تا از سرویس‌های جدید اطلاع پیدا کنید

ثبت نام در لیست انتظار

بلیط اتوبوس شیراز نی ریز

در پایاسفر خرید بلیط اتوبوس شیراز به نی ریز تنها یک کلیک ساده در هر زمان از شبانه روز امکان پذیر است. با مراجعه به سایت معتبر و محبوب پایاسفر، می‌توانید بدون دغدغه در سریع‌ترین زمان، بلیط اتوبوس شیراز به مقصد نی ریز را رزرو و از خدمات رفاهی این شرکت استفاده کنید. در ضمن برای خرید آنلاین بلیط اتوبوس از این سایت نیازی به اسکن مدارک خاصی نیست و می توانید به سادگی بلیط خود را از تمامی پایانه ها به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

 

سفر به نی ریز از شیراز با اتوبوس

به دلیل داشتن خدمات رفاهی و امکانات ویژه پایاسفر ، سفر از شیراز به نی ریز با اتوبوس برای مسافران بسیار لذت بخش و خاطره انگیز است. در گذشته مردم برای تهیه بلیط اتوبوس ترمینال (پایانه) شیراز دغدغه‌های بسیار زیادی داشتند؛ اما به کمک تیم پایاسفر این مشکل رفع شد و شما می‌توانید در هر 24 ساعت از شبانه روز بلیط خود را رزرو کنید. 

برخی افراد فکر می‌کنند که خرید بلیط ارزان شیراز به نی ریز از پایاسفر آسان نیست؛ اما در واقع انجام فرایند خرید در این سایت بسیار راحت و سریع است. برای رزرو بلیط، تنها باید به صفحه اصلی پایاسفر بروید، مبدا/ مقصد و زمان حرکت خود را وارد کنید. با کلیک روی کلمه جست و جو تمامی شرکت‌های مسافربری شیراز برای شما نشان داده می‌شود. قیمت‌های که این تعاونی‌ها ارائه می‌دهند، با یک دیگر متفاوت هستند. (شما می‌توانید بر اساس بودجه و هزینه‌ای که برای سفر در نظر گرفته‌اید، مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید.)

اگر در زمان خرید آنلاین بلیط اتوبوس شیراز نی ریز با سؤالات خاصی مواجه شده‌اید و یا پیامک حاوی اطلاعات بلیط برایتان ارسال نشد، می‌توانید با همکاران پشتیبانی در تماس باشید. قابلیت استرداد بلیط در پایاسفر برای مسافران و توریست‌های عزیز فراهم شده است تا در صورت کنسل شدن سفر خود بتوانند بخش زیادی از پول بلیط را از این سایت پس بگیرند. درضمن بهتر است نیم ساعت قبل از حرکت اتوبوس در ترمینال حضور یابید و شماره بلیط خود را به شرکت مسافربری نشان دهید. 

 

قیمت بلیط اتوبوس شیراز نی ریز 

قیمت خرید آنلاین بلیط اتوبوس شیراز نی ریز بر اساس تاریخ سفر، زمان حرکت اتوبوس، شرکت اتوبوس رانی و مبدأ/ مقصد تعیین می‌شود؛ هر چقدر خدمات رفاهی و امکانات اتوبوس بیشتر باشید، قیمت بلیط آن بیشتر است. برای نمونه: برای خرید بلیط اتوبوس‌ ویژه باید هزینه بیشتری بپردازید و یا با تهیه بلیط در زمان تخفیفات می‌توانید مبلغ کمتری پرداخت کنید. قیمت بلیط شیراز نی ریز در سایت پایاسفر بر اساس بیشترین و کمترین قیمت مرتب شده‌ است تا شما بتوانید بهترین بلیط را با توجه به بودجه‌تان انتخاب کنید. در ضمن قیمت‌های این سایت با قیمت‌های دیگر شرکت‌های مسافری هیچ گونه مغایرتی ندارد و شما هیچ هزینه اضافی را برای خرید بلیط پرداخت نمی‌کنید. 

 

فاصله شیراز تا نی ریز با اتوبوس

یک مسیر اصلی برای سفر از شیراز به مقصد نی ریز وجود دارد؛ این مسیر حدود 216 کیلومتر است. اگر بخواهید این مسیر را با اتوبوس طی کنید، پس از گذشت 2 ساعت و 36 دقیقه به مقصد خواهید رسید.

 

بلیط اتوبوس برگشت با پایاسفر

با خرید اینترنتی بلیط برگشت از نی ریز به شیراز، شما می‌توانید به آسانی سفرتان را برنامه‌ریزی کنید و بدون هیچ نگرانی اضافی به مقصد خود برسید. پایاسفر با ارائه خدماتی سریع، امن و مطمئن، به شما اطمینان می‌دهد که تجربه سفرتان لذت‌بخش و بی‌دغدغه خواهد بود. پس حتماً از این پلتفرم پرطرفدار استفاده کنید و بلیط برگشت خود را به راحتی و با اعتماد کامل تهیه کنید.

 
   تاریخ حرکت
   بروزرسانی جستجو

   جستجوی خود را به‌روز کنید

   قیمت ها و ظرفیت سرویس ها ممکن است تغییر کرده باشند . لطفا مجددا جستجو کنید.